Felietony i Porady

Czerwona sukienka dla Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dodano 4 stycznia 2014 11:01, przez Redakcja
Czerwona sukienka dla Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zachęcamy do licytacji w szczytnym celu!

Kreacja z najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła już od złotówki? Tak, to możliwe! Projektant bierze udział w charytatywnej aukcji „Czerwona sukienka”, z której dochody zostaną przeznaczone na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Jeszcze nie opadły emocje po ostatnim pokazie Łukasza Jemioła, a projektant już angażuje się w kolejne projekty. Od 18 grudnia można wziąć udział w charytatywnej aukcji w serwisie Allegro zorganizowanej przez Shopstory.pl. Tytuł akcji to „Czerwona sukienka”, w jej ramach będzie możliwość wylicytowania pięknej, kobiecej kreacji projektu Jemioła.

Kolor czerwony stał się tematem przewodnim najnowszej kolekcji Łukasza na sezon wiosna/lato 2014, więc tym chętniej zaangażował się w tę akcję. „To znakomity projekt, zawsze chętnie biorę udział w akcjach charytatywnych. Tym bardziej, jeśli kreacja mojego autorstwa może przyczynić się do pomocy potrzebującym” – mówi projektant.

W sesji promującej akcję wzieły udział modelki znane z programu „Top Model”. Łukasz Jemioł osobiście wybrał modelkę prezentującą jego suknię – Magdalenę Roman, która brała udział również w ostatnim pokazie projektanta.

Sukienki można licytować pod adresem: http://shopstory.pl/shopstory/artykul/29810/Czerwona_sukienka. Dochód z aukcji zostanie przekazany na wsparcie 22 edycji Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !