Felietony i Porady

Kultowe Kuboty powracają!

Dodano 26 kwietnia 2018 03:04, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Kultowe Kuboty powracają!

Ten, kto dorastał w latach 90., na pewno pamięta piankowe klapki z napisem Kubota. Dzisiaj te zapinane na rzepy obuwie jest już uważane za kultowe. To przecież coś więcej niż tylko klapki - to styl życia. 

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Klapki powrócą do sklepów w nowym„Made in Poland” wydaniu. Wszystko to zawdzięczamy grupie znajomych zafascynowanych latami 90. To oni uzyskali licencję na pokazywanie logo marki i ruszą z własną produkcją. 

Chcemy przywrócić Polakom nasze „dobro narodowe”. KUBOTA to przecież coś więcej niż tylko klapki - to styl życia. - czytamy na stronie internetowej.

Jednak jest jeden problem, bowiem aby Kuboty trafiły na taśmę produkcyjną, pomysłodawcy potrzebują 30 tysięcy złotych. W celu reaktywacji obuwia 7 maja rusza zbiórka internetowa. Jeżeli będziecie mieli ochotę ją wesprzeć, kliknijcie w link poniżej.

http://reaktwacja.kubotastore.pl

Natomiast na 7 czerwca zaplanowano otwarcie sklepu internetowego, w którym oprócz butów znajdziemy również linię oryginalnych dodatków, np. worki i skarpety. Łącznie to aż 18 wzorów, 9 z linii Classic, 5 z linii Retro i 5 z linii Mistrzostwa Świata. Wszystko z dopiskiem „Made in Poland”.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !