Felietony i Porady

Felietony i Porady

Opluć Gesslerową

Opluć Gesslerową

19 kwietnia 2013, 11:04, przez: Fiolka Najdenowicz

Jedną z największych tajemnic Mundialu, z jaką mam do czynienia i nie potrafię jej rozkminić - jest odpowiedź na pytanie: dlaczego Gesslerowa spotyka się z tak potwornym hejtem w kraju nad Wisłą? Właśnie jestem świeżo po obejrzeniu teasera „Kuchennych Rewolucji”, gdzie Gesslerowa się wywala i ląduje na podłodze. Przez chwilę nawet myślałam, że na bank złamała nogę, bo to lądowanie na glebie wyglądało naprawdę niebezpiecznie. Sama na swoim fanpejdżu fejsbucznym napisała, że zabolało ją przepotwornie.

czytaj dalej
Moda na siebie.

Moda na siebie.

18 kwietnia 2013, 08:04, przez: Joanna Daniło

Wielki, dosłownie i w przenośni, guru mody Andre Talley powiedział gotując w programie Martha Stewart, że najprzyjemniejszymi rzeczami w życiu jest jedzenie i ubieranie. Przez grzeczność zmienił pewnie kolejność.

czytaj dalej
Moda to nie igraszki

Moda to nie igraszki

15 kwietnia 2013, 06:04, przez: Barbara Mietkowska

Czym może skończyć się noszenie stringów oraz chińskich butów sklejanych bardzo tajemniczym klejem -nawet nie chcecie tego wiedzieć. Ale mimo wszystko, może zbytnio się tym nie przejmujmy. W końcu życie składa się z ryzyka .

czytaj dalej
Bajka na niedzielę

Bajka na niedzielę

14 kwietnia 2013, 05:04, przez: Joanna Daniło

Gdy pewnego popołudnia dzieci z tatą wracały ze spaceru, przez całą drogę w odległości kilku metrów szedł za nimi rudy pies. Przyglądał się rodzeństwu a oni jemu. Powtarzało się to przez kilka dni. Nikt nic nie mówił o psie, ale wszyscy myśleli. Nawet Hila, zwolenniczka kotów uśmiechała się na widok wiernego towarzysza powrotów do domu. Dzieci stały się wyjątkowo grzeczne i wieczorami bez żadnych kłótni bawiły się w jednym pokoju. Miały tajemnicę. – Jutro jest ten dzień, zrobimy to jutro – postanowiły.

czytaj dalej
Nie cofajmy się!

Nie cofajmy się!

12 kwietnia 2013, 06:04, przez: Dorota Wróblewska

Większość moich kolegów to homoseksualiści. Każdy z nich realizuje się zawodowo i traktowany jest bez taryfy ulgowej-NORMALNIE. Nikt nie chce być traktowany inaczej, tylko-NORMALNIE.

czytaj dalej
KOMUNA WRACA DO ZAKOPANEGO

KOMUNA WRACA DO ZAKOPANEGO

11 kwietnia 2013, 06:04, przez: Edmund Rzadki

Zakopane- do niedawna dumna ZIMOWA STOLICA POLSKI. Nikt, kto ostatnio tam przebywał, tak już chyba nie pomyśli. Na Krupówkach, jak na jarmarku. Ilość pstrokatych reklam i bogactwo napisów zachęcających by odwiedzić sklepo - stragany wprost imponująca. Ciekawe w jakim konkursie startują? Konkurują z reklamami na innych ulicach. A w zasadzie trudno mówić o konkurencji, bo prawdopodobnie ten kicz wychodzi spod ręki jednego artysty.

czytaj dalej
RAJD PARYŻ-ŻAKARD czyli KRYTYKANCI

RAJD PARYŻ-ŻAKARD czyli KRYTYKANCI

10 kwietnia 2013, 10:04, przez: Tomek Gąsienica-Józkowy

I mamy "nową modę"! W modzie. Choć w innych dziedzinach życia też już zagościła. Modę na KRYTYKOWANIE! Kto żyw ( bo "nie-żyw" raczej już nie może!), ten znawca i ekspert. Od tańca i różańca, śpiewu i gotowania, malowania i czesania oraz kroju i szycia. Byle "dowalić", byle coś powiedzieć, byle okazać się ważnym, a wszystko w imię demokracji. Bo przecież każdemu wolno...

czytaj dalej
Bielizna modelująco - korygująca

Bielizna modelująco - korygująca

6 kwietnia 2013, 06:04, przez: Agnieszka Czerwińska

„Wyglądasz jak ludzik Michelin”. Takim hasłem uraczyła mnie kilka lat temu moja bliska znajoma. Ciężko było się z nią nie zgodzić. Dzianinowa sukienka, ściśle przylegająca do ciała, eksponowała wszystko, co natura spartaczyła. Czyli oponki, fałdeczki, wystający brzuch i „rozkoszne” wałeczki po bokach. Żeby było milej, przylgnęła do mnie na długo pieszczotliwa ksywka „wałeczek”. Ja wiem, że nastała moda na krągłości i "kochanie" połączone z umiłowaniem eksponowania ich, ale...co za dużo, to nie zdrowo.

czytaj dalej
wybierz stronę