Felietony i Porady

Agnieszka Czerwińska Agnieszka Czerwińska Wirtualny świat

Wirtualny świat

Zrobię sobie ma chwilę przerwę od mojego moralizowania na temat zdrowego odżywiana.

 

Kilka dni temu, moja znajoma zamieściła na facebooku bardzo ciekawy wpis. Pozwolę go sobie skopiować: „Badania wykazały, że kobiety, które poznają kogoś przez Internet najbardziej boją się, że jest seryjnym mordercą, mężczyźni – że jest gruba : ))”.

 

Owy tekst napisała kobieta, która zdecydowanie ma na czym siedzieć i czym oddychać. Do tego jest fantastyczną babką, spełniona zawodowo i rodzinnie, posiadająca bardzo przystojnego męża.  Powtórzyłam go innej znajomej, głoszącej hasła uwielbienia swoich kilogramów i teorii, że każdy facet musi mieć kobietę którą można za coś złapać – obecnie samotna. Oburzeniom nie było końca. Krzyczała na mnie, jak można pisać takie rzeczy, to kłamstwo! Mężczyźni przecież uwielbiają puszyste kobiety i to one mają największe powodzenie. Nie odnotowałam w swojej pamięci faktu, aby ustawiała się kolejka moich wielbicieli kiedy ważyłam ponad 120 kg. Cóż, mogłam być przecież tym wyjątkiem od reguły. Zaświtała mi pewna myśl a właściwie eksperyment. Postanowiłam przez trzy dni, godzinę dziennie odwiedzać chata.

 

Pierwszego dnia weszłam do pokoju lokalnego, gdzie prawie pięćset osób oczekiwało na szczęśliwe odnalezienie swojej drugiej połówki czy to na wieki wieków, czy na chwilę - nie wnikam. Zostałam zasypana propozycjami rozmowy. Kilku panów w pierwszych słowach proponowało seks, nie wiedząc nawet jak wyglądam Kilku innych wysiliło się wykrzesać z siebie parę słów po czym rzucali hasłem że są tacy nieszczęśliwi w małżeństwie, żona ich nie rozumie i szukają przyjaciółki. Najlepiej mężatkę, bo jak wiadomo u mężatki nie ma wpadki to raz, a dwa że nie będzie niczego więcej chciała. Trzech, prowadziło ze mną bardzo interesującą rozmowę. Powiedziałabym, że na wysokim poziomie kulturalnym jak na chata. Wymiana żartów, mały flirt. Po czym padało zapytanie o wygląd i następowała chwila ciszy. Rozbawiona rzucałam okrągłą sumkę 120! Jeden w mig wyłączył okno chata. Drugi nakrzyczał na mnie, że zmarnowałam jego czas. Trzeci uświadamiał do czego doprowadza taka otyłość. Tym razem się nie udało.

 

Drugiego dnia odwiedziłam pokój erotyczny. Zamieściłam magiczne słowo „puszysta”. Puszysta coś tam, nie ważne. Momentalnie pojawili się chętni do rozmowy. Zero zbędnego  wstępu. Każdy z nich chętny spotkać się ze mną jeszcze tego samego dnia. Kilku posiadało kamerkę a w niej nie koniecznie oblicze swojej twarzy. Najczęściej padające hasło – „Cze, może cyberek?” Poczułam ulgę wyłączając okna.

 

Ostatni dzień mojego eksperymentu. Pokój puszyści. Pomyślałam sobie, że tutaj musi mi się udać poznać kogoś wartościowego, krągłolubnego. Czterech rozmówców i każdy z nich rozpoczynał rozmowę zapytaniem ile ważę. 120! Eee to zdecydowanie za mało – kwitował pierwszy z nich. Szukam tutaj pani minimum 150 kg.  Poczułam się jak kruszynka, zważywszy że moja prawdziwa waga wskazuje 72 kg. Drugi pan wyraźnie ucieszył się. Swoją radość okazał pisząc „to nic, podtuczymy cię trochę i będzie idealnie”. Trzeci po otrzymaniu odpowiedzi skąd jestem, rzucił na odchodne – za daleko, ja z Poznania, pa! Czwarty ochoczo podjął rozmowę. Przedstawiłam się, że jestem dziennikarką (w końcu na chacie każdy może być tym kim zechce) i zbieram materiał do programu telewizyjnego na temat mężczyzn lubiących babki o większych gabarytach.

 

A znasz Karolinę Korwin – Piotrowską?
Osobiście nie znam.
To nic, takie kobiety jak ona mi się podobają.
Ale ona nie jest puszysta!
Nie jest, ale gdzie indziej mam szukać kobiet w moim typie, kiedy każda z nich wyglądając jak Karolina uważa, że jest gruba a te które są prawdziwie grube wmawiają coś innego.
A jak wyglądają kobiety prawdziwie grube?
Jak ty świnko!!!!!! – i zamknął okno…

 

Nie prędko odwiedzę ponownie chata. Wiem natomiast jedno, do łóżka znaleźć partnera może każda kobieta bez względu na wagę, wystarczy tylko jej zdeklarowana chęć. 

 

Do wspólnego życia, sama chęć odnalezienia drugiej połówki to zdecydowanie za mało.

0
zdjęć
w galerii

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Komentarze użytkowników sophisti.pl