Felietony i Porady

Dzieje się ! strona 23/30

Dzieje się !

Pierwszy zwiastun nagrodzonej w Cannes "Zimnej Wojny" Pawlikowskiego

22 maja 2018, 03:05

Studio Opus Film odpowiedzialne za produkcję „Zimnej wojny” zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun najnowszego filmu Pawła Pawlikowskiego. Nagrodzone za najlepszą reżyserię na festiwalu w Cannes, nowe dzieło laureata Oscara za film „Ida” trafi do polskich kin 8 czerwca.   więcej »

Albert Riele - premiera szwajcarskiej marki zegarków
28 czerwca 2013, 06:06

Wszystko zaczęło się w 1881 roku. W Szwajcarii, krainie zegarmistrzostwa, w tradycyjnej manufakturze pod własnym szyldem pracował R. Albert Riele. Prawie 150 lat później, markę Albert Riele kupili Adam i Piotr Rączyńscy, właściciele Apart - największej firmy jubilerskiej oraz czołowego dystrybutora renomowanych zegarków w Polsce. Albert Riele to marka nowoczesna, ze stylizowanym logotypem i całą plejadą doskonałych czasomierzy, produkowanych w Szwajcarii. więcej »

Pożądany luz Łukasza Jemioła
25 czerwca 2013, 06:06

Już samo oglądanie kolekcji Łukasza Jemioła sprawia, że zaczynamy czuć się wygodnie i tylko wybieramy oczami w co by się ubrać. A o to właśnie Projektantowi chodzi. więcej »

Pokaz kolekcji Natashy Pavluchenko
24 czerwca 2013, 09:06

Ta bardzo oczekiwana na Warsaw Fashion Street kolekcja, która wielką premierę będzie miała już w lipcu na Alta Roma, była imponująca. więcej »

 
Street of Design w pełnym słońcu
22 czerwca 2013, 04:06

Dziś na Krakowskim Przedmieściu iście artystyczna atmosfera, z dobrą muzyką, koncertami na letniej scenie przy Skwerze Hoovera i orzeźwiającym wiatrem we włosach Warszawiaków, którzy oglądają, to co przygotowali dla nich nasi młodzi artyści i oczywiście kupują. A artyści kuszą, jak na przykład marka Minty Dot, która mówi: „Wymów życzenie, załóż bransoletkę/naszyjnik… sukces może przerosnąć Twoje najśmielsze oczekiwania…, uwierz, nie bój się marzyć!” więcej »

Kolekcja I Love Fashion Paris
21 czerwca 2013, 04:06

Kolekcja I Love Fashion Paris jest sprzedawana na świecie, głównie w Azji w sieci 100 butików. Pierwszy w Polsce, a jednocześnie pierwszy w Europie sklep i showroom I LOVE FASHION otwarty został 12-stego grudnia 2012 i jest zlokalizowany w największym polskim centrum wyprzedaży - Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi, to właśnie tam przyjmowane są zamówienia kolekcji na całą Europę. więcej »

Koncert -Tomasz Korpanty podczas Street of Design
17 czerwca 2013, 02:06

Tomasz Korpanty – w przeciwieństwie do wielu młodych muzyków nie wywodzi się z „muzycznej” rodziny. Wszystko, co w życiu osiągnął wynika wyłącznie z jego pasji, zaangażowania i ciężkiej pracy. więcej »

 
„Design & fashion film festival”
16 czerwca 2013, 12:06

Komunikat dotyczący oceny filmów zgłoszony na Festiwal Filmów Design. Jury pierwszego festiwalu filmów krótkometrażowych „Design & fashion film festival”: więcej »

 MOHITO NA WARSAW FASHION STREET 2013
15 czerwca 2013, 03:06

Marka MOHITO to propozycja dla młodych kobiet kochających modę i ceniących niebanalną miejską elegancję. Projektanci MOHITO tworzą kolekcje z myślą o kobietach pewnych siebie, świadomych swych atutów, pozwalających sobie na odrobinę luzu i nonszalancji w stylowym, kobiecym wydaniu. więcej »

Otwarcie butiku Louis Vuitton
14 czerwca 2013, 08:06

Otwarcie butiku Louis Vuitton więcej »

 
Ania Przybylska i rodzinny piknik w limango.pl
13 czerwca 2013, 09:06

Rodzinna, ciepła i zabawna kampania klubu zakupowego limango.pl tym razem wprost nawiązuje do unikatowej oferty marki. Limango to jedyne miejsce w polskiej sieci, które zarejestrowanym klubowiczom proponuje tak szeroką i atrakcyjną gamę markowych produktów dla całej rodziny. Po raz trzeci bohaterką sesji wizerunkowej klubu została Ania Przybylska. więcej »

H&M Autumn Collection 2013
7 czerwca 2013, 07:06

W warszawskim H15 odbył się pokaz nowej kolekcji H&M. Tej jesieni w modzie damskiej obowiązywać będzie styl eleganckiej chłopczycy. Fraki, skórzane, pikowane spodnie, peleryny i duże płaszcze z pewnością podbiją serca kobiet. Panie ceniące delikatność i zwiewność również znajdą coś dla siebie. więcej »

XIII festiwal Dwa Teatry - Sopot 2013
3 czerwca 2013, 08:06

XIII festiwal Dwa Teatry - Sopot 2013 więcej »

 
wybierz stronę