Felietony i Porady

Dzieje się ! strona 19/30

Dzieje się !

Znamy wszystkich artystów, którzy wystąpią na trasie Męskie Granie 2018!

19 lipca 2018, 02:07

Mistrzowie polskiej sceny muzycznej oraz młodzi, obiecujący artyści – podczas tegorocznej trasy Męskie Granie, sponsorowanej przez markę Żywiec, nie zabraknie muzycznych niespodzianek i nieoczywistych artystycznych interpretacji. W siedmiu miastach oprócz KORTEZA, PODSIADŁO i ZALEWSKIEGO zagrają m.in. NOSOWSKA, Natalia Przybysz, FISZ EMADE TWORZYWO i ØRGANEK, którzy zaserwują publiczności niezapomnianą muzyczną ucztę. więcej »

Sabat Czarownic – spotkanie kobiet magicznych
28 listopada 2013, 09:11

Już po raz 13 i ostatni kobiety kultury, sztuki, biznesu, mediów i nauki spotykają się na Sabacie Czarownic Doroty Wróblewskiej.  Urocze jak zwykle, ale za każdym razem inne miejsce wydarzenia, sprzyja rozmowom, poznawaniu nowych znajomych, dobrej zabawie.Zawsze także jest czas na pomaganie innym. W tym roku już po raz drugi chcemy zaopiekować się osobami starszymi. Będzie to możliwe dzięki firmom, które wykazały wspaniałą postawę szacunku dla ludzi w podeszłym wieku. więcej »

Zapraszamy na modowe zakupy w sieci
27 listopada 2013, 08:11

Świąteczne Designer Sample Sale w saltandpepper.pl. Moda w zasięgu myszy od 8 rano 27.11 - do 8 rano 29.11. więcej »

9. URODZINY RADIA AKTYWNEGO
27 listopada 2013, 12:11

Radio Aktywne [radioaktywne.pl], najstarsza rozgłośnia studencka w Warszawie świętuje 9 lat istnienia. Podczas koncertów urodzinowych, które odbędą się w warszawskim kosmos kosmos przy ul. Koszykowej 55 wystąpią znakomitości warszawskiej sceny alternatywnej i niezależnej. więcej »

 
Kreacje na Różach Gali
26 listopada 2013, 10:11

Muszę przyznać, że gwiazdy, celebrytki, bywalczynie ubierają się coraz lepiej. Widać, że starania są od rana i nic nie jest przypadkowe. Suknie przemyślane, wytworne, efektowne lub kiczowate. Bywa różnie.Już na drugi dzień dostajemy do redakcji szczegółowe informacje kto wypożyczył sukienkę, ile kosztuje, gdzie ją można kupić, za ile i z jakiego była materiału. Reklama dźwignią handlu!Czasami czytam i odnoszę wrażenie, że kreacje są oskarowe, a osoby, które je prezentują odbierają lub wręczają nagrody. Niestety tak nie jest, bo większość informacji prasowych przychodzi nie od nominowanych czy laureatów, ale od gości Gali.  więcej »

„1000 places to see before we die”, Ada  Szulc i DJ Adamus
20 listopada 2013, 08:11

Inspiracją projektu Ady Szulc i DJ Adamusa jest powiedzenie „1000 places to see before we die” (1000 miejsc, które trzeba zobaczyć przed śmiercią). Zgodnie z tym hasłem, muzycy odwiedzają z projektem wyjątkowe miejsca w Polsce i na świecie. więcej »

„PIOSENKI DO MężCZYZNY”, NOWA PŁYTA AGNIESZKI CHRZANOWSKIEJ
15 listopada 2013, 04:11

19 listopada 2013r. - w Międzynarodowym Dniu Mężczyzn, obchodzonym w wielu krajach na świecie, ukaże się siódmy album Agnieszki Chrzanowskiej. Po "Słowach", "Nie bój się nic nie robić", "Cały świat płonie", "Ogniu Olimpijskim", "Tylko dla kobiet" i "Bez udziału gwiazd", przyszedł czas na "Piosenki do mężczyzny", koncentrujące się wokół tematu komunikacji i porozumienia płci. Nowy album to siedemnaście premierowych kompozycji artystki, niemal w całości napisanych do jej własnych tekstów. więcej »

 
Wróżby Niny na trzy dekady
13 listopada 2013, 07:11

Horoskopy Niny cieszą się powodzeniem i okazuje się, że bardzo lubicie je czytać. Od pierwszego listopada będziemy Wam przedstawiać horoskop na trzy dekady. więcej »

"Dziękuję fanom ", powiedział Rodriguez . " To zaszczyt i przyjemność być wysłuchanym."
12 listopada 2013, 11:11

Album z muzyką do nagrodzonego Oscarem filmu „Searching For Man Sugar” sprzedał się na całym świecie w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Zbiór ponadczasowych utworów zebranych na tej płycie prezentuje Rodrigueza jako muzycznego wizjonera.  więcej »

El Sol Salsa Festival – wielkie święto salsy w Warszawie!
8 listopada 2013, 09:11

El Sol Salsa Festival to najlepsi artyści, najwięcej tańca i pełen pakiet najnowszych inspiracji oraz choreograficznych trendów. A wśród instruktorów prowadzących warsztaty, absolutna plejada gwiazd międzynarodowej sceny salsowej! W tym takie nazwiska jak Eddie Torres, Adolfo Indacochea, Juan Matos, Maykel Fonts, grupa Yamulee i wiele innych.  więcej »

 
„JA, KOBIETA” WYSTAWA ZDJĘĆ AGATY POSPIESZYŃSKIEJ
4 listopada 2013, 09:11

Od 7 do 13 listopada b.r. będzie można obejrzeć wystawę fotografii Agaty Pospieszyńskiej/ AFPHOTO zatytułowaną Ja, Kobieta, która odbędzie się w budynku Muzeum Sztuki Nowoczesnej,obok kawiarni EMESEN, przy ul.Pańskiej 3.  więcej »

29 października 2013 r. – 89. rocznica urodzin Zbigniewa Herberta
29 października 2013, 08:10

Fundacja im. Zbigniewa Herberta powstała w 2010 r. z inicjatywy wdowy po Poecie, pani Katarzyny Herbert. Misją Fundacji jest ochrona i upowszechnianie twórczości Zbigniewa Herberta, będącej częścią polskiego, europejskiego i światowego dziedzictwa literatury i kultury.  więcej »

Podsumowanie 7. Art & Fashion Festival by Grażyna Kulczyk
24 października 2013, 02:10

. Festiwal ściągnął tu aż na kilkanaście dni znawców i wielbicieli mody z Polski, Stanów Zjednoczonych czy Włoch i rozpoczął obchody 10-lecia Starego Browaru.  więcej »

 
wybierz stronę