Felietony i Porady

Angelina Jolie Pitt z rodziną w niesamowitej sesji zdjęciowej dla Vogue US.

Dodano 26 października 2015 02:10, przez Katarzyna Frąckowiak
 Angelina Jolie Pitt z rodziną w niesamowitej sesji zdjęciowej dla Vogue US.

Angelina Jolie Pitt to jedna z najpiękniejszych aktorek świata, zdobywczyni Oskara, 3 Złotych Globów, reżyser i scenarzysta, ambasador dobrej woli UNHCR ale przede wszystkim dobra matka i żona. Jest także działaczką na rzecz poszerzania wiedzy na temat raka piersi. To wlaśnie jej osoba zainspirowała dwie wielkie kobiety, Anne Wintour oraz Annie Lebovitz do stworzenia przepięknej sesji rodziny Pittów. Angelina Jolie Pitt została bowiem wybrana przez Anne Wintour na okładkę najnowszego wydania Vogue US. Na sesji zdjęciowej aktorce towarzyszą jej dzieci oraz mąż, Brad Pitt. 

Genialnej fotografce Annie Leibovitz na zdjęciach udało się uchwycić niesamowitą relację między członkami rodziny Angeliny. Jest bardzo ciepła serdeczna i przyjacielska. To tak, jakby ktoś obserwował z boku bardzo kochających się ludzi (niekoniecznie sławnych) na wakacjach. Zresztą sama aktorka na temat sesji powiedziała `To był nasz miesiąc miodowy`.

Za stylizację sesji odpowiadała Tonne Goodman. Na zdjęciach zobaczymy projekty takich marek jak Saint Laurent Paris, Bottega Veneta, Calvin Klein, Oscar de la Renta, Lanvin, Donna Karan oraz Zana Bayne. Angelina udzieliła w Vogue także bardzo osobisty wywiad. Opowiada między innym o swoim zdrowiu i zagrożeniu rakiem, jakie nad nią ciąży. 

,,Moja matka i moja babcia zaczęły umierać w wieku 40 lat. Ja już nie mogę się doczekać pięćdziesiątych urodzin, by móc stwierdzić z dumą: udało mi się!", zwierza się Jolie. Aktorka wspomina także o jej najnowszym filmie `By the Sea`, który sama wyreżyserowała i wystąpiła u boku swojego mężą Brada Pitta. Do polskich kin trafi 20 listopada.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !