Felietony i Porady

Gurls Talk i Adwoa Aboah w Polsce

Dodano 4 czerwca 2018 03:06, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Gurls Talk i Adwoa Aboah w Polsce

Gurls Talk po raz pierwszy w Polsce! Na zaproszenie Vogue Polska już 5 czerwca w Warszawie Adwoa Aboah poprowadzi wyjątkowy panel dyskusyjny dla dziewczyn i kobiet. Dla Gurls Talk nie ma tematów tabu.

Gurls Talk to przestrzeń do otwartych, bezkompromisowych rozmów i dzielenia się doświadczeniami związanymi z życiem w Polsce. Platforma dla dziewczyn i kobiet umożliwia komfortowe rozmowy w bezpiecznym i nieoceniającym otoczeniu. Została założona przez modelkę i aktywistkę Adwoa Aboah. Spotkania Gurls Talk organizowane były w Los Angeles, Londynie i Nowym Jorku. Do udziału w warszawskim panelu zaproszone są Polki, których przekaz zainspirował aktywistkę.


Panel odbędzie się na dziedzińcu Zamku Ujazdowskiego – Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie już 5 czerwca w godzinach 16:00–19:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak limit wejść to 350 osób. Rozpoczął się pierwszy etap zapisów na wydarzenie. Drugi etap zapisów jeszcze w tym tygodniu. 


Tym, którym nie uda się osobiście wziąć udział w spotkaniu, zostanie ono udostępnione w formie live-streamingu na oficjalnym koncie FB/ Vogue Polska.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !