Felietony i Porady

Felietony i Porady

Złoto Srebro Czas: wokół biżuterii

Złoto Srebro Czas: wokół biżuterii

27 września 2015, 10:09, przez: Anna Sado

Trendy biżuteryjnej mody, bogata prezentacja współczesnej biżuterii  designerskiej i artystycznej w Galerii Projektantów, wystawy współczesnej sztuki złotniczej oraz sztuki konceptualnej – to tylko część atrakcji 16. Targów Biżuterii i Zegarków Złoto Srebro Czas w Warszawie, które rozpoczną się już w najbliższy czwartek i potrwają do soboty. 

czytaj dalej
Duża przesada

Duża przesada

25 września 2015, 09:09, przez: Agnieszka Czerwińska

Ma piękną twarz, zadbane włosy i waży moim zdaniem ponad 140 kg. Różne źródła podają znacznie zaniżoną wagę. Kocha ją obiektyw, kochają ją ludzie na całym świecie. Bardzo chętnie pokazuje swoje ciało, eksponując to, co inne kobiety najchętniej chowają pod szczelną warstwą materiału - swoje niedoskonałości. O kim mowa? Tess Holliday, 30 letnia amerykanka, modelka xxl. 

czytaj dalej
Coś pysznego-Zapiekana mozzarella w otulinie Prosciutto di Parma

Coś pysznego-Zapiekana mozzarella w otulinie Prosciutto di Parma

24 września 2015, 09:09, przez: Cook & Celebrate

Nasza dzisiejsza mozzarella jest w sam raz właśnie na dzisiejszą pogodę, pełna kolorów, aromatów. Proste danie, będące połączeniem tego co w kuchni włoskiej najpyszniejsze.

czytaj dalej
Prośba o zdjęcia i przeprosiny, czyli przychodzi dziennikarz do urażonego PR-owca

Prośba o zdjęcia i przeprosiny, czyli przychodzi dziennikarz do urażonego PR-owca

24 września 2015, 09:09, przez: Hubert Woźniak

 Z perspektywy zwyczajnego odbiorcy moda to piękny świat. Tak kolorowo, na bogato, świecidełka, modelki, wielkie domy mody, potężne osoby i gift packi na pokazach mody. Generalnie jest baśniowo. Nic więc dziwnego, że wiele osób moda pociąga, a raczej profity z nią związane. Nie wiecie, co tracicie, bowiem branża prawdziwych rumieńców nabiera dopiero od strony kuchni. Na backstage’u wychodzą wszystkie jej słabości, patologie i zboczenia.

czytaj dalej
Prawda czy fałsz

Prawda czy fałsz

23 września 2015, 07:09, przez: Alicja Hofman

Chodzę po tym świecie już ładnych parę lat i wielokrotnie słyszałam, że świat nie jest czarno-biały, że nie ma wyraźnej granicy między dobrem a złem; że dominuje szarość, w której tak łatwo rozmywają się podziały. Albo, że coś może być dobre dla jednego, a złe dla drugiego. Jako, że w człowieka wierzę mocno, niektórzy karmili mnie tą metodą przez całe lata, wykorzystując w międzyczasie, dla własnych korzyści. Trochę wody upłynęło zanim zorientowałam się, że takie typki robią to wyłącznie po to, by usprawiedliwiać swoją miernotę i miłość wyłącznie do siebie (i ewentualnie do pieniędzy).

czytaj dalej
„Przyłapani na modzie” w sierpniu

„Przyłapani na modzie” w sierpniu

21 września 2015, 10:09, przez: SOPHISTI POLECA

Po raz kolejny alejki Galerii Krakowskiej i Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego zamieniły się w wybieg modowy, na którym prezentowane są najnowsze trendy. W tym miesiącu gościem specjalnym akcji Galerii Krakowskiej „Przyłapani na modzie” była Aneta Siemieniuk, fotograf magazynu K MAG. 

czytaj dalej
Aragón

Aragón

21 września 2015, 08:09, przez: Fiolka Najdenowicz

Po pracowicie spędzonym majowym tygodniu w Polsce, gdzie promowałam książkę „Głośny śmiech”, wbrew oczekiwaniu co poniektórych „życzliwych”, że odbędę rajd po ściankach oraz telewizjach śniadaniowych – wsiadłam w samolot  i poleciałam do Hiszpanii. Wróciłam do mojej pirenejskiej hostki, Merce.

czytaj dalej
Haters gonna love, czyli nadchodzi ,,dislike”

Haters gonna love, czyli nadchodzi ,,dislike”

17 września 2015, 08:09, przez: Hubert Woźniak

Podobno Facebook zamierza wprowadzić przycisk ,,nie lubię”. Czujecie nadchodzącą rzeź? Korwin-Piotrowska wstawia post przeciwko jakiejś celebrytce – jebut 1000 dislike’ów. Olejnik atakuje prawicowców? A masz 5 tys. dyslajków. A Terlikowski znowu ma odjazd? Nawet nie potrafię do tylu liczyć. Hejterzy już zacierają ręce, a na sławne osoby padł blady strach – jak wielka jest ciemna liczba dislike’ów? A jeśli wielokrotnie więcej niż polubień? I już Macademian Girl nie usunie dislike’ów tak łatwo jak niewygodnych komentarzy.

czytaj dalej
wybierz stronę