Felietony i Porady

Felietony i Porady

Warsaw Fashion Street 2017

Warsaw Fashion Street 2017

21 czerwca 2017, 07:06, przez: SOPHISTI POLECA

W niedzielne popołudnie warszawiacy mogli podziwiać pokazy mody dziecięcej COOL CLUB KIDS FASHION SHOW by SMYK w ramach których swoje najnowsze kolekcje zaprezentowała marka COOL CLUB oraz aQademia, a Apart przedstawił najnowszą KIDS Collection zegarków am:pm. Blok pokazów dziecięcych uświetnił występ Majki Jeżowskiej. Wielką atrakcją okazał się tradycyjnie pokaz Fundacji Spełnionych Marzeń, w którym wystąpiła plejada gwiazd: Magda Różczka, Agnieszka Włodarczyk, Angelika Piechowiak, Szymon Majewski, Conrado Moreno, Tomek Ciachorowski, Gabi Drzewiecka, Joanna Racewicz oraz Izabella Krzan.

czytaj dalej
WARSAW FASHION STREET 2017-PROGRAM

WARSAW FASHION STREET 2017-PROGRAM

17 czerwca 2017, 07:06, przez: SOPHISTI POLECA

Już dwunasta edycjapolskiej mody, które raz w roku odbywa się w Warszawie. Tegoroczny Warsaw Fashion Street 2017 odbędzie się w weekend 17-18 czerwca na Trakcie Królewskim. W programie mnóstwo atrakcji, nie tylko dla tych, którzy interesują się tematyką "fashion".

czytaj dalej
Magia wysokich obcasów

Magia wysokich obcasów

4 czerwca 2017, 11:06, przez: Anna Gołebicka

Gdy miałam może 16 lat moja mama uznała, że chodzę jak kaczka, zmiatam nogą i wyglądam jakoś dziwnie (bo miałam już wtedy z 175cm wzrostu), więc zapisała mnie do „ szkoły modelek”. Moja mama była z klubu matek, które nie wierzą, że urodziły Lindę Evangelistę czy Cindy Crawford, więc wysyłając mnie do tej „szkoły” zapowiedziała, że na modelkę (podobnie jak na Miss Polonia i inne miss) to ja się nie nadaję, ale a tym zamiataniem nogą trzeba coś zrobić.

czytaj dalej
Efekt jojo

Efekt jojo

4 czerwca 2017, 11:06, przez: Agnieszka Czerwińska

Wiecie z czym mi się kojarzy efekt jojo? Z płynących szczerze i prosto z serca życzeń, aby i mnie w końcu on dopadł. Przecież to takie ludzkie, co nie? Chcesz wyśmiać czyjąś walkę o zdrowsze życie, życz mu efektu jojo. 

czytaj dalej
Ty jesteś zmianą

Ty jesteś zmianą

29 maja 2017, 10:05, przez: Alicja Hofman

Każdy z nas, bez względu na wiek, chce wyglądać dobrze. Dotyczy to z całą pewnością nie tylko kobiet. Jeśli więc chcesz mieć gładką skórę, błyszczące włosy lub stracić zbędne kilogramy albo może pozbyć się alergii, nadciśnienia lub zbyt wysokiego cholesterolu – mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz to zmienić sama. Ty mężczyzno, także możesz to uczynić. Wystarczy, że przestaniesz jeść

czytaj dalej
Najlepsza mama na świecie

Najlepsza mama na świecie

25 maja 2017, 09:05, przez: SOPHISTI POLECA

W piątek obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w roku – Dzień Matki. Z tej okazji Empik przygotował niezwykły eksperyment z udziałem dzieci i mam. Zachęca w ten sposób do mówienia mamom, za co jesteśmy im wdzięczni, za co je cenimy, jak są dla nas ważne. Relacja filmowa z tego eksperymentu wzrusza do łez.  

czytaj dalej
Jak się ubrać w nowe miejsce ?

Jak się ubrać w nowe miejsce ?

22 maja 2017, 07:05, przez: Anna Gołebicka

Dawno, dawno temu, ale wcale nie za siedmioma górami i siedmioma lasami tylko w Warszawie pojawił się Piotr. Piotr dostał pracę w agencji reklamowej. Po studiach był dziennikarzem. Kilka lat spędził w Anglii. Nie były to czasy, kiedy Polacy w Anglii byli managerami. Może najwyżej samych siebie. Mieszkał tam u wujostwa i uczył się świata. Aż doszedł do wniosku, że nie jest to ta nauka, o którą mu chodzi i wrócił do Polski.

czytaj dalej
Najpiękniejsze biblioteki na świecie

Najpiękniejsze biblioteki na świecie

9 maja 2017, 10:05, przez: SOPHISTI POLECA

Najpiękniejsze biblioteki na świecie

czytaj dalej
wybierz stronę