Felietony i Porady

Felietony i Porady

Wspólne przedsięwzięcia - wyższa szkoła jazdy.

Wspólne przedsięwzięcia - wyższa szkoła jazdy.

3 lipca 2016, 10:07, przez: Grzegorz Choromański

rzykładna początkowa zgoda wspólników biznesowych, towarzysząca uruchamianiu nowego przedsięwzięcia, często wystawiana jest na próbę w trakcie dalszej działalności firmy.

czytaj dalej
Jestem szczupła i co dalej...

Jestem szczupła i co dalej...

3 lipca 2016, 01:07, przez: Agnieszka Czerwińska

Kiedy zaczynasz chudnąć, a efekty metamorfozy stają się zauważalne, pierwszym pytaniem jakie pada z ust zdumionych znajomych jest: Jak ty to zrobiłaś? Drugie, w zasadzie jest pochodną pierwszego - Podziel się dietą, ja też tak chcę!

czytaj dalej
Nie bój się zapytać

Nie bój się zapytać

30 czerwca 2016, 07:06, przez: Anna Gołebicka

W czasach, których już nawet nasze mamy nie pamiętają, obowiązywała złota maksyma skromności „siedź w kącie. znajdą cię”.  I powiem szczerze czytam ją na głośno siódmy raz i nie wiem co, poza kontrolą nad tym siedzącym w kącie miało to przynieść.  No tak. Mówiono też „dzieci i ryby głosu nie mają”, „nie śmiej się tyle bo zaraz będziesz płakać”  i, że „krowa co dużo ryczy mało mleka daje” . To ostatnie akurat się tak bardzo nie zdezaktualizowało.  Wielu wciąż dookoła złotoustych leniuchów, którzy dzięki swojej sztuce erudycji zachodzą wysoko,  ale ponieważ rynek w czasie niestabilności preferuje takich co i mówią i robią to złotouści  długo nie zagrzewają miejsca. No cóż, ale nie o tym ma być ten felieton.

czytaj dalej
IMS WARSAW FASHION STREET 2016

IMS WARSAW FASHION STREET 2016

30 czerwca 2016, 07:06, przez: SOPHISTI PATRONATY

  25 i 26 czerwca 2016 na Trakcie Królewskim w Warszawie odbyła się kolejna edycja Warsaw Fashion Street. W tym roku, dzięki współpracy z IMS Sensory Media wydarzenie przeszło metamorfozę i przeobraziło się w festiwal modowo- muzyczny IMS WARSAW FASHION STREET, podczas którego zaprezentowano kilkadziesiąt pokazów mody oraz koncerty wybitnie uzdolnionych artystów.

czytaj dalej
Rzęs firany i ust pąkowie

Rzęs firany i ust pąkowie

29 czerwca 2016, 09:06, przez: Fiolka Najdenowicz

Po fejsie krążą ostatnio filmiki, gdzie bierze się jakąś starowinkę, albo inną ciężko spracowaną kobiecinę z podkrążonymi oczyma, po czym przy pomocy makijażu odmienia się je nie do poznania. Z efektem bywa różnie, w zależności od kunsztu makijażysty damy przeobrażają się w Jennifer Lopez lub w luksusowe call girls. To ostatnie można zaobserwować głównie u makeupistów o rosyjskiej proweniencji.  

czytaj dalej
Idzie nowe, czyli Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw

Idzie nowe, czyli Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw

29 czerwca 2016, 11:06, przez: Hubert Woźniak

Wiele lat czekania, snucia wielkich planów, inspirowania się i nieustającej walki. Polski świat mody wreszcie doczekał się wejścia wielkiego gracza do nadwiślańskiej branży. Już jesienią odbędzie się pierwsza, polska edycja Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw, a wraz z nią staniemy się częścią globalnej siatki mody, łączącej najważniejsze metropolie ponad kilkuset miliardowego przemysłu. Czy to nie jest zbyt piękne?

czytaj dalej
Small but hot - ostatnia szansa!

Small but hot - ostatnia szansa!

29 czerwca 2016, 03:06, przez: SOPHISTI PATRONATY

Już tylko kilka godzin pozostało do zakończenia konkursu Dorotą Wróblewską. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

czytaj dalej
Stare Dębniki. Nowa Perspektywa.

Stare Dębniki. Nowa Perspektywa.

27 czerwca 2016, 06:06, przez: SOPHISTI POLECA

Stare Dębniki. Nowa Perspektywa. Pod takim tytułem jeden z wiodących w Polsce deweloperów ogłosił konkurs fotograficzny, który ma nie tylko przybliżyć mieszkańcom Krakowa piękno dzielnicy Stare Dębniki, ale też zwrócić uwagę na możliwość rozpoczęcia nowego etapu życia w niezwykłym miejscu.

czytaj dalej
wybierz stronę