Felietony i Porady

Premiera kolekcji „Raven” na jesień/zimę 2015/16 Natashy Pavluchenko podczas X edycji Warsaw Fashion Street

Dodano 30 czerwca 2015 02:06, przez Patrycja Calińska
Premiera kolekcji „Raven” na jesień/zimę 2015/16 Natashy Pavluchenko podczas X edycji Warsaw Fashion Street

 28 czerwca o godz. 20 miała miejsce Gala jubileuszowej edycji Warsaw Fashion Street. Na Nowym Świecie po raz kolejny celebrowaliśmy polską modę. Natasha Pavluchenko pojawiła się na Imprezie od samego początku jej trwania, przez okrągłe dziesięć lat.

Z warszawskiego wybiegu zawędrowała do prestiżowej rzymskiej Alta Romy, regularnie reprezentując polską modę zagranicą. Przed trzema tygodniami pokazywała swoją kolekcję na wieczorze olimpijskim z okazji inauguracji pierwszych igrzysk olimpijskich w Baku. Pozostaje też jedną z najlepszych polskich rysowniczek żurnalowych.

Podczas Gali projektantka zaprezentowała 24 sylwetki. Wśród materiałów dominowały koronki, szlachetna bawełna i wiskozy. Kolekcję zdominowały eleganckie suknie utrzymane

w stonowanych barwach: czerni, bieli i beżu. Charakterystyczne dla kolekcji były pieczołowicie zaplanowane detale: rozporki, dekolty, rozcięcia na plecach. Powłóczyste, zwiewne spódnice
i sukienki szczególnie pięknie prezentowały się w ruchu – wiatr nadawał sukienkom nowe kształty, a ruchom modelek niezwykłą lekkość.

Warszawski pokaz to również początek pięknej artystycznej współpracy – podczas pokazu na wybiegu wystąpiła światowej sławy skrzypaczka, Patrycja Piekutowska. Ubrana przez Natashę w ognistą czerwień, brawurowo zagrała dwa utwory ze swojej płyty „My Journey”, przenosząc nas do dwóch światowych stolic mody: Nowego Jorku i Londynu. A to nie koniec dobrych wiadomości dla projektantki: w tym roku jej marka obchodzi swoje dziesięciolecie,  więc powodów do świętowania będzie jeszcze więcej.

Biżuteria- LEWANOWICZ

Buty- KAZAR

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !