Felietony i Porady

Felietony i Porady

Jedna baba drugiej babie wsadziła do dupy grabie

Jedna baba drugiej babie wsadziła do dupy grabie

2 listopada 2015, 06:11, przez: Fiolka Najdenowicz

Nikt tak nie potrafi dowalić babie, jak druga baba. Jeśli jest piękna, znaczy się – głupia jest jak paczka gwoździ. Jeśli jest chuda – pewnie się głodzi suka, wpiernicza pół serka topionego dziennie. Jeśli przy kości –pewnie żre jak świnia, a potem się dziwi dlaczego. Jeśli się nie uśmiecha – zarozumiała bladzia, w dupie jej się poprzewracało. Jeśli – jak ja – się śmieje – pewnie walnięta, psychiatry jej trzeba.

czytaj dalej
Farruquito!

Farruquito!

26 października 2015, 08:10, przez: Fiolka Najdenowicz

To moje ostatnie w tym roku dni w Hiszpanii, w poniedziałek wracam do Polski, gdzie dokończę pisać ostatni rozdział mojej książki „Trup w szparagach”.

czytaj dalej
Sypała gnida jedna, więc zniszczyć, zapluć i zdeptać konfidenta!a

Sypała gnida jedna, więc zniszczyć, zapluć i zdeptać konfidenta!a

20 października 2015, 08:10, przez: Hubert Woźniak

 Jeszcze niedawno w polskim internecie toczyła się ogromna walka z hejterami. Znane osoby blokowały niewybrednych w słowach krytyków, publikowały ich wiadomości, a w skrajnych przypadkach dołączały także personalia, dzięki którym wszyscy poznawaliśmy wcześniej anonimowego hejtera. Wszystko odbywało się w jednej formule: my jesteśmy dobrzy, a źli hejterzy nas atakują, bo są niedojrzali, niedopieszczeni, smutni, zazdrośni i w ogóle źle im w życiu, bo wizyta u psychiatry jest zbyt droga, a pyry ze schabowymi na domowym talerzu są zbyt często. Ostatnio przetoczyła się przez internet kolejna fala hejtu, tym razem nazwiska się pojawiły i to nie byle jakie, bo najsławniejszych osób w nadwiślańskim światku.

czytaj dalej
Ciasto czekoladowe

Ciasto czekoladowe

18 października 2015, 11:10, przez: Fabryka Słodkości

Chodzi za nami gorzka czekolada.

czytaj dalej
Za co kocham Francję? cz.1

Za co kocham Francję? cz.1

18 października 2015, 07:10, przez: Magdalena Durand

Im dłużej mieszkam w kraju nad Sekwaną, tym pałam do niego miłością coraz to większą. Francja jest bardzo różnorodna, zarówno pod względem kulturowym, jak i kulinarnym, czy też biorąc pod uwagę krajobrazy i pejzaże. Każdy kto odwiedzi ten kraj na pewno nie pozostanie obojętny na urok, który bije od paryskich ulic, lawendowych pól Prowansji, czy majestatycznych Alp. Lazurowe Wybrzeże kusi turystów swoim wdziękiem praktycznie przez cały rok, a maleńkie miasteczka i wsie rozsiane po całej Francji, są wdzięcznym tematem dla fotografów, czy malarzy.

czytaj dalej
Idź być gruby gdzie indziej!

Idź być gruby gdzie indziej!

13 października 2015, 07:10, przez: Agnieszka Czerwińska

Nie wygląda optymistycznie raport WHO. Wynika z niego, że liczba nastolatków borykających się z nadwagą, wzrosła aż trzykrotnie w ciągu ostatnich dwudziestu lat. Co to oznacza? Nasi jedenastolatkowie są grubsi od rówieśników z innych krajów europejskich a nawet niechlubnie pokonali USA. Na bazie własnych obserwacji, śmiało mogę stwierdzić, że za moich czasów, przypadło na szkołe troje otyłych dzieci, w tym ja uchodziłam za dwoje :-) . Dzisiaj, jak wskazuje raport, odsetek dzieci i młodzieży z otyłością sięga aż 16 procent!

czytaj dalej
Kochanek. Instrukcja obsługi.

Kochanek. Instrukcja obsługi.

11 października 2015, 08:10, przez: Fiolka Najdenowicz

Uważam, że mam moralne prawo zabrać głos w sprawie posiadania kochanka, gdyż miałam ich kilku i nic złego się nie stało. Nie rozbiłam żadnej rodziny, nie ma dziecka, które straciłoby przeze mnie tatusia, ani damy, która by z mojego powodu samotnie obciągała pół litra z rozpaczy.

czytaj dalej
Kiszczak bohaterem jest i basta!

Kiszczak bohaterem jest i basta!

10 października 2015, 08:10, przez: Hubert Woźniak

W ostatnim czasie na rynku pojawił się swoisty wywiad-rzeka Kamila Szewczyka z Marią Kiszczak, żoną niegdyś ministra spraw wewnętrznych, premiera i nadal generała broni, Czesława Kiszczaka. Gratka, jak mało która. Żona generała przemówiła, więc media zaczęły bić się o wywiady i dały ,,Kiszczakowej” jeszcze większą tubę do wygłaszania swoich poglądów, w tym telewizyjną. A rozmowa w Dzień Dobry TVN to obecnie ukoronowanie medialnego szumu wokół każdej osoby. Tudzież jego początek.

czytaj dalej
wybierz stronę