Felietony i Porady

Felietony i Porady

Oddycham!

Oddycham!

14 sierpnia 2016, 01:08, przez: Agnieszka Czerwińska

Coś co przychodzi za łatwo, nie ma dla nas aż takiego znaczenia, niż to co zdobywamy determinacją i potem. Mówią, że krople potu spływające po ciele podczas treningu, to nic innego jak topiący się tłuszcz. Wiem, to banał, ale czasami trzeba sobie coś wmówić, aby było lżej człowiekowi na ciele i duszy. Tak naprawdę jedno wydarzenie w moim życiu, uzmysłowiło mi, że teraz czas dla mnie i tylko dla mnie. Podniosłam

czytaj dalej
Konkurs- razem z Fashion People Poland

Konkurs- razem z Fashion People Poland

14 sierpnia 2016, 12:08, przez: SOPHISTI POLECA

Ekipa Fashion People Poland przygotowała dla was wyjątkowy konkurs, w którym możecie wygrać bon o wartości 500 zł na zakupy w butiku Forget-me-not . Wasze stylizacje są świetne i pomyśleliśmy, że fajnie byłoby was jakoś nagrodzić za wasz talent i miłość do mody!Jakie są zasady?

czytaj dalej
Samo się nie zrobi.

Samo się nie zrobi.

11 sierpnia 2016, 08:08, przez: Agnieszka Czerwińska

Gdyby istniał taki magiczny środek, po którym momentalnie się chudnie, to wierzcie mi, jego wynalazca już dawno byłby laureatem Nagrody Nobla. Opływałby w bogactwach tego świata piastując zaszczytne miejsce najbogatszego człowieka na świecie. Przemysł farmaceutyczny robi nam papkę z mózgu a my łykamy te brednie garściami, niczym kolejne pastylki na odchudzanie. Nie wiem kto jest bardziej naiwny - dziecko czy dorosły.W pewnym wieku dzieci przestają wierzyć w św Mikołaja. Ludzie dorośli bez względu na wiek, wierzą ślepo w kolejne cudowne proszki na spadek wagi. Ja powiem tak - samo się nie zrobi

czytaj dalej
Amerykańscy uczeni, a cyce

Amerykańscy uczeni, a cyce

9 sierpnia 2016, 04:08, przez: Fiolka Najdenowicz

Odkąd pamiętam słyszę o najnowszych odkryciach tajemniczych amerykańskich uczonych. Odkrycia te wywracają całe nasze dotychczasowe życie do góry nogami. Pamiętamy wszyscy słynną, trwającą wiele lat wojnę masła z margaryną. Co chwilę świat obiegały najnowsze badania amerykańskich uczonych, które raz opowiadały się za jednym, bądź za drugim. Kiedyś jajka były be, teraz są cacy, bo amerykańscy uczeni zmienili zdanie.

czytaj dalej
Ikea parodiuje

Ikea parodiuje

8 sierpnia 2016, 03:08, przez: SOPHISTI POLECA

Szwedzka sieć sklepów IKEA zaprezentowała nową reklamę, która jest niestandardowym marketingiem. Czy taka konwencja reklamy do nas dociera?

czytaj dalej
Nie daj się sprowokować.

Nie daj się sprowokować.

6 sierpnia 2016, 09:08, przez: Anna Gołebicka

Korporacyjne popołudnie jak ich wiele. Dział marketingu zleca, dział kreacji kreuje. Może był to projekt plakatu festiwalowego albo reklama prasowa, czy cokolwiek innego. Ja tu z drobnymi uwagami, a tu ściana i to jeszcze z kolcami, i to przynajmniej takimi jakich używano w średniowiecznych narzędziach tortur.  No… nie było ani miło. Było korporacyjnie w najgorszym tego słowa znaczeniu.

czytaj dalej
 Podobne miejsca, różne ceny – dokąd wybrać się na wakacje?

Podobne miejsca, różne ceny – dokąd wybrać się na wakacje?

5 sierpnia 2016, 10:08, przez: SOPHISTI POLECA

Weekend z kulturą we Wrocławiu czy w San Sebastian? Podróż śladami historii w Edynburgu czy w Pradze? A może odpoczynek na plaży lub w jednej z najmodniejszych stolic w Europie? Europejskie miejscowości, pomimo dzielących je tysięcy kilometrów, bardzo często są do siebie podobne pod różnego rodzaju względami. Jednak równie często różnią się cenami, z którymi wiążą się między innymi wykupienie w nich noclegu czy posiłku w restauracjach i poza nimi oraz opłacenie wycieczek.

czytaj dalej
Agencje modelingu. Formy konsolidacji środowisk zawodowych

Agencje modelingu. Formy konsolidacji środowisk zawodowych

1 sierpnia 2016, 12:08, przez: Grzegorz Choromański

Analiza założeń przyjętych w trakcie roboczych spotkań agencji modelingowych pozwoliła określić, iż formą prawną najbardziej adekwatną do wyznaczonych przez nie celów będzie związek założony przy wykorzystaniu przepisów dotyczących organizacji pracodawców. Związek taki powstaje na podstawie uchwały podjętej na zgromadzeniu założycielskim przez co najmniej 10 pracodawców. Zgromadzenie to uchwala również statut oraz wybiera komitet założycielski w liczbie co najmniej 3 pracodawców, mający kompetencje podjęcia działań w celu formalnego zarejestrowania związku.Posiadanie statusu pracodawcy określa się na podstawie przepisów prawa pracy.

czytaj dalej
wybierz stronę