Felietony i Porady

Cara Delevingne nagrała piosenkę do filmu "Miasto Tysiąca Planet"

Dodano 26 lipca 2017 03:07, przez Katarzyna Frąckowiak
Cara Delevingne nagrała piosenkę do filmu "Miasto Tysiąca Planet"

O Carze Delevingne już chyba zawsze będzie głośno. Top modelka ma na swoim koncie mnóstwo współprac z projektantami mody, była na najważniejszych okładek pism modowych, grała w filmach i wiele, wiele więcej. Jakiś czas temu Cara w jednym z wywiadów powiedziała, że chciałaby zająć się także muzyką. W sieci pojawił się właśnie ponad trzyminutowy utwór w wykonaniu modelki.

“I feel everything” znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu Luca Bensona, “Miasto Tysiąca Planet”. Reżyser jest także autorem teledysku do utworu, który zaśpiewała modelka. Jej delikatny wokal idealnie wpasowuje się w klimat ballady. Producentem jest nikt inny, jak Pharrell Williams. Na soundtracku do filmu “Miasto Tysiąca Planet” znalazły się ponadto utwory Boba Marleya oraz Davida Bowiego. 

“Nie jestem w stanie wyrazić słowami, co czułam, kiedy po raz pierwszy zobaczyłam, że moje nazwisko znalazła się między tymi dwoma legendami”, tłumaczy Cara Delevingne.

Przypomnijmy, że obraz Luca Bessona, o budżecie 180 milionów dolarów, opowiada o tytułowym Valerianie (Dane DeHaan), agencie przemierzającym czas i przestrzeń. Towarzyszy mu piękna agentka Laureline (Cara Delevingne). Ich misją jest sprawdzenie, czy Syrte, jedna z tysiąca planet systemu, zagraża Ziemi. Okazuje się, że Syrte rządzona jest przez dekadenckich arystokratów, a ludzie przygotowują się do rewolucji.

Na ekranie oprócz modelki będziemy mogli zobaczyć między innymi takie gwiazdy jak Rihanna, Clive Owen, Ethan Hawke, Herbie Hancock, John Goodman i Rutger Hauer.

“Miasto Tysiąca Plantet” trafi do polskich kin już 4 sierpnia.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !