Felietony i Porady

Dunkin’ Donuts ponownie w Polsce

Dodano 19 stycznia 2016 01:01, przez Patrycja Calińska
Dunkin’ Donuts ponownie w Polsce

Kolorowe, słodkie, sycące. Dzięki temu, jak pięknie wyglądają, prawie zapominamy o diecie i kaloriach. Dunkin’ Donuts, legendarna amerykańska kawiarnia, ponownie próbuje swoich sił w Polsce. Pierwszy lokal zostanie otwarty już 28 stycznia w centrum stolicy.

Dunkin’ Donuts to już prawie 70-letnia tradycja. W 1950 roku William Rosenberg, założyciel pierwszej cukierni, stworzył bogatą ofertę donutów dla mieszkańców Massachusetts. Szybko odkrył, że większość jego klientów uwielbia maczać (ang. dunk) okrągły przysmak w kawie i zainspirowany tym faktem włączył do swojej oferty najlepszą jakościowo kawę. Zestawienie słodkiego przysmaku z aromatycznym napojem spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony klientów i wyniosło jego biznes na zupełnie nowy poziom.

Kawiarnia przy Świętokrzyskiej 16 to pierwszy punkt Dunkin’ Donuts w Polsce. W ciągu 7 kolejnych lat sieć ma objąć już 44 lokale w całym kraju. Na świecie Dunkin’ Donuts to ponad 11 500 lokali, które każdego dnia obsługują ponad 3 miliony osób. 

Na uczestników otwarcia czekają liczne atrakcje, w tym DJ oraz vouchery dla pierwszych 100 osób – 50 kuponów na 312 darmowych donutów każdy oraz 50 voucherów uprawniających do odebrania 52 darmowych kaw w ciagu roku.

Zdjęcia: materiały prasowe

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !