Felietony i Porady

Felietony i Porady

Damy i hotele

Katarzyna Frąckowiak
9 października 2018 2018 10:10
Zostawcie Marylę!

Zostawcie Marylę!

2 stycznia 2014, 09:01, przez: Dorota Wróblewska

Czytam różne informacje na temat Maryli Rodowicz, związane z jej Sylwestrowym występem w Gdyni i stwierdzam, że bardzo daleko nam do tolerancji. Minie kilka lat zanim odrobimy lekcję, którą inni już dawno odrobili. Uwielbiamy krytykować bez argumentów. Ohydna, obrzydliwa, stara, brzydka, wariatka, najgorzej ubrana. Takie komentarze o Maryli Rodowicz można przeczytać pod artykułami, które prowokują do negatywnych emocji.

czytaj dalej
Czarni Dandysi

Czarni Dandysi

1 stycznia 2014, 06:01, przez: Dorota Wróblewska

Najczęściej można ich spotkać nie w Ameryce, ale w Kongo. Kolorowe spodnie, koszule i oryginalne krawaty. Ulubiony wzór to kratka, która dodaje uroku i podkreśla styl. Ważne są buty, które mają wyglądać na drogie i zwracać uwagę.

czytaj dalej
Magia sztucznych ogni i życzenia

Magia sztucznych ogni i życzenia

30 grudnia 2013, 09:12, przez: SOPHISTI POLECA

Jedni lubią inni nie, ale na wszystkich robią wrażenie. Sztuczne ognie i rozbłyski, które bez wątpienia pozostawiają magiczne wrażenia.

czytaj dalej
HITY 2013!

HITY 2013!

29 grudnia 2013, 10:12, przez: SOPHISTI POLECA

KONIEC ROKU ZAWSZE WYMUSZA PODSUMOWANIA. 2013 MIMO NIEFORTUNNEJ TRZYNASTKI NIE BYŁ TAKI ZŁY.

czytaj dalej
Zupa krem z pieczonej papryki z wołowiną, czerwoną fasolą i serem

Zupa krem z pieczonej papryki z wołowiną, czerwoną fasolą i serem

29 grudnia 2013, 06:12, przez: Kasia Klich

Kiedy na dworze ziąb, nic tak nie rozgrzewa jak gorąca zupa. Moja dzisiejsza propozycja jest „rozgrzewaczem” idealnym. Pyszna, pożywna i łatwa do zrobienia.

czytaj dalej
Nękanie

Nękanie

28 grudnia 2013, 05:12, przez: Grzegorz Choromański

Spotkania z rodziną, tą bliższą i dalszą, jak również innymi bliskimi, odświeżanie relacji, a także nawiązywanie nowych, to jedne z wielu zalet Świąt Bożego Narodzenia. Jest to, moim zdaniem, również dobra okazja do refleksji nad trwałością więzi międzyludzkich wynikających z powiązań rodzinnych, towarzyskich, jak również biznesowych, a zarówno z tymi pierwszymi, jak i kolejnymi, bywa bardzo różnie.

czytaj dalej
Świat stoi otworem….? TAK!!!

Świat stoi otworem….? TAK!!!

27 grudnia 2013, 05:12, przez: Fiolka Najdenowicz

Codziennie oglądam na fejsie foty z różnych pięknych miejsc na świecie, które wrzucacie…fiordy Norwegii, malownicze miasteczka w południowych Włoszech i spadziste klify Normandii. Jest nawet kilka fejsbucznych profili , takich jak Our Beautiful World & Universe, które „polubiło” mnóstwo moich znajomych. Czy jest szansa, żeby zobaczyć te cuda na własne oczy, a nie tylko podziwiać je na zdjęciach?

czytaj dalej
Dzień świstaka

Dzień świstaka

20 grudnia 2013, 05:12, przez: Joanna Daniło

Aż pewnego pięknego ranka budzimy się i już wiemy, że dopadł nas Dzień świstaka. Nie musimy nawet podnosić powiek żeby wiedzieć co się od teraz będzie działo w naszym życiu z dokładnością do pół sekundy, tak jak kiedyś podawano czas przed trąbieniem hejnału na Wieży Mariackiej (w Krakowie, jakby ktoś dziś nie pamiętał).

czytaj dalej
wybierz stronę