Felietony i Porady

Dzieje się ! strona 19/31

Dzieje się !

Anja Rubik z okazji premiery książki otwiera pop-up Szkołę #SEXEDPL

13 września 2018, 03:09

Książka Anji Rubik jeszcze przed premierą stała się jednym z największych bestsellerów tego roku. To jednak dopiero początek edukacyjnej misji topmodelki. Z okazji premiery podręcznika Anja Rubik otwiera Szkołę #SEXEDPL. Plan zajęć? Pięć intensywnych dni wypełnionych warsztatami, wykładami i pokazami filmów.  19 września dawne liceum im. Hoffmanowej w Warszawie zamieni się w pozytywny i dynamiczny festiwal świadomości seksualnej.      więcej »

Książę Harry i inwalidzi wojenni w wyścigu na Biegun Południowy
13 grudnia 2013, 01:12

Londyn – trzy drużyny weteranów wojennych – w tym załoga brytyjska prowadzona przez Księcia Harrego – zmierzają na południe przez Antarktydę do Bieguna Południowego w wyścigu, który ma pomóc w zbieraniu pieniędzy na przywracanie aktywności zawodowej zranionych żołnierzy.  więcej »

Powiew wiosny i lata w Zalando
12 grudnia 2013, 10:12

 09.12.2013 w restauracji Belvedere, odbyło się śniadanie prasowe marki Zalando. Podczas spotkania zaprezentowano wyjątkową propozycję Eleonora Carisi for Zalando, która wprowadza nas w energetyczne wiosenno-letnie  zarośla panujące na jedwabiach i organzach, z których uszyta jest cała kolekcja.  więcej »

Świąteczne Targi Sztuki po raz trzeci
10 grudnia 2013, 06:12

Świąteczne Targi Sztuki odbywają się w galerii Onamato przy Brackiej 7 w Krakowie w dniach 16-23 grudnia 2013 r., a przez cały miesiąc online pod adresem artpower.pl/targi2013.  więcej »

 
 Nowa Pamela Anderson
8 grudnia 2013, 10:12

Czy ktoś poznaje jedną z najbardziej seksownych kobiet?Inna fryzura, makijaż i mamy "nową"  Pamelę Anderson.Sławne duże piersi i blond włosy zostały wyeliminowane. Pamela postanowiła odważnie zmienić kolor włosów i wybrała bardziej naturalny odcień.  więcej »

„Urzeczenie” - okazja, aby kupić WYJĄTKOWE ŚWIĄTECZNE PREZENTY
6 grudnia 2013, 06:12

„Urzeczenie”, czyli kiermasz sztuki użytkowej, którego piąta edycja odbędzie się 7 i 8 grudnia (sobota 11-19 i niedziela 10 - 18) w zabytkowych wnętrzach „Domu Polonii” przy Krakowskim Przedmieściu 64.  więcej »

Pierwsza w Polsce miejska EKOchoinka warta POZnania! -  buduj z nami!
5 grudnia 2013, 10:12

Już w najbliższy piątek (6 grudnia) o godzinie 12.00 Fundacja Allegro All For Planet wraz z Miastem Poznań rozpocznie na Starym Rynku budowę miejskiej EKOchoinki. Wysokie na ponad 8 metrów drzewko zostanie złożone z 3000 butelek pozyskanych m.in. podczas zbiórki w firmach Konsorcjum Marki Poznań i Urzędzie Miasta.  więcej »

 
Sabat Czarownic – spotkanie kobiet magicznych
28 listopada 2013, 09:11

Już po raz 13 i ostatni kobiety kultury, sztuki, biznesu, mediów i nauki spotykają się na Sabacie Czarownic Doroty Wróblewskiej.  Urocze jak zwykle, ale za każdym razem inne miejsce wydarzenia, sprzyja rozmowom, poznawaniu nowych znajomych, dobrej zabawie.Zawsze także jest czas na pomaganie innym. W tym roku już po raz drugi chcemy zaopiekować się osobami starszymi. Będzie to możliwe dzięki firmom, które wykazały wspaniałą postawę szacunku dla ludzi w podeszłym wieku. więcej »

Zapraszamy na modowe zakupy w sieci
27 listopada 2013, 08:11

Świąteczne Designer Sample Sale w saltandpepper.pl. Moda w zasięgu myszy od 8 rano 27.11 - do 8 rano 29.11. więcej »

9. URODZINY RADIA AKTYWNEGO
27 listopada 2013, 12:11

Radio Aktywne [radioaktywne.pl], najstarsza rozgłośnia studencka w Warszawie świętuje 9 lat istnienia. Podczas koncertów urodzinowych, które odbędą się w warszawskim kosmos kosmos przy ul. Koszykowej 55 wystąpią znakomitości warszawskiej sceny alternatywnej i niezależnej. więcej »

 
Kreacje na Różach Gali
26 listopada 2013, 10:11

Muszę przyznać, że gwiazdy, celebrytki, bywalczynie ubierają się coraz lepiej. Widać, że starania są od rana i nic nie jest przypadkowe. Suknie przemyślane, wytworne, efektowne lub kiczowate. Bywa różnie.Już na drugi dzień dostajemy do redakcji szczegółowe informacje kto wypożyczył sukienkę, ile kosztuje, gdzie ją można kupić, za ile i z jakiego była materiału. Reklama dźwignią handlu!Czasami czytam i odnoszę wrażenie, że kreacje są oskarowe, a osoby, które je prezentują odbierają lub wręczają nagrody. Niestety tak nie jest, bo większość informacji prasowych przychodzi nie od nominowanych czy laureatów, ale od gości Gali.  więcej »

„1000 places to see before we die”, Ada  Szulc i DJ Adamus
20 listopada 2013, 08:11

Inspiracją projektu Ady Szulc i DJ Adamusa jest powiedzenie „1000 places to see before we die” (1000 miejsc, które trzeba zobaczyć przed śmiercią). Zgodnie z tym hasłem, muzycy odwiedzają z projektem wyjątkowe miejsca w Polsce i na świecie. więcej »

„PIOSENKI DO MężCZYZNY”, NOWA PŁYTA AGNIESZKI CHRZANOWSKIEJ
15 listopada 2013, 04:11

19 listopada 2013r. - w Międzynarodowym Dniu Mężczyzn, obchodzonym w wielu krajach na świecie, ukaże się siódmy album Agnieszki Chrzanowskiej. Po "Słowach", "Nie bój się nic nie robić", "Cały świat płonie", "Ogniu Olimpijskim", "Tylko dla kobiet" i "Bez udziału gwiazd", przyszedł czas na "Piosenki do mężczyzny", koncentrujące się wokół tematu komunikacji i porozumienia płci. Nowy album to siedemnaście premierowych kompozycji artystki, niemal w całości napisanych do jej własnych tekstów. więcej »

 
wybierz stronę