Felietony i Porady

Kobiety po 60 roku życia w włoskim Vogue'u

Dodano 5 października 2017 03:10, przez Katarzyna Frąckowiak
Kobiety po 60 roku życia w włoskim Vogue'u

W dzisiejszych czasach mało kto pamięta, że starzenie się w naturalny sposób może być piękne. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni w pewnym wieku dostają bzika na punkcie odmładzania i robią wszystko, aby jak najdłużej wyglądać młodo. 

Siwe włosy oraz zmarszczki są piękne. Włoski Vogue postanowił o tym przypomnieć. Listopadową edycję magazynu zadedykował kobietom po sześćdziesiątym roku życia.

Lauren Hutton to 73-letnia aktorka i modelka, która została gwiazdą listopadowej edycji włoskiego biblii mody. Wpisała się również w historię Vogue. Jest ona bowiem najstarszą modelką w historii magazynu, która pojawiła się na jego okładce, a dokładniej na trzech różnych. Na każdej z trzech okładek Hutton jest ubrana w stylizacje od Valentino. Autorem zdjęć jest fotograf Steven Klein.

“Na swoim koncie mam 27 okładek amerykańskiego Vogue’a oraz 13 dla Vogue’ów z innych krajów. Jednakże ten cover jest dla mnie najważniejszy. To właśnie on sprawił, że czuję się pożyteczna”, powiedziała Lauren Hutton. “Już od jakiegoś czasu o tym myślałam, ale włoski Vogue wyprzedził moje myśli i sprawił, że odważyłam się wystąpić na tej okładce. Ona może zmienić społeczeństwo, ponieważ pokazuje kobietę, która jest pełna życia, atrakcyjna, wciąż się śmieje i która po raz pierwszy jest w moim wieku”, dodaje.

Włoski Vogue przypomina nam o tym, jak bardzo ważna jest mądrość starszych ludzi, jak piękne jest klasyczne piękno oraz że wiek nie ma znaczenia. Listopadowa edycja włoskiego Vogue’a to Timeless Issue. Nie znajdziemy w nim gwiazd Instagrama ani celebrytek pełnych botoksu. Możemy spodziewać się natomiast pięknych zarówno urodą, jak i wiekiem wielkich diw.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !