Felietony i Porady

Dzieje się ! strona 23/30

Dzieje się !

Znamy wszystkich artystów, którzy wystąpią na trasie Męskie Granie 2018!

19 lipca 2018, 02:07

Mistrzowie polskiej sceny muzycznej oraz młodzi, obiecujący artyści – podczas tegorocznej trasy Męskie Granie, sponsorowanej przez markę Żywiec, nie zabraknie muzycznych niespodzianek i nieoczywistych artystycznych interpretacji. W siedmiu miastach oprócz KORTEZA, PODSIADŁO i ZALEWSKIEGO zagrają m.in. NOSOWSKA, Natalia Przybysz, FISZ EMADE TWORZYWO i ØRGANEK, którzy zaserwują publiczności niezapomnianą muzyczną ucztę. więcej »

Świat w napięciu
22 lipca 2013, 03:07

Po wielu tygodniach oczekiwania, dziecko królewskie jest już prawie w drodze. Urzędnicy pałacu Kensington potwierdzili, że w poniedziałek rano, Kate Middleton, księżna Cambridge, została przyjęta do Szpitala Mariackiego w Londynie. Według pałacu, Kate przyjechała samochodem w towarzystwie męża, księcia Williama, który tym razem zrezygnował z jazdy konnej i sprawę potraktował bardzo poważnie. więcej »

Wayne Shorter na Warsaw Summer Jazz Days
20 lipca 2013, 09:07

Warsaw Summer Jazz Days 2013: Wayne Shorter Quartet, Maciej Obara International Quartet, Piotr Wojtasik Quartet więcej »

Pocztówki z wakacji - konkurs
16 lipca 2013, 06:07

Wakacje to bardzo romantyczny czas, wędrówki po Polsce, świecie, odwiedzanie miejsc, o których marzyliśmy przez cały rok czy po prostu takich na które nas stać. Bardzo często zdarza się jednak tak, że to miejsca wybrane w ostatniej chwili, w pospiechu, są największą i najmilszą niespodzianką wakacyjną. więcej »

 
Święto Narodowe Francji w Warszawie
15 lipca 2013, 10:07

14 lipca, z okazji święta narodowego Francji Ambasady Francji w Warszawie zaprosiła na uroczyste garden party,zaprzyjaźnionych z jego ojczyzną polityków, dyplomatów, artystów, dziennikarzy i biznesmenów. więcej »

Gdynia Desgin Days.
12 lipca 2013, 10:07

Aktualnie w Gdyni trwa doroczna impreza Gdynia Desgin Days. Piątek i sobota będą dniami pod znakiem mody. Będzie można spotkać się i podyskutować ze specjalistami, odwiedzić Showroom'y czy obejrzeć pokazy mody więcej »

Festiwal gwiazd w Międzyzdrojach
5 lipca 2013, 09:07

Festiwal Gwiazd jest już pełnoletni. Zapowiadają się urodziny bez precedensu! Aż czternaścioro przedstawicieli świata kultury odciśnie swoje dłonie na Alei Gwiazd. Profesor Adam Myjak twórca Alei Gwiazd pracuje również nad tablicą, która upamiętni wybitnego reżysera Janusza Morgensterna. więcej »

 
Andrzej Ballo mówi Lubię to!
3 lipca 2013, 03:07

Andrzej Ballo jest jak bard doby mediów społecznościowych. To zakpi, to ubolewa nad kondycją człowieka, to znowu wadzi się z bliźnimi i z Bogiem. Kilkutysięczne stadko facebookowych znajomych niemal każdego dnia obdarza jakąś przekorną myślą. więcej »

Poszukiwanie stylu z DW
30 czerwca 2013, 10:06

Jaki mam styl i sylwetkę? Jak mogę się zmienić? Co mam zrobić, żeby wyglądać młodo? Czy jestem atrakcyjna? Dorota Wróblewska dostaje dziesiątki listów z różnymi problemami. Wiele pytań związanych ze stylem i wizerunkiem. Setki kobiet chce się zmienić i poprawić swoje samopoczucie. Każda jest niepowtarzalna i wszystkie mają podobne cechy i problemy. więcej »

Albert Riele - premiera szwajcarskiej marki zegarków
28 czerwca 2013, 06:06

Wszystko zaczęło się w 1881 roku. W Szwajcarii, krainie zegarmistrzostwa, w tradycyjnej manufakturze pod własnym szyldem pracował R. Albert Riele. Prawie 150 lat później, markę Albert Riele kupili Adam i Piotr Rączyńscy, właściciele Apart - największej firmy jubilerskiej oraz czołowego dystrybutora renomowanych zegarków w Polsce. Albert Riele to marka nowoczesna, ze stylizowanym logotypem i całą plejadą doskonałych czasomierzy, produkowanych w Szwajcarii. więcej »

 
Pożądany luz Łukasza Jemioła
25 czerwca 2013, 06:06

Już samo oglądanie kolekcji Łukasza Jemioła sprawia, że zaczynamy czuć się wygodnie i tylko wybieramy oczami w co by się ubrać. A o to właśnie Projektantowi chodzi. więcej »

Pokaz kolekcji Natashy Pavluchenko
24 czerwca 2013, 09:06

Ta bardzo oczekiwana na Warsaw Fashion Street kolekcja, która wielką premierę będzie miała już w lipcu na Alta Roma, była imponująca. więcej »

Street of Design w pełnym słońcu
22 czerwca 2013, 04:06

Dziś na Krakowskim Przedmieściu iście artystyczna atmosfera, z dobrą muzyką, koncertami na letniej scenie przy Skwerze Hoovera i orzeźwiającym wiatrem we włosach Warszawiaków, którzy oglądają, to co przygotowali dla nich nasi młodzi artyści i oczywiście kupują. A artyści kuszą, jak na przykład marka Minty Dot, która mówi: „Wymów życzenie, załóż bransoletkę/naszyjnik… sukces może przerosnąć Twoje najśmielsze oczekiwania…, uwierz, nie bój się marzyć!” więcej »

 
wybierz stronę