Felietony i Porady

Dzieje się ! strona 15/31

Dzieje się !

Trailer pierwszego polskiego serialu dla Netflix

12 listopada 2018, 03:11

To pierwszy polski serial oryginalny Netflix, który wciąż pozostaje pod wieloma względami dla nas tajemnicą. Pewnikiem jest jedynie to, że wszystkie 8 odcinków pierwszego sezonu „1983” trafi do widzów dokładnie 30 listopada. więcej »

Ronaldo projektuje bieliznę.
7 sierpnia 2014, 02:08

Świetna wiadomość dla fanek wysportowanych mężczyzn. Właśnie trafiła do sieci nowa kampania bielizny Cristiano Ronaldo. Jest to już druga kolekcja piłkarza, która powstała we współpracy z Richardem Chai, amerykańskim projektantem mody. Kampania `Rankin x Ronaldo for CR7 Underwear` została sfotografowana przez brytyjskiego fotografa Rankina. Skąd ta nazwa? Na murawie Ronaldo nosi koszulkę z numerem siedem. Ale to nie wszystko! Ten numer nie odwołuje się tylko do nazwy kampanii. Zdjęcia wykonane przez Rankina będą promowane właśnie w siedmiu wielkich, modnych miastach; Londynie, Nowym Jorku, Berlinie, Lisbonie, Paryżu, Mediolanie i Madrycie.  więcej »

KOOZA ZAWITA DO POLSKI JUŻ 18 WRZEŚNIA 2014
1 sierpnia 2014, 01:08

15 DODATKOWYCH PRZEDSTAWIEŃBILETY JUŻ W SPRZEDAŻYOD 30 WRZEŚNIA DO 12 PAŹDZIERNIKA 2014  więcej »

Noc jednego muzeum.
25 lipca 2014, 01:07

1 sierpnia zwiedzimy za darmo Centralne Muzeum Włókiennictwa Motto tego wyjątkowego spotkania brzmi: „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o muzeum, a o czym my chcemy Wam opowiedzieć”. Noc jednego muzeum to wydarzenie specjalne zorganizowane w ramach Geyer Music Factory 2014 „Herdzin the Best” i nawiązujące do europejskiej Nocy Muzeów. Jak informują organizatorzy idea tego wieczoru zrodziła się z przypadku. Podczas planowania cyklu koncertów okazało się, że w jeden z wieczorów wypadnie przerwa, i w jakiś sposób trzeba było wypełnić tę lukę. I tak 1 sierpnia - wzorem majowej „Nocy Muzeów” - organizatorzy zapraszają nas do bezpłatnego zwiedzania wystaw w godzinach od 18.00 do 22.00 oraz uczestniczenia w wykładach, pokazach i prezentacjach. Program Nocy jednego muzeum więcej »

 
Mooryc w Stacji Mercedes
23 lipca 2014, 01:07

W najbliższy piątek, 25 lipca, o godzinie 20.00 przed publicznością w Stacji Mercedes wystąpi Mooryc – Maurycy Zimmermann. Muzyk w niebanalny sposób miesza nowoczesny pop z odmianami współczesnej elektroniki. Takie połączenie brzmień na pewno sprawi, że to będzie wyjątkowy wieczór w Stacji Mercedes. więcej »

V Edycja Carnavalu Sztuk - Mistrzów Lublin 24-27 lipca 2014
19 lipca 2014, 05:07

200 godzin występów artystów z kilkunastu państw świata, ponad 80 spektakli ulicznych i 3 dni warsztatów kuglarskich złoży się na piątą, jubileuszową edycję Carnavalu Sztuk-Mistrzów. Jak co roku lubelski festiwal nowego cyrku zobaczy ponad 100 tys. widzów. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.  więcej »

Słodki pop-up store na Placu Trzech Krzyży
9 lipca 2014, 01:07

W samym sercu Warszawy powstał wyjątkowy butik z cukiernictwem artystycznym. Jego autorka, Iga Sarzyńska – pochodząca z cukierniczej rodziny z Kazimierza Dolnego – do 20 lipca będzie prezentować najnowsze kolekcje tortów, babeczek, ciastek i pierników. W najbliższą niedzielę od godziny 15.00 w cukierni odbywać się będą warsztaty dla dzieci oraz pokazy dekorowania. Butik jest częścią wakacyjnego projektu „Kolonie Letnie” realizowanego w wolnych powierzchniach kompleksu biurowo-handlowego Ethos.  więcej »

 
Gdynia Design Days MIASTO+
6 lipca 2014, 01:07

"Gdynia Design Days MIASTO+" to najważniejszy letni festiwal designu w Polsce, który odbędzie się w dniach 4 - 13 lipca 2014r. Tegoroczne hasło "MIASTO+" zwraca uwagę, że miejska rzeczywistość współtworzona jest przez jego mieszkańców z różnych pokoleń. Ich wpływ na tkankę miasta, a jednocześnie modelowanie przez miasto życia mieszkających w nim ludzi. więcej »

Polscy projektanci na prestiżowym pokazie Alta Moda Roma w Rzymie
30 czerwca 2014, 01:06

Wyjątkowy pokaz realizacji polskich projektantów, laureatów konkursu OFF Fashion zamknie kalendarz jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie mody – Alta Moda Roma w Rzymie. Pokaz odbędzie się 16 lipca o godzinie 20.30 w ogrodach Ambasady Polskiej w Rzymie. więcej »

CREATOR WNĘTRZA ZAKOŃCZONY!
28 czerwca 2014, 01:06

W czerwcu zakończył się debiutancki kurs stylizacji i kreacji wnętrz zorganizowany przez CREATOR - Szkoleniową Placówkę Oświatową. Nowatorska formuła naszych zajęć opracowana w oparciu o doświadczenie najlepszych profesjonalistów z branży, pozwala na zdobycie szerokiej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. więcej »

 
Sopot Film Festival.
24 czerwca 2014, 01:06

W dniach miedzy 12 a 20 lipca w Sopocie kino opanuje niemal całe miasto. Filmy wyświetlane będą w najróżniejszych miejscach. Będą to przede wszystkim sale kinowe, ale na miłośników kina, dla których przygotowano ponad 100 projekcji filmowych, czekają także sale studyjne, teatralne czy Opera Leśna, a także kino plenerowe nad samym brzegiem morza. Obejrzeć będzie tam można filmy fabularne pełnometrażowe, krótkie formy, dokumenty. Usłyszymy koncerty do kina niemego. Odbędą się także spotkania i warsztaty z twórcami. więcej »

FASHION LIFE EVENING
19 czerwca 2014, 01:06

Głównym punktem programu „FASHION LIFE EVENING” będzie emisja filmu „Zawód: Blogger” poświęconego znanej i utalentowanej blogerce modowej - Paulinie Sulanowskiej (www.sulanovska.com), studentce dziennikarstwa mody i stylu Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Pasję i niepowtarzalny styl Pauliny doceniło już Vanity Fair i tysiące fanów jej stylizacji w Polsce i na świecie. więcej »

Teresa Rosati podczas w Miami Fashion Week 2014
13 czerwca 2014, 01:06

Podczas Miami Fashion Week 2014 w imponującym Miami Beach Convention Center odbył się pokaz kolekcji sukni wieczorowych 2014/15 Teresy Rosati.MFW to jeden z pięciu najbardziej prestiżowych wydarzeń modowych na świecie.Teresa Rosati jako pierwsza Polka zaprezentowała swoją kolekcję w Miami więcej »

 
wybierz stronę