Felietony i Porady

Omega-Constellation Petite Seconde

Dodano 21 listopada 2016 02:11, przez Redakcja
Omega-Constellation Petite Seconde

16 listopada 2016r., prestiżowa szwajcarska marka zegarmistrzowska OMEGA świętowała premierę nowego modelu Constellation Petite Seconde, podczas specjalnego wieczoru w swoim warszawskim butiku. Zegarek to pierwszy w historii model o klasie Master Chronometer dla kobiet z małym sekundnikiem. Czasomierz przeszedł pozytywnie 8 rygorystycznych prób zatwierdzonych przez Szwajcarski Federalny Instytut Metrologii (METAS).

Urok najnowszego modelu Constellation drzemie we wskaźniku małego sekundnika umieszczonym na godzinie 9. Subtelny dodatek ozdobiony czterema brylantami nadaje unikalny charakter nowym zegarkom z legendarnej kolekcji. Projektanci OMEGA zdecydowali się na połączenie stali szlachetnej i 18-karatowego czerwonego złota, oferujące ciepłą i stylową estetykę. Elegancki efekt uzupełnia tarcza z białej masy perłowej.

Uroczysty wieczór w Warszawie był także doskonałą okazją, by podkreślić dorobek
i historię kobiecego zegarmistrzostwa OMEGI, z których marka jest tak dumna. Od ponad 100 lat OMEGA łączy piękno i precyzję we wszystkich swoich modelach dedykowanych kobietom. Niektóre z nich, na co dzień znajdujące się w zbiorach Muzeum OMEGI w Bienne, w Szwajcarii, goście premiery mogli podziwiać na własne oczy. Wśród prezentowanych zegarków vintage znalazły się wykładany szafirami
i brylantami, platynowy zegarek biżuteryjny w stylu Art Deco z 1924 roku oraz dwa urzekające modele z 1956 roku.

Oprócz nowego OMEGA Constellation Petite Seconde oraz modeli muzealnych,
w Butiku OMEGA zaprezentowano także wybór najpiękniejszej biżuterii marki z kolekcji Fine Jewellery. Każdy jej element nawiązuje do charakterystycznych cech wzornictwa ikon zegarmistrzostwa OMEGA, budując cudowną harmonię pomiędzy światem zegarków i biżuterii marki.

Wieczór poprowadziła przyjaciółka marki OMEGA, Agnieszka Cegielska, która na to wydarzenie wybrała najnowszy zegarek OMEGA Constellation Petite Seconde i biżuterię OMEGA – pierścionki z kolekcji Constellation z diamentami i z kolekcji Flower z 18-karatowego złota z macicą perłową.

Dodatkową atrakcją wydarzenia była możliwość podziwiania znanej artystki Anny Halarewicz przy pracy. Jej kreatywne i unikalne portrety były doskonałą pamiątką wieczoru.

Nowy zegarek, a także kolekcję biżuterii podziwiały następujące osobistości:

Karolina Szostak, Bogna Sworowska, Izabela Trojanowska, Marzena Rogalska, Agnieszka Cegielska, Marta Kielczyk, Monika Zamachowska, Monika Mrozowska, Magdalena Górska, Teresa Rosati, Iza kopeć.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !