Felietony i Porady

WENDY by Ania Wendzikowska

Dodano 6 sierpnia 2013 08:08, przez Dorota Wróblewska
WENDY by Ania Wendzikowska

Kiedyś na swoim blogu napisałam na temat "projektowania biżuterii" przez Annnę Wendzikowską. Opnia nie spodobała się dziennikarce, która w dniu publikacji artykułu, wykasowała mnie z grona znajomych na Facebooku.   Artykuł http://dorotawroblewskablog.pl/showbiznes/balon-wendzikowska/

Anna Wendzikowska od tamtej pory mnie nie widzi, a ja dalej mam swoje zdanie, którego nie zmienię. Podziwiam zdolności dziennikarskie i urodę, ale takie atuty nie wystarczą.

Rozumiem, że znane osoby chwytają wiatr w żagle i wykorzystują wizerunkową popularność. Jednak taką kampanię trzeba przemyśleć i stworzyć wiarygodną strategię, ale przede wszystkim należy mieć dobry przedmiot, od którego wszystko powinno się zacząć. Znane nazwisko zobowiązuje do czegoś więcej, a nie mniej. Nie jestem w stanie zrozumieć po co dmuchać balon i ze zwykłych bransoletek robić dzieło sztuki, używając znaczeń: BIŻUTERIA, TWORZENIE, PROJEKTY.

Tym razem do redakcji SOPHISTI przyszła informacja prasowa, która dotyczy najnowszej kolekcji WENDY by Ania Wendzikowska.

I teraz pytanie- Czy Anna Wendzikowska tworzy, projektuje biżuterię czy dodatki?

INFORMACJA PRASOWA

" WENDY by Ania Wendzikowska.

O komentarz dotyczący projektów WENDY by Ania Wendzikowska poprosiliśmy stylistę Konrada Fado.

Najnowsza kolekcja biżuterii marki WENDY by Ania Wendzikowska to zabawa stylami, kolorami i formą. Dobrze znane bransoletki odkryjesz teraz na nowo, dzięki ciekawym zawieszką w kształcie serca, koniczynki, gwiazdki i innych symboli. W nowym sezonie to również nowe zestawienia kolorystyczne, których wcześniej nie było w ofercie marki.

Kolekcja jak dotychczas została podzielona na cztery różne style: casual, glamour, hipster i goth. Casualowa WENDY to odcienie bieli, błękitu, beżu, a także delikatnego różu. Glamour wyróżnia się błyszczącymi zestawieniami kamieni półszlachetnych. W kolekcji Hipster znajdziemy całą gamę kolorystyczną bransoletek. Natomiast mroczny klimat Goth to przede wszystkim czerń, szarości i czerwień, koniecznie z motywem krzyża i czaszki. Największą przyjemność w noszeniu bransoletek WENDY daje indywidualne zestawienia kilku na jednej ręce. Nowością są również pozłacane i srebrne kolczyki oraz naszyjniki z zawieszkami. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie klasykę, a biżuteria ma idealnie współgrać ze stylizacją.

Praca przy sesji wizerunkowej nowej kolekcji WENDY by Ania Wendzikowska była czystą przyjemnością. Dzięki tak dużej różnorodności biżuterii, mogłem stworzyć kilka stylizacji, które idealnie wpiszą się w nadchodzące trendy na sezon jesień/zima.”

………

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Komentarze użytkowników sophisti.pl