Felietony i Porady

Jolanta Wąs Jolanta Wąs
Jolanta Wąs psycholog, autorka strategii wizerunkowych i komunikacyjnych firm oraz organizacji. Obecnie prowadzi własną praktykę doradczą. Wcześniej m.in. PR manager Oriflame Poland, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Polskiego Holdingu Farmaceutycznego, dyrektor Departamentu Public Relations, a następnie dyrektor Obszaru Komunikacji Korporacyjnej Banku Zachodniego WBK i prezes zarządu Fundacji BZ WBK. Wykładowca akademicki. Wspiera projekty charytatywne i kampanie społeczne. Prowadzi coaching i mentoring oraz warsztaty dla wyższej kadry kierowniczej dotyczące rozwoju osobistego i zarządzania potencjałem organizacji. Autorka bloga o komunikacji marketingowej www.jolawas.com

 
Świąt urok i czar

Świąt urok i czar

16 grudnia 2012, 06:12

Chcemy tego czy nie, już jesteśmy w strefie życzeń. I pozostaniemy w niej jeszcze przez jakiś czas, miesiąc co najmniej.

czytaj dalej
Szybki przegląd towarzystwa

Szybki przegląd towarzystwa

26 listopada 2012, 08:11

Nie jestem na bieżąco z sagą „Zmierzch” - ani w filmie, ani na papierze. I, szczerze mówiąc, nie mam zamiaru być. Ale nie ma też takiej możliwości, żebym nie wiedziała o czym to jest. Wszyscy wiedzą - o wampirach. Temat modny, podobno szczególnie wśród nastoletnich dziewcząt, chociaż trudno uwierzyć, że to tylko one wykupują całe nakłady książek i walą do kina w setkach tysięcy. Zakładam więc, że zainteresowanych wampirami znaleźć można w każdej grupie demograficznej. I bardzo dobrze. Bo w końcu o wampirach można mówić głośno i wykorzystać okazję do załatwienia spraw zawsze odkładanych na później. Więc do roboty!

czytaj dalej
Koniec to dobry początek.

Koniec to dobry początek.

20 listopada 2012, 11:11

Jednym z najsilniejszych lęków nękających ludzkość jest lęk przed zmianą. Choć każdy ma jakieś plany, marzenia i pomysły na rewolucję we własnym życiu, to jednak w głębi duszy blokuje je myśl nadrzędna, wewnętrzny cenzor, który uparcie podpowiada – „niech będzie tak jak jest, niczego nie zmieniaj, nie masz pewności, że będzie lepiej, a przecież może być jeszcze gorzej”.

czytaj dalej