Felietony i Porady

Dzieje się ! strona 24/31

Dzieje się !

Uber po raz pierwszy dostarczy książki. I to w Polsce!

9 października 2018, 02:10

Już 11 października w aplikacji Uber Eats będzie można zamówić najnowszą powieść Harukiego Murakamiego, japońskiego prozaika, wielokrotnie nominowanego do literackiej nagrody Nobla, jednego z najbardziej znanych na świecie pisarzy. Książka będzie dostępna w aplikacji przed wprowadzeniem jej do oficjalnej sprzedaży w księgarniach i będzie kosztowała symboliczną złotówkę.       więcej »

Festiwal gwiazd w Międzyzdrojach
5 lipca 2013, 09:07

Festiwal Gwiazd jest już pełnoletni. Zapowiadają się urodziny bez precedensu! Aż czternaścioro przedstawicieli świata kultury odciśnie swoje dłonie na Alei Gwiazd. Profesor Adam Myjak twórca Alei Gwiazd pracuje również nad tablicą, która upamiętni wybitnego reżysera Janusza Morgensterna. więcej »

Andrzej Ballo mówi Lubię to!
3 lipca 2013, 03:07

Andrzej Ballo jest jak bard doby mediów społecznościowych. To zakpi, to ubolewa nad kondycją człowieka, to znowu wadzi się z bliźnimi i z Bogiem. Kilkutysięczne stadko facebookowych znajomych niemal każdego dnia obdarza jakąś przekorną myślą. więcej »

Poszukiwanie stylu z DW
30 czerwca 2013, 10:06

Jaki mam styl i sylwetkę? Jak mogę się zmienić? Co mam zrobić, żeby wyglądać młodo? Czy jestem atrakcyjna? Dorota Wróblewska dostaje dziesiątki listów z różnymi problemami. Wiele pytań związanych ze stylem i wizerunkiem. Setki kobiet chce się zmienić i poprawić swoje samopoczucie. Każda jest niepowtarzalna i wszystkie mają podobne cechy i problemy. więcej »

 
Albert Riele - premiera szwajcarskiej marki zegarków
28 czerwca 2013, 06:06

Wszystko zaczęło się w 1881 roku. W Szwajcarii, krainie zegarmistrzostwa, w tradycyjnej manufakturze pod własnym szyldem pracował R. Albert Riele. Prawie 150 lat później, markę Albert Riele kupili Adam i Piotr Rączyńscy, właściciele Apart - największej firmy jubilerskiej oraz czołowego dystrybutora renomowanych zegarków w Polsce. Albert Riele to marka nowoczesna, ze stylizowanym logotypem i całą plejadą doskonałych czasomierzy, produkowanych w Szwajcarii. więcej »

Pożądany luz Łukasza Jemioła
25 czerwca 2013, 06:06

Już samo oglądanie kolekcji Łukasza Jemioła sprawia, że zaczynamy czuć się wygodnie i tylko wybieramy oczami w co by się ubrać. A o to właśnie Projektantowi chodzi. więcej »

Pokaz kolekcji Natashy Pavluchenko
24 czerwca 2013, 09:06

Ta bardzo oczekiwana na Warsaw Fashion Street kolekcja, która wielką premierę będzie miała już w lipcu na Alta Roma, była imponująca. więcej »

 
Street of Design w pełnym słońcu
22 czerwca 2013, 04:06

Dziś na Krakowskim Przedmieściu iście artystyczna atmosfera, z dobrą muzyką, koncertami na letniej scenie przy Skwerze Hoovera i orzeźwiającym wiatrem we włosach Warszawiaków, którzy oglądają, to co przygotowali dla nich nasi młodzi artyści i oczywiście kupują. A artyści kuszą, jak na przykład marka Minty Dot, która mówi: „Wymów życzenie, załóż bransoletkę/naszyjnik… sukces może przerosnąć Twoje najśmielsze oczekiwania…, uwierz, nie bój się marzyć!” więcej »

Kolekcja I Love Fashion Paris
21 czerwca 2013, 04:06

Kolekcja I Love Fashion Paris jest sprzedawana na świecie, głównie w Azji w sieci 100 butików. Pierwszy w Polsce, a jednocześnie pierwszy w Europie sklep i showroom I LOVE FASHION otwarty został 12-stego grudnia 2012 i jest zlokalizowany w największym polskim centrum wyprzedaży - Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi, to właśnie tam przyjmowane są zamówienia kolekcji na całą Europę. więcej »

Koncert -Tomasz Korpanty podczas Street of Design
17 czerwca 2013, 02:06

Tomasz Korpanty – w przeciwieństwie do wielu młodych muzyków nie wywodzi się z „muzycznej” rodziny. Wszystko, co w życiu osiągnął wynika wyłącznie z jego pasji, zaangażowania i ciężkiej pracy. więcej »

 
„Design & fashion film festival”
16 czerwca 2013, 12:06

Komunikat dotyczący oceny filmów zgłoszony na Festiwal Filmów Design. Jury pierwszego festiwalu filmów krótkometrażowych „Design & fashion film festival”: więcej »

 MOHITO NA WARSAW FASHION STREET 2013
15 czerwca 2013, 03:06

Marka MOHITO to propozycja dla młodych kobiet kochających modę i ceniących niebanalną miejską elegancję. Projektanci MOHITO tworzą kolekcje z myślą o kobietach pewnych siebie, świadomych swych atutów, pozwalających sobie na odrobinę luzu i nonszalancji w stylowym, kobiecym wydaniu. więcej »

Otwarcie butiku Louis Vuitton
14 czerwca 2013, 08:06

Otwarcie butiku Louis Vuitton więcej »

 
wybierz stronę