Felietony i Porady

Felietony i Porady

Kiedy osły kopulują w ZOO…

Kiedy osły kopulują w ZOO…

24 września 2014, 03:09, przez: Joanna Daniło

Kiedy osły kopulują w ZOO to nie znaczy, że robią to co osły robią normalnie w swoich niby dzikich życiowych sytuacjach gdy natura wzywa, ale oznacza, że obrażają naszą moralność. I ich niewiedza(osłów) nie ma tu żadnego znaczenia. Matki swoich dzieci protestują, a radna (oczywiście PiS) burzy się, reaguje i wymusza na dyrekcji ogrodu rozdzielenie zbereźników.

czytaj dalej
Śniadanie

Śniadanie

23 września 2014, 10:09, przez: Cook & Celebrate

Banany oraz masło orzechowe - dzisiaj jedno z naszych ulubionych połączeń. Jest to bardziej pomysł, niż przepis, którego należy się skrupulatnie trzymać. Wiemy, że niektórzy z Was będą sceptycznie nastawieni do takiego śniadania, ale powinniście spróbować, bo razem z naturalnym jogurtem jest to po prostu pyszne.

czytaj dalej
Cyrk przyjechał

Cyrk przyjechał

18 września 2014, 09:09, przez: Joanna Daniło

Dawnymi czasy, i nie jest to bajka, gdy do miasta zawitał cyrk, ogłaszały go plakaty na słupach i samochody z głosem z megafonu wdzierającym się w spokój tubylców. A cyrk przyjechał, wystąpił i odjechał. Wracał najwcześniej za rok.Dziś gdy usłyszałam charakterystyczny pogłos z megafonu zza okna, wzywający opornych do wzięcia kredytu w nowoczesnym banku, zrozumiałam… Zrozumiałam, że ON TU JEST i to już od dłuższego czasu. CYRK w nowoczesnej wersji, który nigdy nie spakuje swoich manatków i nie wyjedzie. Nie ma co nawet marzyć.

czytaj dalej
Zgodne z prawem, ale…

Zgodne z prawem, ale…

17 września 2014, 05:09, przez: Fiolka Najdenowicz

Każdy ma prawo do swojego wizerunku. Może nim dowolnie dysponować, jeśli chce – może na przykład wziąć udział w reklamie jakiegoś produktu, lub sprzedać swój głos. Mój komputer mówi do mnie głosem Justyny Pochanke, że baza wirusów programu avast została zaktualizowana. Świetnie, tylko trzeba wyrazić na to świadomą zgodę.

czytaj dalej
Nowojorski Tydzień Mody

Nowojorski Tydzień Mody

16 września 2014, 11:09, przez: Hubert Woźniak

Przed rozpoczęciem pokazu wiosennej kolekcji Tommy Hilfiger wyszedł na deski wybiegu i oświadczył, że do dzisiaj ludzie nie znali go od strony miłości do rock ‘n’ rolla, a już od bardzo dawna marzył o stworzeniu pełnej kolekcji w rockowym stylu. Projektant zdziwił niejedną osobę, ale rozbudził tym samym apetyt na więcej.Pokaz rozpoczęła Georgia May Jagger, córka legendarnego wokalisty The Rolling Stones. Hilfiger przeniósł nas do złotych lat rock ‘n’ rolla. Na nowo przeżyliśmy modowo 1969 rok. Mnóstwo brokatu, tkanin w paski, skóry, farbowanych futer, kamizelek, ciemnej kolorystyki, szortów czy jeansu. Rock ‘n’ roll w pełnej krasie.

czytaj dalej
Gwiazdka z nieba dla ciała

Gwiazdka z nieba dla ciała

15 września 2014, 08:09, przez: Agnieszka Czerwińska

Wiele mądrości jest w polskich przysłowiach. Choćby w tym, że ” jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”. Doświadczam tego w ostatnich dniach bardzo intensywnie. Ostatni mój felieton, który opisywał zabiegi poprawiające stan mojej skóry po znaczącej utracie wagi, wywołał prawdziwą burzę. Zostałam zasypana wiadomościami.  Oburzeni czytelnicy zarzucali mi, że reklamuję urządzenie, Venus Legacy, dzięki któremu moje ciało, z tygodnia na tydzień,  jest w lepszym stanie.

czytaj dalej
Vistula daje nadzieję

Vistula daje nadzieję

12 września 2014, 11:09, przez: Dorota Wróblewska

Nadzieja.Niby polska moda rozwija się i zaczyna przynosić dochody. Niby…Po wczorajszym pokazie VISTULI jest nadzieja, że tak właśnie jest.Moda to biznes, a nie show. To rynek, który powinien przynosić zyski.Co tydzień w przeciętnym gospodarstwie domowym w Unii Europejskiej dokonuje się jakiegoś zakupu modowego.Ktoś kupuje spodnie, spódniczkę, bluzkę, koszulę.Jesteśmy w Unii, ale czy w naszych domach tak jest?

czytaj dalej
 „Przyłapani na modzie” w sierpniu

„Przyłapani na modzie” w sierpniu

12 września 2014, 11:09, przez: SOPHISTI PATRONATY

Sierpniowe odsłony akcji „Przyłapani na modzie” pokazały, że moda nie pyta o metrykę. W tym miesiącu uczestników akcji Galerii Krakowskiej szukała Aneta Siemieniuk, fotograf street fashion magazynu K MAG. 

czytaj dalej
wybierz stronę