Felietony i Porady

Felietony i Porady

Skutki odchudzania

Skutki odchudzania

3 stycznia 2017, 01:01, przez: Agnieszka Czerwińska

Szczęśliwi ci, którzy nie doświadczyli rozstępów. Ja je otrzymałam, niejako "w pakiecie", z moją otyłością. Umiejscowione są prawie wszędzie. Białe, różowe, czerwone paski poprzeczne i podłużne. Szpecą skórę i wpędzają w kompleksy bardziej niż wystająca fałdka czy boczek. Zafundowałam swojemu ciału niezły wycisk. Najpierw doprowadzając organizm do chorobliwej otyłości, a później stosując drastyczne diety odchudzające. Efektem finalnym jest wisząca skóra, jak u psa Shar pei. O ile piesek wzbudza sympatie, o tyle pomarszczona skóra nie bardzo. Problem jest wielki, jak wielkie są moje rozstępy. Jeszcze półtora roku temu z nienawiścią patrzyłam na siebie.

czytaj dalej
Proste inspiracje AnaHell

Proste inspiracje AnaHell

3 stycznia 2017, 01:01, przez: SOPHISTI POLECA

Zachęcamy Was do obejrzenia zdjęć, które z pewnością zapamiętacie. Na początku możecie być zagubieni. Możecie zadać pytanie o co chodzi?

czytaj dalej
Po co ci to.

Po co ci to.

3 stycznia 2017, 01:01, przez: Anna Gołebicka

Jeżdżę po Polsce i myślę sobie, jak w tym dowcipie, w którym kierowca jedzie pod prąd na autostradzie i słyszy w radio: „Uwaga! Na A1 szaleniec pędzi pod prąd”. „Szaleniec, toż tu sami szaleńcy” – myśli kierowca. To ja jadę polską drogą i myślę: „…toż tu same sombrero?”

czytaj dalej
Boże Narodzenie po polsku i francusku

Boże Narodzenie po polsku i francusku

28 grudnia 2016, 02:12, przez: Magdalena Durand

Gorączka związana ze zbliżającymi się świętami opanowała chyba większość z nas. Jedni walczą z tłumami w sklepach próbując kupić ostatnie prezenty, inni robią listę potraw i potrzebnych do ich przygotowania składników, a jeszcze inni „szaleją” podczas domowych porządków. Są też i tacy, którzy bardziej na luzie podchodzą do tego całego zamieszania i wydają się niczym nie przejmować. Bo tak naprawdę czy święta Bożego Narodzenia mają kojarzyć się wyłącznie z prezentami pod choinką i problemami natury żołądkowej wynikającymi ze świątecznego obżarstwa?

czytaj dalej
Świąteczne inspiracje

Świąteczne inspiracje

28 grudnia 2016, 04:12, przez: SOPHISTI POLECA

Wielu z nas będzie mieć swoją choinkę, która stworzy atmosferę świąt. Tyle, ile domów tyle inspiracji. Choinki białe, monochromatyczne, etniczne, minimatystyczne lub kolorowe z ręcznie wykonywanymi ozdobami. Każda inna i każda wyjątkowa. Nastrój zależy od wnętrza, oświetlenia i naszej inwencji. Mamy nadzieję, że świąteczne inspiracje zmotywują do działania, żeby Wasza choinka była najpiękniejsza.

czytaj dalej
Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

24 grudnia 2016, 12:12, przez: SOPHISTI POLECA

W tym szczególnym czasie, w imieniu całej Redakcji, składamy Wam serdeczne życzenia spokojnych Świąt, spędzonych z dala od zgiełku i pośpiechu codzienności, w gronie najbliższych, rodziny i przyjaciół.

czytaj dalej
Dlaczego warto pomagać innym?

Dlaczego warto pomagać innym?

20 grudnia 2016, 06:12, przez: Magdalena Durand

Jakiś czas temu jedna z moich bliskich koleżanek zamieściła na portalu społecznościowym krótki post o znanej, ogólnopolskiej akcji mającej na celu zbieranie podarunków dla najbardziej potrzebujących.

czytaj dalej
Przyłapani na modzie- listopad

Przyłapani na modzie- listopad

19 grudnia 2016, 04:12, przez: SOPHISTI PATRONATY

Stylizacje uczestników listopadowej edycji akcji Galerii Krakowskiej zachwycały zarówno ponadczasową klasyką, jak również najmodniejszymi akcentami. „Przyłapani na modzie” pokazali, że drobnym dodatkiem takim, jak kolorowa czapka, złoty plecak czy stylowe oprawki okularów można zmienić charakter całej stylizacji.

czytaj dalej
wybierz stronę