Felietony i Porady

Douglas oficjalnym makijażystą Miss Świata na Wózku 2017

Dodano 16 października 2017 02:10, przez Redakcja
Douglas oficjalnym makijażystą Miss Świata na Wózku 2017

W sobotę 7 października w Arenie Ursynów w Warszawie odbyła się gala finałowa pierwszych w historii wyborów Miss Świata na Wózku. Aż 24 kandydatki z całego świata walczyły o tytuł najpiękniejszej. Uczestniczki konkursu olśniły wszystkich swoja urodą, wdziękiem i osobowością pokazując, że piękno ma wiele obliczy. Oficjalnym makijażystą wyborów był Douglas.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Jedyna Taka, która wcześniej już czterokrotnie zainicjowała Wybory Miss Polski na Wózku. Pierwszy konkurs Miss Świata na Wózku jest niezwykłym wydarzeniem, które uważane jest za międzynarodowy manifest o prawa kobiet. Jego celem jest zmiana wizerunku osób z niepełnosprawnością i walka z dyskryminacją na świecie. Douglas wspiera Fundację Jedyna Taka w przygotowaniach do konkursu piękności już od 3 lat. Również tym razem miał możliwość wesprzeć tę wspaniałą inicjatywę. Na gali finałowej Miss Świata na Wózku makijażyści Douglas zadbali, aby finalistki miały olśniewające make-up’y, które podkreślały ich naturalne piękno.

- Wszystkie uczestniczki konkursu są piękne nie tylko zewnętrznie, ale również w środku. Emanują pozytywną energią i serdecznością – mówi Magdalena Bystrzycka, Główna Makijażystka Douglas, członkini jury konkursowego - Chcą szerzyć ideały konkursu, łamać stereotypy i zmieniać poglądy na temat osób z niepełnosprawnością. To wspaniałe kobiety godne podziwu i naśladowania ze względu na pogodę ducha i radość, którymi emanują. Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia tym bardziej, że misją perfumerii Douglas jest inspirowanie i odkrywanie ludzkiego piękna na każdym etapie życia, niezależnie od okoliczności. Wszystkie finalistki udowodniły, że uroda i czar są istotne, ale najważniejsza jest siła charakteru i wytrwałość w dążeniu do realizacji wyznaczonych sobie celów. To dlatego inicjatywa Fundacji Jedyna Taka jest nam tak bliska. Jesteśmy pełni podziwu i trzymamy kciuki za powodzenie kolejnych projektów.

Polskę w tym historycznym konkursie reprezentowały: Aleksandra Zawadzińska - zeszłoroczna laureatka konkursu Miss Polski na Wózku – oraz Beata Jałocha.

Tytuł Miss Świata na Wózku 2017 otrzymała Aleksandra Chichikova 23-letnia studentka psychologii z Białorusi. I Vice Miss została Lebohang Monyatsi z RPA, a II Vice Miss - Adrianna Zawadzińska. Adrianna otrzymała również od Douglas tytuł komplementarny Miss Wdzięku, została także okrzyknięta Miss Foto.

Pozostałe laureatki to: Oksana Kononets (Ukraina) - Miss Indywidualności 2017, Nadjet Meskine (Francja) - Miss Uśmiechu 2017, María Díaz (Chile) - Miss Aktywności 2017, Vahen King (Kanada) - Miss Życzliwości 2017, María Díaz (Chile) - Miss Lifestyle Designers 2017 oraz Rajalakshmi Shankar Janardhana Murthy (Indie) - Miss Popularności 2017.

W skład jury weszli również między innymi: Ewa Malinowska-Grupińska - Przewodnicząca Rady Miasta Warszawy, Katarzyna Wojtaszek - Prezes Fundacji Jedyna Taka, Olga Alaba - Miss Polski na wózku 2013, Magdalena Bystrzycka, Iwona Cichosz (Miss Świata Głuchych 2016) oraz Agata Młynarska.

Galę finałową poprowadziła Agnieszka Hyży i Kamil Baleja.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !