Felietony i Porady

Bread & Butter by Zalando 2017 w Berlinie zbliża się wielkimi krokami

Dodano 8 sierpnia 2017 03:08, przez Katarzyna Frąckowiak
Bread & Butter by Zalando 2017 w Berlinie zbliża się wielkimi krokami

Bread & Butter by Zalando ( B&&B) to wydarzenie, którego nie można przegapić. W dniach od 1 do 3 września Berlin stanie się stolicą mody i kultury. 

Bread & Butter by Zalando to od wielu lat najważniejsze targi mody w Europie. To także festiwal stylu i muzyki organizowany przez Zalando. Nie można chyba wyobrazić sobie lepszego połączenia. W zeszłym roku do Berlina przyjechało ponad 20 tysięcy miłośników mody i kultury, a wśród nich Gigi Hadid oraz A$AP Rocky. 

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Bread & Butter by Zalando jest “BOLD”, co w tłumaczeniu na język polski oznacza brawurę.  

Będą to trzy dni pełne atrakcji. Wydarzenie podzielono na cztery strefy: plażową, ogrodową, modową i strefę Zalando. 

Fashioniści będą usatysfakcjonowani, ponieważ będą mogli zobaczyć nowości od najlepszych europejskich projektantów. Pokazy i prezentacje takich marek jak Victor & Rolf, Tommy Hilfiger, Converse, Topshop, czy Zalando to dopiero początek. 

Odbędzie się także wiele koncertów zarówno mniej jak i bardziej znanych zespołów. 

Gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu Bread & Butter by Zalando będą Vivienne Westwood i Adwo Aboah. Nie często można wysłuchać panelu dyskusyjnego z tymi Paniami. 

Pomiędzy licznymi atrakcjami będzie czas na degustację smakołyków nie tylko z popularnych berlińskich street foodów, ale także czegoś bardziej wykwintnego z singapurskiej restauracji uhonorowanej gwiazdką Michelin, Hawer Chan, która jest gwiazdą Bread & Butter by Zalando.

Cena biletu na B&&B to 20 euro. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !