Felietony i Porady

Felietony i Porady

„Stop patrz Szop Pracz…”

„Stop patrz Szop Pracz…”

26 kwietnia 2013, 06:04, przez: Joanna Daniło

Szop to niezwykle sympatyczne stworzenie, znane z tego, że myje to co zamierza zjeść i wygląda to jak małe pranie. Podobno takie zachowania szopów, zaobserwowano tylko w ogrodach zoologicznych, a czynią to aby rozładować stres życia w niewoli. Mimo wszystko u niego wygląda to śmiesznie.

czytaj dalej
Jem królika, dzika, kaczkę i jestem na basenie

Jem królika, dzika, kaczkę i jestem na basenie

24 kwietnia 2013, 07:04, przez: Edmund Rzadki

Jem królika, dzika, kaczkę i jestem na basenie. Kocham Fiolkę, Jolkę i Marysię. Dzisiaj byłem na zdjęciach, a jutro będę w telewizji śniadaniowej.

czytaj dalej
Zosia wśród ptactwa czyli Ornitolog - Stylista

Zosia wśród ptactwa czyli Ornitolog - Stylista

23 kwietnia 2013, 06:04, przez: Tomek Gąsienica-Józkowy

Wbrew pozorom nie będzie o ptakach, choć ptaki pojawią się w dzisiejszym tekście. A wszystko za sprawą wiersza Juliana Tuwima "Ptasie radio", w którym nieloty i te "lotne" również, postanowiły zrobić radiową audycję. Miało być pięknie, a wyszło... jak zwykle. Bo każdy chciał sławy, każdy chciał błyszczeć, nie każdy miał jednak ku temu predyspozycje.

czytaj dalej
Opluć Gesslerową

Opluć Gesslerową

19 kwietnia 2013, 11:04, przez: Fiolka Najdenowicz

Jedną z największych tajemnic Mundialu, z jaką mam do czynienia i nie potrafię jej rozkminić - jest odpowiedź na pytanie: dlaczego Gesslerowa spotyka się z tak potwornym hejtem w kraju nad Wisłą? Właśnie jestem świeżo po obejrzeniu teasera „Kuchennych Rewolucji”, gdzie Gesslerowa się wywala i ląduje na podłodze. Przez chwilę nawet myślałam, że na bank złamała nogę, bo to lądowanie na glebie wyglądało naprawdę niebezpiecznie. Sama na swoim fanpejdżu fejsbucznym napisała, że zabolało ją przepotwornie.

czytaj dalej
Moda na siebie.

Moda na siebie.

18 kwietnia 2013, 08:04, przez: Joanna Daniło

Wielki, dosłownie i w przenośni, guru mody Andre Talley powiedział gotując w programie Martha Stewart, że najprzyjemniejszymi rzeczami w życiu jest jedzenie i ubieranie. Przez grzeczność zmienił pewnie kolejność.

czytaj dalej
Moda to nie igraszki

Moda to nie igraszki

15 kwietnia 2013, 06:04, przez: Barbara Mietkowska

Czym może skończyć się noszenie stringów oraz chińskich butów sklejanych bardzo tajemniczym klejem -nawet nie chcecie tego wiedzieć. Ale mimo wszystko, może zbytnio się tym nie przejmujmy. W końcu życie składa się z ryzyka .

czytaj dalej
Bajka na niedzielę

Bajka na niedzielę

14 kwietnia 2013, 05:04, przez: Joanna Daniło

Gdy pewnego popołudnia dzieci z tatą wracały ze spaceru, przez całą drogę w odległości kilku metrów szedł za nimi rudy pies. Przyglądał się rodzeństwu a oni jemu. Powtarzało się to przez kilka dni. Nikt nic nie mówił o psie, ale wszyscy myśleli. Nawet Hila, zwolenniczka kotów uśmiechała się na widok wiernego towarzysza powrotów do domu. Dzieci stały się wyjątkowo grzeczne i wieczorami bez żadnych kłótni bawiły się w jednym pokoju. Miały tajemnicę. – Jutro jest ten dzień, zrobimy to jutro – postanowiły.

czytaj dalej
Nie cofajmy się!

Nie cofajmy się!

12 kwietnia 2013, 06:04, przez: Dorota Wróblewska

Większość moich kolegów to homoseksualiści. Każdy z nich realizuje się zawodowo i traktowany jest bez taryfy ulgowej-NORMALNIE. Nikt nie chce być traktowany inaczej, tylko-NORMALNIE.

czytaj dalej
wybierz stronę