Felietony i Porady

Felietony i Porady

Damy i hotele

Katarzyna Frąckowiak
9 października 2018 2018 10:10
Otyłe dziecko – Otyły nastolatek – Otyły dorosły

Otyłe dziecko – Otyły nastolatek – Otyły dorosły

27 listopada 2012, 08:11, przez: Agnieszka Czerwińska

Miałam cudowne dzieciństwo. Dziecko miłości i wpadki czterdziestoletnich rodziców. Córeczka tatusia, maskotka o 18 i 16 lat starszego rodzeństwa. Kochana, dowartościowywana, noszona na rękach. Grubiutka blondyneczka. Nigdy nie usłyszałam od rodziców stwierdzenia, że za dużo jem. Nie odnotowuję w pamięci abym pochłaniała ogromne ilości żywności.

czytaj dalej
Szybki przegląd towarzystwa

Szybki przegląd towarzystwa

26 listopada 2012, 08:11, przez: Jolanta Wąs

Nie jestem na bieżąco z sagą „Zmierzch” - ani w filmie, ani na papierze. I, szczerze mówiąc, nie mam zamiaru być. Ale nie ma też takiej możliwości, żebym nie wiedziała o czym to jest. Wszyscy wiedzą - o wampirach. Temat modny, podobno szczególnie wśród nastoletnich dziewcząt, chociaż trudno uwierzyć, że to tylko one wykupują całe nakłady książek i walą do kina w setkach tysięcy. Zakładam więc, że zainteresowanych wampirami znaleźć można w każdej grupie demograficznej. I bardzo dobrze. Bo w końcu o wampirach można mówić głośno i wykorzystać okazję do załatwienia spraw zawsze odkładanych na później. Więc do roboty!

czytaj dalej
Paryż?

Paryż?

24 listopada 2012, 02:11, przez: Joanna Daniło

Paryż? Wstaję rano, a za oknem Paryż. Wyglądam odsłaniając wypukłą wiatrem firankę, wprost na kameralną uliczkę i prawie widzę siebie zbiegającą do kawiarni na croissant’a i pyszną kawę.

czytaj dalej
Rozbierz się z kompleksów

Rozbierz się z kompleksów

23 listopada 2012, 11:11, przez: Dorota Wróblewska

Koszmarny kolor włosów! Wyglądasz jak świnia. Co za pasztet! Nie dobrze Ci w tym kolorze. Strasznie, idiotycznie, infantylnie. Jesteś wstrętna, brzydka, horror! Jak nie zwariować i kogo się słuchać? Co zrobić z krytyką? Jak odróżnić krytykę od agresji słownej czy złośliwości?

czytaj dalej
Ile jest Indii w Indiach ?

Ile jest Indii w Indiach ?

22 listopada 2012, 09:11, przez: Magdalena Milhoux

Ile jest Indii w Indiach? Żyjemy w wieku, który należy do środków masowego przekazu. Intenet, radio, telewizja , prasa, a nawet literatura, kształtują nasz światopogląd. Poza własną miękką kanapą, albo wygodnym fotelem, nie musimy nigdzie bywać, żeby popatrzeć, poczytać, posłuchać i wyrobić sobie opinię na temat, który nawet nas nie dotyczy.

czytaj dalej
Idzie nowe

Idzie nowe

21 listopada 2012, 12:11, przez: Barbara Mietkowska

Z ogromną przyjemnością, w imieniu całego zespołu, prezentuję Wam nową szatę graficzną Sophisti.pl.

czytaj dalej
Dzień z życia celebryty

Dzień z życia celebryty

20 listopada 2012, 10:11, przez: Edmund Rzadki

DZIENNIK CELEBRYTY

czytaj dalej
"Gruba Berta"

"Gruba Berta"

20 listopada 2012, 11:11, przez: Agnieszka Czerwińska

Witam. Rok 2000 Mam na imię Beata, mam 19 lat. W tym roku zdaję maturę. Marzę o tym aby dostać się na studia do Krakowa i wyjechać z tego małego miasteczka w którym dla każdego jestem jedynie „grubą bertą”. Ważę 100 kg…

czytaj dalej
wybierz stronę