Felietony i Porady

Felietony i Porady

Syndrom szwedzkiego stołu,  czyli rzecz o obżarstwie świątecznym

Syndrom szwedzkiego stołu, czyli rzecz o obżarstwie świątecznym

21 grudnia 2012, 06:12, przez: Fiolka Najdenowicz

Jak nie utyć w święta? Jak po Bożym Narodzeniu zmieścić się w sukienkę lub inną kreację, w której zaplanowałyśmy zabłysnąć w Sylwestra? To pytanie nurtuje wiele znajomych mi dam, a niektóre z nich są obecnie na drakońskiej diecie, wychodząc z założenia, że to, co teraz schudną, a w święta przytyją, się wyrówna i będzie harmonia w przyrodzie. Otóż chała.

czytaj dalej
In fan tylnie

In fan tylnie

21 grudnia 2012, 06:12, przez: Joanna Daniło

Tytuł językowo i tematycznie wstrząśnięty, ale nie zmieszany, zapowiada opowiastkę zabawną i prześmiewczą. Niech więc tak się dzieje, a wnioski i skojarzenia zależeć będą wyłącznie od czytającego. Czy nożyce się odezwą czy scyzoryk otworzy się w kieszeni czy może będzie ironiczny uśmiech zrozumienia, to już nie moja sprawa.

czytaj dalej
Dystans

Dystans

19 grudnia 2012, 06:12, przez: Agnieszka Czerwińska

Uwielbiam ludzi z dystansem do siebie. Moim zdaniem jest to cecha cudownie odzwierciedlająca akceptacje oraz pokonanie kompleksów. Szczególny deficyt dystansu do siebie posiadają politycy i celebryci, a także wszyscy ci, którzy czują się niedowartościowani. Sama przez większość swojego życia cierpiałam z tego powodu. Niemoc odróżnienia intencji wypowiedzi innych osób, przewrażliwienie na swoim punkcie, branie wszystkich słów do siebie i ich nadinterpretacja.

czytaj dalej
Świąt urok i czar

Świąt urok i czar

16 grudnia 2012, 06:12, przez: Jolanta Wąs

Chcemy tego czy nie, już jesteśmy w strefie życzeń. I pozostaniemy w niej jeszcze przez jakiś czas, miesiąc co najmniej.

czytaj dalej
Kwestia czasu

Kwestia czasu

15 grudnia 2012, 06:12, przez: Joanna Daniło

Najbardziej w świecie kochamy siebie albo chcielibyśmy kochać, pomimo wad i kompleksów(oczywiście lubić siebie należy, bo przez taki pryzmat patrzymy potem na innych). I kochamy siebie właśnie w tym bieżącym stanie czasu.

czytaj dalej
Czym to pachnie?

Czym to pachnie?

14 grudnia 2012, 06:12, przez: Barbara Mietkowska

Perfumerie o tej porze roku pękają od natłoku klientów w szwach, bo perfumy to prezent, który chętnie wkładamy innym pod choinkę.

czytaj dalej
Powieś się na choince, weź kredyt

Powieś się na choince, weź kredyt

13 grudnia 2012, 08:12, przez: Mira Suchodolska

Ciesz się pożyczką bez odsetek… Pożyczka na Święta – 5000 zł na realizację marzeń… Zdobądź kredyt i pieniądze na gwiazdkę…

czytaj dalej
Disco Polo Fashion Glamour

Disco Polo Fashion Glamour

12 grudnia 2012, 10:12, przez: Dorota Wróblewska

Powstała moda na rubryki towarzyskie, które skoncentrowane są na ściance prasowej. Nie ważne kto odebrał nagrodę, miał wernisaż lub w jakim zagrał w filmie. Ważne jest, kto z kim przyszedł, jak pozuje, a najważniejsze, w czym!

czytaj dalej
wybierz stronę