Felietony i Porady

Dzieje się ! strona 16/27

Dzieje się !

Polska edycja Vogue już w przyszłym roku

20 czerwca 2017, 02:06

Vogue to najważniejsze pismo modowe na świecie. Po raz pierwszy ukazał się 17 grudnia w 1892 roku, a wydawcą był Arthur Tumure. Obecnie Vogue wydawany jest w 21 krajach. Na okładkach gościły takie gwiazdy jak Cindy Crawford, Christy Turlington, Naomi Cambell i Kate Moss. Dla Vogue pracowali najwięksi fotografowie, między innymi Annie Leibovitz, Mario Testino, Peter Lindbergh, Richard Avedon czy Herb Ritts.   więcej »

„Urzeczenie” - okazja, aby kupić WYJĄTKOWE ŚWIĄTECZNE PREZENTY
6 grudnia 2013, 06:12

„Urzeczenie”, czyli kiermasz sztuki użytkowej, którego piąta edycja odbędzie się 7 i 8 grudnia (sobota 11-19 i niedziela 10 - 18) w zabytkowych wnętrzach „Domu Polonii” przy Krakowskim Przedmieściu 64.  więcej »

Pierwsza w Polsce miejska EKOchoinka warta POZnania! -  buduj z nami!
5 grudnia 2013, 10:12

Już w najbliższy piątek (6 grudnia) o godzinie 12.00 Fundacja Allegro All For Planet wraz z Miastem Poznań rozpocznie na Starym Rynku budowę miejskiej EKOchoinki. Wysokie na ponad 8 metrów drzewko zostanie złożone z 3000 butelek pozyskanych m.in. podczas zbiórki w firmach Konsorcjum Marki Poznań i Urzędzie Miasta.  więcej »

Sabat Czarownic – spotkanie kobiet magicznych
28 listopada 2013, 09:11

Już po raz 13 i ostatni kobiety kultury, sztuki, biznesu, mediów i nauki spotykają się na Sabacie Czarownic Doroty Wróblewskiej.  Urocze jak zwykle, ale za każdym razem inne miejsce wydarzenia, sprzyja rozmowom, poznawaniu nowych znajomych, dobrej zabawie.Zawsze także jest czas na pomaganie innym. W tym roku już po raz drugi chcemy zaopiekować się osobami starszymi. Będzie to możliwe dzięki firmom, które wykazały wspaniałą postawę szacunku dla ludzi w podeszłym wieku. więcej »

 
Zapraszamy na modowe zakupy w sieci
27 listopada 2013, 08:11

Świąteczne Designer Sample Sale w saltandpepper.pl. Moda w zasięgu myszy od 8 rano 27.11 - do 8 rano 29.11. więcej »

9. URODZINY RADIA AKTYWNEGO
27 listopada 2013, 12:11

Radio Aktywne [radioaktywne.pl], najstarsza rozgłośnia studencka w Warszawie świętuje 9 lat istnienia. Podczas koncertów urodzinowych, które odbędą się w warszawskim kosmos kosmos przy ul. Koszykowej 55 wystąpią znakomitości warszawskiej sceny alternatywnej i niezależnej. więcej »

Kreacje na Różach Gali
26 listopada 2013, 10:11

Muszę przyznać, że gwiazdy, celebrytki, bywalczynie ubierają się coraz lepiej. Widać, że starania są od rana i nic nie jest przypadkowe. Suknie przemyślane, wytworne, efektowne lub kiczowate. Bywa różnie.Już na drugi dzień dostajemy do redakcji szczegółowe informacje kto wypożyczył sukienkę, ile kosztuje, gdzie ją można kupić, za ile i z jakiego była materiału. Reklama dźwignią handlu!Czasami czytam i odnoszę wrażenie, że kreacje są oskarowe, a osoby, które je prezentują odbierają lub wręczają nagrody. Niestety tak nie jest, bo większość informacji prasowych przychodzi nie od nominowanych czy laureatów, ale od gości Gali.  więcej »

 
„1000 places to see before we die”, Ada  Szulc i DJ Adamus
20 listopada 2013, 08:11

Inspiracją projektu Ady Szulc i DJ Adamusa jest powiedzenie „1000 places to see before we die” (1000 miejsc, które trzeba zobaczyć przed śmiercią). Zgodnie z tym hasłem, muzycy odwiedzają z projektem wyjątkowe miejsca w Polsce i na świecie. więcej »

„PIOSENKI DO MężCZYZNY”, NOWA PŁYTA AGNIESZKI CHRZANOWSKIEJ
15 listopada 2013, 04:11

19 listopada 2013r. - w Międzynarodowym Dniu Mężczyzn, obchodzonym w wielu krajach na świecie, ukaże się siódmy album Agnieszki Chrzanowskiej. Po "Słowach", "Nie bój się nic nie robić", "Cały świat płonie", "Ogniu Olimpijskim", "Tylko dla kobiet" i "Bez udziału gwiazd", przyszedł czas na "Piosenki do mężczyzny", koncentrujące się wokół tematu komunikacji i porozumienia płci. Nowy album to siedemnaście premierowych kompozycji artystki, niemal w całości napisanych do jej własnych tekstów. więcej »

Wróżby Niny na trzy dekady
13 listopada 2013, 07:11

Horoskopy Niny cieszą się powodzeniem i okazuje się, że bardzo lubicie je czytać. Od pierwszego listopada będziemy Wam przedstawiać horoskop na trzy dekady. więcej »

 
"Dziękuję fanom ", powiedział Rodriguez . " To zaszczyt i przyjemność być wysłuchanym."
12 listopada 2013, 11:11

Album z muzyką do nagrodzonego Oscarem filmu „Searching For Man Sugar” sprzedał się na całym świecie w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Zbiór ponadczasowych utworów zebranych na tej płycie prezentuje Rodrigueza jako muzycznego wizjonera.  więcej »

El Sol Salsa Festival – wielkie święto salsy w Warszawie!
8 listopada 2013, 09:11

El Sol Salsa Festival to najlepsi artyści, najwięcej tańca i pełen pakiet najnowszych inspiracji oraz choreograficznych trendów. A wśród instruktorów prowadzących warsztaty, absolutna plejada gwiazd międzynarodowej sceny salsowej! W tym takie nazwiska jak Eddie Torres, Adolfo Indacochea, Juan Matos, Maykel Fonts, grupa Yamulee i wiele innych.  więcej »

„JA, KOBIETA” WYSTAWA ZDJĘĆ AGATY POSPIESZYŃSKIEJ
4 listopada 2013, 09:11

Od 7 do 13 listopada b.r. będzie można obejrzeć wystawę fotografii Agaty Pospieszyńskiej/ AFPHOTO zatytułowaną Ja, Kobieta, która odbędzie się w budynku Muzeum Sztuki Nowoczesnej,obok kawiarni EMESEN, przy ul.Pańskiej 3.  więcej »

 
wybierz stronę