Felietony i Porady

Felietony i Porady

Waleria Tokarzewska-Karaszewicz – Fashion Week Poland

Waleria Tokarzewska-Karaszewicz – Fashion Week Poland

18 kwietnia 2015, 10:04, przez: Hubert Woźniak

XII edycja Fashion Week Poland wystartowała. Nowe miejsce, stare przyzwyczajenia i wiele, wiele innych smaczków, w tym najbardziej mnie pociągający pokaz blogerek na łódzkim wybiegu, o których Wam opowiem w podsumowaniu całego tygodnia mody. Wpierw chciałbym napisać kilka słów o czwartkowym pokazie, na który z nieskrywaną ciekawością czekałem.

czytaj dalej
Mężczyzna nieakceptowalny

Mężczyzna nieakceptowalny

14 kwietnia 2015, 08:04, przez: Fiolka Najdenowicz

Jestem osobą stuprocentowo heteroseksualną. Mężczyźni mnie pociągają, kręcą, nęcą, ogólnie nie uważam ich za „brzydką płeć”, bo podobają mi się nadzwyczajnie.Niemniej jednak, niektóre męskie cechy mnie drażnią, nie rozumiem ich i nie potrafię ich zaakceptować, ani przymknąć oko. No nie. Oczywiście, zdaję sobie sprawę, ze istnieją jednostki szlachetne, honorowe i zwyczajnie przyzwoite, których wymienione przeze mnie zarzuty nie dotyczą. To nie jest wyliczanka „z przymrużeniem oka”, naprawdę mnie to drażni i wcale nie żartuję.

czytaj dalej
Wspomnienie Fallas

Wspomnienie Fallas

8 kwietnia 2015, 09:04, przez: Fiolka Najdenowicz

Wszyscy narzekają na kanonadę sylwestrową w Warszawie. Przy święcie Fallas ( czyt. „fajas”) warszawskie fajerwerki to cicha msza w bocznej nawie. Tutejsze zwierzęta znoszą to dzielnie, a kot mojej kumpeli gdy słyszy kanonadę rzuca się do okna, żeby pokaz pirotechniczny obejrzeć.

czytaj dalej
KONKURS-Świąteczne inspiracje

KONKURS-Świąteczne inspiracje

3 kwietnia 2015, 09:04, przez: SOPHISTI POLECA

Wydawnictwo SOPHISTI BOOKS i autorki książki ARTYSTYCZNE SMAKI Anna i Aleksandra Kopcza zapraszają do wzięcia udziału w konkursie ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE.Wysyłajcie nam inspirujące zdjęcia, a my najciekawsze nagrodzimy książkami ARTYSTYCZNE SMAKI.

czytaj dalej
OFF FASHION-Orient Express

OFF FASHION-Orient Express

1 kwietnia 2015, 08:04, przez: SOPHISTI PATRONATY

 W dniach 12-13 czerwca 2015 roku już po raz siedemnasty Kielce staną się stolicą mody, a to za sprawą kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF Fashion. W tych dniach odbywają się pokazy konkursowe młodych projektantów z Polski i zagranicy.

czytaj dalej
Modelki na wybiegu

Modelki na wybiegu

26 marca 2015, 06:03, przez: Dorota Wróblewska

Często jak jestem na pokazach w Polsce to pierwsze komentarze po pokazie lub w trakcie, dotyczą fizyki modelek, kolejne- celebrytów, potem ważne kto w czym przyszedł i dopiero na końcu jest kolekcja. Podczas pokazu przeważnie słyszę oceny nie ubrań, ale modelek.

czytaj dalej
Cracow Fashion Week 2015

Cracow Fashion Week 2015

26 marca 2015, 12:03, przez: Hubert Woźniak

W Polsce od kilku sezonów nie brakuje imprez modowych. Pojawiają się jak grzyby po deszczu, choć w parze z ilością nie idzie jakość, wręcz przeciwnie - kolejne wydarzenia jedynie wypaczają znaczenie słowa moda. Jedynie kilka polskich imprez zasługuje na bliższą uwagę, w tym Cracow Fashion Week, który obecnie trwa w kulturalnej stolicy Polski. 

czytaj dalej
Mokotowskie Spotkania

Mokotowskie Spotkania

25 marca 2015, 09:03, przez: SOPHISTI PATRONATY

Mokotowskie Spotkania w Plac Unii City Shopping to pierwsza edycja wydarzenia, która ma na celu zapoczątkowanie cyklicznych, weekendowych spotkań z projektantami mody, branżą eko (kosmetyki, żywność), designem i deco oraz produktami dla najmłodszych.

czytaj dalej
wybierz stronę