Felietony i Porady

Spacer po blogach-www.carolinapeno.com

Dodano 13 kwietnia 2013 02:04, przez Dorota Wróblewska
Spacer po blogach-www.carolinapeno.com

Jak się okazuje blogów jest wiele, ale miejsc, które zatrzymują bardzo mało.

Blogi to tablice myśli, wiedzy i pragnień, które bez trudu potrafią rozszyfrować charaktery, zainteresowania i marzenia. Blogi stały się częścią życia wielu osób.Wirtualny pokój zwierzeń, który jest formą terapii, otwartości, relacji międzyludzkich, podzielenia się wiedzą lub nauką i obserwacją świata.W wielu przypadkach blogi są manipulacją. Wydaje się, że mamy do czynienia z ekspertem w danej dziedzinie, ale po głębszej analizie czar pryska. Treści na zasadzie kopiuj/wklej zatrzymują tylko tych, którzy mają wąski zakres zainteresowań i nie poszukują, nie obserwują. Podczas spaceru po blogach szukam miejsc wyjątkowych. Nie szukam blogów, które mają 100 komentarzy na temat jednej spódniczki czy bluzki. Szukam miejsc, które inspirują i nie są sztucznym obrazem. Bardzo ważna jest, forma, obrazek, pióro i wiarygodność. Zwracam uwagę na estetykę strony, ale najbardziej na treść.

I tak spacerując trafiłam na blog Caroliny, która mieszka w Szwecji i jak sama mówi o sobie, najbardziej lubi rozmawiać ze sobą.Prowadzi bloga w formie pamiętnika. Opisuje swoje emocje, spostrzeżenia i zainteresowana. Na blogu można zobaczyć stylizacje Caroliny, które są częścią postów. Styl prosty z domieszką inspiracji grunge i vintage. Dużo muzyki i inspirujący pomysł na DETALE DNIA. Spokojnie, nostalgicznie, stylowo i bardzo ciekawie.

Zapraszam Was na bloga- www.carolinapeno.com

SPACER PO BLOGACH-Jeżeli chcecie, żebym miała Was na swojej mapie, wystarczy wpisać link z adresem bloga pod artykułem na stronie-http://www.sophisti.pl/dzieje-sie/blogi-warto-odwiedzic/

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Komentarze użytkowników sophisti.pl