Felietony i Porady

OMEGA otwiera pierwszy butik w Polsce

Dodano 24 września 2014 02:09, przez Redakcja
 OMEGA otwiera pierwszy butik w Polsce

Plac Trzech Krzyży w Warszawie domem najnowszego flagowego salonu marki OMEGA

Szwajcarski producent luksusowych zegarków otworzył swój pierwszy w Polsce butik 24 września 2014 roku. Najnowszy salon marki OMEGA, zlokalizowany w samym sercu Warszawy, na jej najbardziej eleganckim placu, w pięknej historycznej kamienicy, stanie się magnesem dla świadomych miłośników zakupów oraz ambasadą luksusu i szwajcarskiego, zegarmistrzowskiego dziedzictwa.

Prezydent OMEGA, Pan Stephen Urquhart, komentując pojawieniu się marki OMEGA na polskim rynku podkreślał: „Warszawa to dynamiczne miasto uznawane za serce Europy Środkowo-Wschodniej. Z jej bogatą historią, kulturą i dynamicznie rozwijającym się rynkiem stanowi doskonałą lokalizację dla nowego flagowego butiku OMEGA. Od ponad dekady sukcesywnie rozbudowujemy własną sieć detaliczną i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Polska dołącza do listy krajów, które są domem dla marki OMEGA.”

Butik OMEGA przy Placu Trzech Krzyży 16a zajmuje dwie kondygnacje przedwojennej kamienicy i ma około 200m2 powierzchni. Część handlowa z bogatą kolekcją zegarków, galanterii skórzanej i biżuterii marki OMEGA znajduje się na parterze budynku. Na pierwszym piętrze na gości butiku czeka specjalnie zaprojektowana przestrzeń przeznaczona na wyjątkowe wydarzenia, spotkania z prasą lub indywidualne prezentacje produktów. Personel butiku tworzą najwyższej klasy profesjonaliści. Osoby wyselekcjonowane specjalnie ze względu na dużą wiedzę o historii, zegarkach i akcesoriach marki OMEGA.

Każdy, kto przekroczy próg butiku OMEGA szybko zorientuje się, że znalazł się w świecie marki zegarmistrzowskiej o globalnej reputacji. Każdy butik OMEGA na świecie, należący do grupy lub prowadzony na podstawie licencji, reprezentuje te same esencjonalne wartości marki w zakresie produktu, jakości, dziedzictwa oraz poziomu obsługi. Dzięki temu, każda wizyta w salonie OMEGA jest wyjątkowa i na długo pozostaje w pamięci.

Butik oferuje swoim klientom pełne spektrum produktów marki. Oprócz zegarków z czterech głównych linii produktowych - Seamaster, Speedmaster, Constellation i De Ville w ofercie znajdują się także eleganckie akcesoria skórzane i biżuteria OMEGA.

W luksusowym wnętrzu o ciepłych kolorach, tak charakterystycznym dla każdego „domu marki OMEGA”, goście poczują się mile widziani i zrelaksowani. Nic nie odciągnie ich uwagi od zegarków prezentowanych w witrynach i szklanych wieżach doskonale podkreślających wysoką jakość czasomierzy.

Nowy butik, wizytówka marki, zachęca każdego gościa do zanurzenia się głęboko w świat marki OMEGA.

O marce OMEGA

Założona w 1848 roku OMEGA, prestiżowa szwajcarska marka zegarmistrzowska, spółka należąca do Swatch Group Ltd., to wiodący producent zegarków na świecie. Od ponad 165 lat marka stanowi synonim doskonałości, innowacyjności i precyzji. To te cechy sprawiły, że zegarki OMEGA, jako jedyne zostały zaangażowane w aktywny podbój kosmosu. Od 1969 roku marka produkuje zegarek „Moonwatch” – pierwszy zegarek w historii noszony na powierzchni Księżyca.

Wierna swojemu pionierskiemu duchowi OMEGA poprzez innowacje w dziedzinach chronometrażu sportowego, precyzji i wzornictwa nadal pisze swoją technologiczną i zegarmistrzowską historię. To innowacje zaprowadziły ją w niezbadane obszary przestrzeni kosmicznej i głębiny oceanu. Ostatnio OMEGA została partnerem i technicznym doradcą projektu Solar Impulse, którego celem jest okrążenie Ziemi na pokładzie samolotu zasilanego wyłącznie energią słoneczną.

Marka jest także bardzo zaangażowana w rozwój światowego sportu. OMEGA była Oficjalnym Chronometrażystą 26 Igrzysk Olimpijskich i będzie nadal pełnić tę zaszczytną funkcję podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 oraz Zimowych Igrzysk Olimpijskich w PyeongChang 2018. OMEGA jest dumna także ze swojej rodziny Ambasadorów Marki, do których zaliczają się wielkie osobowości świata kultury i sportu, a wśród nich George Clooney, Nicole Kidman, Cindy Crawford, Daniel Craig, Michael Phelps czy Rory McIlroy.

Od założenia firmy, historia OMEGA była ściśle powiązana z innowacją, rekordową precyzją, bogatym wzornictwem, pionierskim duchem i tradycją zegarmistrzowskiej doskonałości. Symbolem tego unikalnego dziedzictwa są zaprezentowane w 1999 roku, rewolucyjne mechanizm z wychwytem współosiowym Co-Axial oraz kalibry Master Co-Axial z 2014 roku, pierwsze na świecie produkowane seryjnie mechanizmy naprawdę odporne na działanie pól magnetycznych.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !