Felietony i Porady

Czerwony dywan podczas nowej ramówki TVP

Dodano 21 sierpnia 2013 12:08, przez Dorota Wróblewska
Czerwony dywan podczas nowej ramówki TVP

Prezentacja ramówki TVP to zawsze plejada gwiazd, które współtworzą sztandarowe programy telewizyjne i przyciągają rzesze telewidzów przed ekrany odbiorników. Tak było przy odsłonie jesiennej „kolekcji” programów TVP.

Takie spotkanie to także okazja do pooglądania stylizacji aktorek, prezenterek, dziennikarek, piosenkarek przygotowanych specjalnie na taką okazję. Nie pomijamy też Panów uprawiających te wszystkie zawody, nie ma jednak co ukrywać, że to wygląd Pań budzi zwykle większe emocje.

Osoby publiczne wiedzą, że po ukazaniu się programu będą natychmiast poddane ocenie i są do tego przyzwyczajone. Starają się wyglądać jak najlepiej i stają się przykładem dla telewidzów i internautów jak się ubierać.  Często niestety nie są najlepszymi wzorami.

 Właśnie na przykładzie gwiazd, w które jesteśmy zapatrzeni, chcę pokazać niuanse dobrych i mniej ciekawych stylizacji.

Na tegorocznej prezentacji ramówki TVP zdecydowanie królowały sukienki i elegancki, jak przystało na taka okazję styl. Edyta Górniak wyłamała się z konwencji i postanowiła, że zwróci na siebię uwagę zachowaniem i stylem county. Czy można było lepiej? Czyja stylizacja była na odpowiednim poziomie? Pod każdym zdjęciem zostawiłam swoją ocenę.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Komentarze użytkowników sophisti.pl