Felietony i Porady

Gucci Places - podróżnicza aplikacja

Dodano 20 lipca 2017 03:07, przez Katarzyna Frąckowiak
Gucci Places - podróżnicza aplikacja

Od momentu objęcia stanowiska dyrektora kreatywnego Gucci, Alessandro Michele co chwilę nas zaskakuje.

Dyrektor kreatywny włoskiego domu proponował już personalizowane kurtki, t-shirty z kultowym logo Gucci oraz ostatnio zaprezentowaną pierwszą linię wnętrzarską. Na tym projektant nie poprzestał. Poszedł o krok dalej. Jego pomysły nie mają ograniczeń.

Marka Gucci wypuściła właśnie aplikację na smartfony. Jest to projekt związany z różnymi miejscami, które są ważne dla włoskiego domu mody. Zachwyceni będą nie tylko wielbiciele stylu stworzonego przez Alessandro Michele, ale także koneserzy sztuki oraz osoby, które często podróżują. Dlaczego? Aplikacja skupia się na wpływach kulturowych i historycznych, które inspirują Gucci.

Gucci Places to podróżnicza aplikacja, która poleca miejsca na całym świecie, które dyrektor kreatywny włoskiego domu mody Gucci, Alessandro Michele, uznaje za szczególnie ważne i inspirujące. Aplikacja jest także wyposażona w geolokator. Szczegółowe opisy miejsc są wzbogacone opisami, zdjęciami, filmikami, a nawet informacjami dotyczącymi konkretnych kontaktów. Piękne zdjęcia są pełne opisów i wskazówek. Zarówno uczą nas, jak i pokazują świat Gucci.

Pierwsze miejsce, jakie wybrał do zaprezentowania to Chatsworth House, dom na wsi w Anglii, gdzie zostały zrobione zdjęcia do kampanii Gucci Cruise 2017.

Oprócz aplikacji powstało także kilka produktów, opartych na kolekcji Gucci Courrier. Każda z nich ma naszywkę, która jest zainspirowana poszczególnym miejscem, wybranym przez Alessandro Michele.

Aplikacja Gucci Places jest oczywiście darmowa.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !