Felietony i Porady

Felietony i Porady

Świąt urok i czar

Świąt urok i czar

16 grudnia 2012, 06:12, przez: Jolanta Wąs

Chcemy tego czy nie, już jesteśmy w strefie życzeń. I pozostaniemy w niej jeszcze przez jakiś czas, miesiąc co najmniej.

czytaj dalej
Kwestia czasu

Kwestia czasu

15 grudnia 2012, 06:12, przez: Joanna Daniło

Najbardziej w świecie kochamy siebie albo chcielibyśmy kochać, pomimo wad i kompleksów(oczywiście lubić siebie należy, bo przez taki pryzmat patrzymy potem na innych). I kochamy siebie właśnie w tym bieżącym stanie czasu.

czytaj dalej
Czym to pachnie?

Czym to pachnie?

14 grudnia 2012, 06:12, przez: Barbara Mietkowska

Perfumerie o tej porze roku pękają od natłoku klientów w szwach, bo perfumy to prezent, który chętnie wkładamy innym pod choinkę.

czytaj dalej
Powieś się na choince, weź kredyt

Powieś się na choince, weź kredyt

13 grudnia 2012, 08:12, przez: Mira Suchodolska

Ciesz się pożyczką bez odsetek… Pożyczka na Święta – 5000 zł na realizację marzeń… Zdobądź kredyt i pieniądze na gwiazdkę…

czytaj dalej
Disco Polo Fashion Glamour

Disco Polo Fashion Glamour

12 grudnia 2012, 10:12, przez: Dorota Wróblewska

Powstała moda na rubryki towarzyskie, które skoncentrowane są na ściance prasowej. Nie ważne kto odebrał nagrodę, miał wernisaż lub w jakim zagrał w filmie. Ważne jest, kto z kim przyszedł, jak pozuje, a najważniejsze, w czym!

czytaj dalej
Odrobiona lekcja

Odrobiona lekcja

10 grudnia 2012, 08:12, przez: Agnieszka Czerwińska

Dzisiejszy felieton chciałabym zadedykować mojej mamie. Mam nadzieję, że razem z tatą, patrzą na mnie z góry i są dumni. Choroby. Mówi się, że choroba nie wybiera. To prawda, ale nie zawsze. Bywa tak, że ciężko na nią zapracowujemy za młodu. Odkładamy na kupkę swoje zaniedbywania, złe nawyki żywieniowe, brak higienicznego trybu życiu. Zasada jest jedna – co siejemy, to zbieramy. Ona się tyczy każdej dziedziny życia, w tym i naszego zdrowia.

czytaj dalej
Siła czy słabość

Siła czy słabość

6 grudnia 2012, 06:12, przez: Barbara Mietkowska

W swoim niedawno wydanym poradniku Pokochaj swoje włosy, wybitna stylistka fryzur Jaga Hupało stwierdziła, że włosy to jednocześnie nasza siła i słabość. W tym jednym zdaniu zamyka się istota problemu, z którym my kobiety borykamy się na co dzień. Miałam przyjemność redagować ten poradnik i była to wielce pouczająca przygoda. Choć do niedawna żyłam w przekonaniu, że o włosach wiem naprawdę dużo. Nie zamierzam teraz recenzować tej książki, a jedynie chcę podzielić się najistotniejszymi spostrzeżeniami, które mogą być przydatne w najbliższych zimowych miesiącach.

czytaj dalej
Pizza

Pizza

5 grudnia 2012, 08:12, przez: Fiolka Najdenowicz

Chyba nie znam człowieka, który nie lubiłby pizzy. U mnie w biurze, gdy Pani Dyrektor ma dobry humor – często po poniedziałkowym zebraniu czeka na nas pizza, co prawda z zamówiona w Pizza Hut, lecz zawsze łapczywie pożerana do ostatniego okruszka. Nie będę się rozwodzić, czy to dobra pizza, czy słaba – nie w tym rzecz.

czytaj dalej
wybierz stronę