Felietony i Porady

Felietony i Porady

   WYGRAJ STUDIA W WYŻSZEJ SZKOLE ARTYSTYCZNEJ I WYJEDŹ DO DUBAJU Z MARKĄ PAESE!

  WYGRAJ STUDIA W WYŻSZEJ SZKOLE ARTYSTYCZNEJ I WYJEDŹ DO DUBAJU Z MARKĄ PAESE!

30 stycznia 2017, 11:01, przez: SOPHISTI PATRONATY

Wystartował konkurs dla wszystkich pasjonatów wizażu i charakteryzacji. Finaliści zawalczą o wyjątkowe nagrody: bezpłatne 3-letnie studia licencjackie o specjalności Charakteryzacja w Wyższej Szkole Artystycznej oraz wycieczkę do Dubaju. Aby wziąć udział w konkursie Makeup Artist Challenge należy do 14 marca 2017 roku przesłać zdjęcia makijażu w stylu Fashion.

czytaj dalej
Dom we wzgórzu

Dom we wzgórzu

25 stycznia 2017, 03:01, przez: SOPHISTI POLECA

Niezwykły projekt powstał w Alpach, a jego pomysłodawcą jest Christianom Müller. Architekt chciał stworzyć coś wyjątkowego - i rzeczywiście mu się to udało. Dom wtapia się w otoczenie, a z lotu ptaka wygląda jak zagłębienie terenu. Z "tarasu" rozciąga się niezwykły widok na góry. We wnętrzu natomiast dominują surowe i naturalne materiały, takie jak beton, drewno i skóra. 

czytaj dalej
"TANCERZE WŚRÓD NAS"- JORDAN MATTER

"TANCERZE WŚRÓD NAS"- JORDAN MATTER

11 stycznia 2017, 05:01, przez: SOPHISTI POLECA

Jego zdjęcia są pełne ekspresji i pozytywnej energii. Oglądasz i uśmiechasz się. Zadajesz pytanie- Jak on robi takie zdjęcia? Czy to jest możliwe, żeby zrobić taki kadr?

czytaj dalej
Podstawy kultury, a raczej ich brak

Podstawy kultury, a raczej ich brak

11 stycznia 2017, 05:01, przez: Magdalena Durand

Ten, kto myśli, że Francuzi, to dżentelmeni rodem z romansów lub starych filmów, może poczuć się, delikatnie mówiąc rozczarowany, „dobrymi manierami” przystojniaków znad Sekwany… Owszem, mężczyźni w tym pięknym kraju potrafią być czarujący, szarmanccy i przemili, ale generalnie, jako kobiety nie powinnyśmy liczyć na ich specjalne względy i traktowanie (z małymi wyjątkami oczywiście).

czytaj dalej
Obserwacje telewizyjno-internetowe

Obserwacje telewizyjno-internetowe

10 stycznia 2017, 04:01, przez: Magdalena Durand

       Nie lubię oglądać telewizji już od kilku lat. Czasami sama zachodzę w głowę jak z istnej „telemaniaczki”, jaką byłam w dzieciństwie stałam się osobą kompletnie obojętną na to, co dzieje się na szklanym ekranie. Już dawno temu doszłam do wniosku, że telewizja, to zjadacz cennego czasu, na który szkoda mi zdrowia i energii. Jedyne co interesuje mnie na szklanym ekranie, to wiadomości, programy dokumentalne, ciekawe filmy oraz kanały o gotowaniu, skąd czerpię inspiracje kulinarne. Poza tym, telewizja może dla mnie nie istnieć i są dni, kiedy w ogóle nie dotykam pilota.

czytaj dalej
Najpiękniejsza restauracja świata…?

Najpiękniejsza restauracja świata…?

6 stycznia 2017, 07:01, przez: SOPHISTI POLECA

Zapierający dech w piersiach widok na Adriatyk, letnia morska bryza oraz kuchnia na światowym poziomie – to właśnie może zaproponować Wam Grotta Palazzese – restauracja i hotel funkcjonujący pod tą samą nazwą. 

czytaj dalej
Skutki odchudzania

Skutki odchudzania

3 stycznia 2017, 01:01, przez: Agnieszka Czerwińska

Szczęśliwi ci, którzy nie doświadczyli rozstępów. Ja je otrzymałam, niejako "w pakiecie", z moją otyłością. Umiejscowione są prawie wszędzie. Białe, różowe, czerwone paski poprzeczne i podłużne. Szpecą skórę i wpędzają w kompleksy bardziej niż wystająca fałdka czy boczek. Zafundowałam swojemu ciału niezły wycisk. Najpierw doprowadzając organizm do chorobliwej otyłości, a później stosując drastyczne diety odchudzające. Efektem finalnym jest wisząca skóra, jak u psa Shar pei. O ile piesek wzbudza sympatie, o tyle pomarszczona skóra nie bardzo. Problem jest wielki, jak wielkie są moje rozstępy. Jeszcze półtora roku temu z nienawiścią patrzyłam na siebie.

czytaj dalej
Proste inspiracje AnaHell

Proste inspiracje AnaHell

3 stycznia 2017, 01:01, przez: SOPHISTI POLECA

Zachęcamy Was do obejrzenia zdjęć, które z pewnością zapamiętacie. Na początku możecie być zagubieni. Możecie zadać pytanie o co chodzi?

czytaj dalej
wybierz stronę