Felietony i Porady

Natalie Portman w roli Jackie Kennedy.

Dodano 9 października 2016 02:10, przez Katarzyna Frąckowiak
Natalie Portman w roli Jackie Kennedy.

W sieci pojawił się zwiastun filmu ,,Jackie". To najnowsza produkcja debiutującego w Hollywood reżysera pochodzącego z Chile - Pablo Larraina. Film opowiada historię pierwszych czterech dni z życia Jacqueline Kennedy tuż po zabójstwie jej męża, Johna F. Kennedy'ego w 1963 r. Tragiczne wydarzenia ukazane są z perspektywy żony polityka, która w wieku 34 lat została wdową, a jej świat przewrócony do góry nogami. Widzimy przemianę, jaką przechodzi po śmierci najbliższej osoby.


W rolę Jacqueline Kennedy wcieliła się utalentowana Natalie Portman. Po premierze na Festiwalu Filmowym w Wenecji, krytycy uznali, że Natalie Portman ma szansę po raz drugi na zdobycie Oscarowej statuetki. Doskonale zagrała role nie tylko rolę Pierwszej Damy, ale przede wszystkim zrozpaczonej kobiety, która musi poradzić sobie z osobistą tragedią oraz okazać wsparcie milionom amerykanów.
W filmie obok Natalie Portman zagrali także Caspar Phillipson jako John F. Kennedy, Peter Sarsgaard (Robert Kennedy), Greta Gerwig (Pamela Turnure), Max Casell (Jack Valenti) i Beth Grant (Ladybird Johnson).
2 grudnia odbędzie się światowa premiera filmu. Nie wiadomo jednak, kiedy film trafi na ekrany w Polsce.

https://youtu.be/pZTXv5NpgaI

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !