Felietony i Porady

Felietony i Porady

Wirtualny świat

Wirtualny świat

3 grudnia 2012, 09:12, przez: Agnieszka Czerwińska

Zrobię sobie ma chwilę przerwę od mojego moralizowania na temat zdrowego odżywiana. Kilka dni temu, moja znajoma zamieściła na facebooku bardzo ciekawy wpis. Pozwolę go sobie skopiować: „Badania wykazały, że kobiety, które poznają kogoś przez Internet najbardziej boją się, że jest seryjnym mordercą, mężczyźni – że jest gruba : ))”.

czytaj dalej
Nigdy nie wiesz

Nigdy nie wiesz

2 grudnia 2012, 09:12, przez: Joanna Daniło

Moda dawniej ewaluowała powoli i łagodnie wprowadzała nowe rozwiązania, materiały, długości. Dzisiaj nie jest już tylko kontynuacją i kreatywnym nawiązywaniem do „stylów historycznych” krótkiego zasięgu.

czytaj dalej
Pokusa jest kobietą...

Pokusa jest kobietą...

30 listopada 2012, 06:11, przez: Magdalena Milhoux

"Muśnięcie sukni kobiety czystej daje radość żywszą niż posiadanie kobiety łatwej" Jan Jakub Rousseau

czytaj dalej
Polka spłaca długi

Polka spłaca długi

29 listopada 2012, 08:11, przez: Barbara Mietkowska

Polka jest zadłużona. Prawie 70 proc. kobiet musi uwzględnić w comiesięcznym budżecie spłatę rat: na mieszkanie, samochód, a czasem nawet... na życie. Jak radzimy sobie ze spłatą i czy nie grozi nam wpadnięcie w pętlę zadłużenia – wyjaśnia raport „Polka kupuje świadomie” TNS OBOP oraz Krajowego Rejestru Długów, dotyczący konsumenckich zwyczajów kobiet w Polsce.

czytaj dalej
Skąd wziąć dobry przepis?

Skąd wziąć dobry przepis?

28 listopada 2012, 09:11, przez: Fiolka Najdenowicz

Ostatnio przyjaciółka zadała mi pytanie: „Fiolka, czy ty kupujesz książki kucharskie?” Było mi trudno odpowiedzieć, na to banalnie proste pytanie, gdyż gdy widzę książkę lubianego przeze mnie mistrza kulinarnego – nie wpadam w histerię.

czytaj dalej
Otyłe dziecko – Otyły nastolatek – Otyły dorosły

Otyłe dziecko – Otyły nastolatek – Otyły dorosły

27 listopada 2012, 08:11, przez: Agnieszka Czerwińska

Miałam cudowne dzieciństwo. Dziecko miłości i wpadki czterdziestoletnich rodziców. Córeczka tatusia, maskotka o 18 i 16 lat starszego rodzeństwa. Kochana, dowartościowywana, noszona na rękach. Grubiutka blondyneczka. Nigdy nie usłyszałam od rodziców stwierdzenia, że za dużo jem. Nie odnotowuję w pamięci abym pochłaniała ogromne ilości żywności.

czytaj dalej
Szybki przegląd towarzystwa

Szybki przegląd towarzystwa

26 listopada 2012, 08:11, przez: Jolanta Wąs

Nie jestem na bieżąco z sagą „Zmierzch” - ani w filmie, ani na papierze. I, szczerze mówiąc, nie mam zamiaru być. Ale nie ma też takiej możliwości, żebym nie wiedziała o czym to jest. Wszyscy wiedzą - o wampirach. Temat modny, podobno szczególnie wśród nastoletnich dziewcząt, chociaż trudno uwierzyć, że to tylko one wykupują całe nakłady książek i walą do kina w setkach tysięcy. Zakładam więc, że zainteresowanych wampirami znaleźć można w każdej grupie demograficznej. I bardzo dobrze. Bo w końcu o wampirach można mówić głośno i wykorzystać okazję do załatwienia spraw zawsze odkładanych na później. Więc do roboty!

czytaj dalej
Paryż?

Paryż?

24 listopada 2012, 02:11, przez: Joanna Daniło

Paryż? Wstaję rano, a za oknem Paryż. Wyglądam odsłaniając wypukłą wiatrem firankę, wprost na kameralną uliczkę i prawie widzę siebie zbiegającą do kawiarni na croissant’a i pyszną kawę.

czytaj dalej
wybierz stronę