Felietony i Porady

„Razem czy osobno? – skuteczna realizacja projektów w partnerstwie” - warsztat budowania zespołów dla branży kreatywnej

Dodano 27 sierpnia 2013 11:08, przez Press
„Razem czy osobno? – skuteczna realizacja projektów w partnerstwie” - warsztat budowania zespołów dla branży kreatywnej

Działać razem czy osobno? W twórczym kolektywie, a może na własną rękę?  Czy  współpraca z innymi kreatywnymi może przyczynić się do rozwoju firmy? A może przełoży się na konkretne efekty biznesowe? - to tylko niektóre z pytań, jakie stawiają sobie twórcy działający w branży kreatywnej.

Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się jak budować trwałe i efektywne relacje zespołowe oraz  wspólnie z innymi współtworzyć Partnerstwo Creative Poland zapraszamy na warsztat  „Razem czy osobno – skuteczna realizacja projektów w partnerstwie”, który odbędzie się  5 września 2013 roku w godz. 12.00 – 17.00 w Centrum Przedsiębiorczości Smolna przy ul. Smolnej 4 w Warszawie.

Warsztat zostanie zrealizowany zgodnie z metodologią szkoły trenerów STOP. Punktem wyjścia będzie wspólne doświadczenie - gra Prototyp, która zostanie wykorzystana do wypracowania zasad współpracy w grupie, wyłonienia liderów oraz efektywnego budowania zespołu. Kolejnym elementem spotkania będzie poznanie „dobrych praktyk” – przykładów współpracy jednostek, które tworząc zespoły osiągają dodatkowe, wymierne efekty biznesowe. Dalsze działania podczas warsztatu skupią się na stworzeniu odrębnych grup w celu realizacji zadań w konkretnych projektach, które będą rozszerzeniem obszaru dotychczasowej działalności uczestników. Chcielibyśmy, aby współpraca w ramach zespołów była zgodna z zasadami współdziałania w Partnerstwie Creative Poland.

Na zgłoszenia osób chcących wziąć udział w warsztacie i włączyć się do budowania Partnerstwa Creative Poland  czekamy do 30 sierpnia na adres: zenka.b@creativepolandHYPERLINK "mailto:zenka.b@creativepoland.eu".HYPERLINK "mailto:zenka.b@creativepoland.eu"eu oraz eganc@um.warszawa.pl

Projekt współfinansowany ze środków Komisji Europejskiej w ramach Programu ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji (CIP)

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !