Felietony i Porady

Abba powraca po 35 latach!

Dodano 1 maja 2018 03:05, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Abba powraca po 35 latach!

Zespół ABBA to jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych na świecie. Sprzedali ponad 300 milionów płyt. Nagrali 8 studyjnych płyt. ABBA rozpadła się po 10 latach działalności na rynku muzycznym. Jako powód rozpadu podano względy osobiste - rozwód obu par tworzących grupę.

Przez dłuższy czas członkowie zespołu zarzekali się, że nigdy nie dojdzie do ich spotkania na scenie. Jednak 2008 roku wszyscy spotkali się z okazji premiery filmu Mamma Mia! Natomiast w 2016 roku zespół pojawił się na scenie na prywatnym przyjęciu.Teraz ABBA powraca z nowymi piosenkami! Po 35 latach zespół zdecydował się na reaktywację. O wznowieniu działalności i nagraniu dwóch zupełnie nowych utworów poinformował w piątek manager grupy Goerel Hanser. Informacja taka znalazła się także na oficjalnym profilu grupy ABBA na Instagramie.

"Decyzja o wyruszeniu w ekscytującą trasę z avatarem zespołu ABBA doprowadziła do niespodziewanego zwrotu. Poczuliśmy we czwórkę, że po jakichś 35 latach fajnie byłoby znów połączyć siły i razem wejść do studia nagraniowego. Więc to zrobiliśmy! To było niezwykle radosne doświadczenie!"

Czekamy z niecierpliwością na efekty współpracy członków zespołu ABBA.

Czy ich nowe utwory będą na miarę "Waterloo" czy "Dancing Queen”?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !