Felietony i Porady

Felietony i Porady

In fan tylnie

In fan tylnie

21 grudnia 2012, 06:12, przez: Joanna Daniło

Tytuł językowo i tematycznie wstrząśnięty, ale nie zmieszany, zapowiada opowiastkę zabawną i prześmiewczą. Niech więc tak się dzieje, a wnioski i skojarzenia zależeć będą wyłącznie od czytającego. Czy nożyce się odezwą czy scyzoryk otworzy się w kieszeni czy może będzie ironiczny uśmiech zrozumienia, to już nie moja sprawa.

czytaj dalej
Dystans

Dystans

19 grudnia 2012, 06:12, przez: Agnieszka Czerwińska

Uwielbiam ludzi z dystansem do siebie. Moim zdaniem jest to cecha cudownie odzwierciedlająca akceptacje oraz pokonanie kompleksów. Szczególny deficyt dystansu do siebie posiadają politycy i celebryci, a także wszyscy ci, którzy czują się niedowartościowani. Sama przez większość swojego życia cierpiałam z tego powodu. Niemoc odróżnienia intencji wypowiedzi innych osób, przewrażliwienie na swoim punkcie, branie wszystkich słów do siebie i ich nadinterpretacja.

czytaj dalej
Świąt urok i czar

Świąt urok i czar

16 grudnia 2012, 06:12, przez: Jolanta Wąs

Chcemy tego czy nie, już jesteśmy w strefie życzeń. I pozostaniemy w niej jeszcze przez jakiś czas, miesiąc co najmniej.

czytaj dalej
Kwestia czasu

Kwestia czasu

15 grudnia 2012, 06:12, przez: Joanna Daniło

Najbardziej w świecie kochamy siebie albo chcielibyśmy kochać, pomimo wad i kompleksów(oczywiście lubić siebie należy, bo przez taki pryzmat patrzymy potem na innych). I kochamy siebie właśnie w tym bieżącym stanie czasu.

czytaj dalej
Czym to pachnie?

Czym to pachnie?

14 grudnia 2012, 06:12, przez: Barbara Mietkowska

Perfumerie o tej porze roku pękają od natłoku klientów w szwach, bo perfumy to prezent, który chętnie wkładamy innym pod choinkę.

czytaj dalej
Powieś się na choince, weź kredyt

Powieś się na choince, weź kredyt

13 grudnia 2012, 08:12, przez: Mira Suchodolska

Ciesz się pożyczką bez odsetek… Pożyczka na Święta – 5000 zł na realizację marzeń… Zdobądź kredyt i pieniądze na gwiazdkę…

czytaj dalej
Disco Polo Fashion Glamour

Disco Polo Fashion Glamour

12 grudnia 2012, 10:12, przez: Dorota Wróblewska

Powstała moda na rubryki towarzyskie, które skoncentrowane są na ściance prasowej. Nie ważne kto odebrał nagrodę, miał wernisaż lub w jakim zagrał w filmie. Ważne jest, kto z kim przyszedł, jak pozuje, a najważniejsze, w czym!

czytaj dalej
Odrobiona lekcja

Odrobiona lekcja

10 grudnia 2012, 08:12, przez: Agnieszka Czerwińska

Dzisiejszy felieton chciałabym zadedykować mojej mamie. Mam nadzieję, że razem z tatą, patrzą na mnie z góry i są dumni. Choroby. Mówi się, że choroba nie wybiera. To prawda, ale nie zawsze. Bywa tak, że ciężko na nią zapracowujemy za młodu. Odkładamy na kupkę swoje zaniedbywania, złe nawyki żywieniowe, brak higienicznego trybu życiu. Zasada jest jedna – co siejemy, to zbieramy. Ona się tyczy każdej dziedziny życia, w tym i naszego zdrowia.

czytaj dalej
wybierz stronę