Felietony i Porady

Dzieje się ! strona 12/31

Dzieje się !

Uber po raz pierwszy dostarczy książki. I to w Polsce!

9 października 2018, 02:10

Już 11 października w aplikacji Uber Eats będzie można zamówić najnowszą powieść Harukiego Murakamiego, japońskiego prozaika, wielokrotnie nominowanego do literackiej nagrody Nobla, jednego z najbardziej znanych na świecie pisarzy. Książka będzie dostępna w aplikacji przed wprowadzeniem jej do oficjalnej sprzedaży w księgarniach i będzie kosztowała symboliczną złotówkę.       więcej »

Toruniu | Festiwal Architektury i Wzornictwa TORMIAR:
3 czerwca 2015, 02:06

Już 12 czerwca rusza TORMIAR, czyli najfajniejszy festiwal designu w mieście;) W ramach tegorocznej edycji pokażemy w nowej odsłonie meble, ceramikę, tkaniny i inne przedmioty codziennego użytku, które powstały w PRL-owskiej toruńskiej spółdzielni artystycznej RZUT. Temat spółdzielczości zdominuje także program konferencji naukowej oraz spotkań i dyskusji. A w programie także Targi designu, warsztaty dla dzieci i Pchli Targ.Zapraszamy na TORMIAR! więcej »

Żołnierz królowej
3 czerwca 2015, 02:06

 Od ponad dziesięciu lat historia zdjęcia królowej Elżbiety II w otoczeniu szkockich żołnierzy regularnie powraca na  łamy prasy i Internetu. Zaskakująco długi żywot ma ta fotografia zrobiona w 2004roku, ale przestaje to dziwić gdy uważnie przyjrzymy się żołnierzowi siedzącemu po prawicy królowej. więcej »

Balmain dla H&M.
20 maja 2015, 02:05

Kolaboracje wielkich projektantów ze szwedzką sieciówką H&M są już tradycją. Karl Lagerfeld, Roberto Cavalli, Jimmy Choo czy Versace to tylko kilka nazwisk, które podjęły się współpracy z marką.  więcej »

 
Warszawskie Targi Książki – zaproszenie
14 maja 2015, 02:05

Wydawnictwo Sophisti Books ma przyjemność zaprosić Państwa na swój debiut na Warszawskich Targach Książki, które odbędą się na Stadionie Narodowym w dn. 14-17 maja.  To wydarzenie jest dla nas szczególnie ważne – po raz pierwszy będziemy mieć tak szeroki i bezpośredni kontakt z Czytelnikami. Do spotkań i rozmów zaprosimy też naszych autorów. Podczas Targów na naszym stoisku (53/D6) będzie możliwość przeprowadz więcej »

Podwójna okazja do świętowania w Vogue Brasil.
8 maja 2015, 01:05

Swoje urodziny świętuje w tym roku zarówno Vogue Brasil oraz brazylijska top modelka Gisele Bundchen. Gisele obchodzi w tym roku 20-lecie swojej kariery jako modelka, natomiast Vogue celebruje 40-te urodziny. więcej »

AMBER LOOK TRENDS & STYLES 2015
1 kwietnia 2015, 02:04

Top nazwiska i debiutanci. 12 zespołów twórczych, złożonych z projektantów biżuterii i mody, a w roli głównej tradycyjnie bursztyn. Gwiazdą wieczoru był czołowy polski kreator mody,  marka sama w sobie - Mariusz Przybylski.  więcej »

 
Warsztaty stylu i pewności siebie w biznesie
24 lutego 2015, 12:02

Zapraszamy na "Warsztaty stylu i pewności siebie w biznesie", które odbędą się 9.04.2015 w Warszawie.  więcej »

Premiera kolekcji adidas StellaSport
6 lutego 2015, 02:02

 4. lutego odbył się launch najnowszej propozycji od adidas i Stelli McCartney – StellaSport oraz oficjalne otwarcie nowego showroomu marki. Nowe miejsce na modowej mapie miasta tłumnie odwiedzili dziennikarze, styliści, gwiazdy oraz blogerki.  więcej »

‚Arkadius is Dead, Long live P-iFashion‘.
21 stycznia 2015, 02:01

Arkadiusz Weremczuk powraca do mody. Ale żeby powrócić – musi pozbyć się swojej największej konkurencji – samego siebie. Zabija więc Arkadiusa i wystawia mu nekrolog w postaci „żałobnej“ kolekcji, żegnającej swoje dawne życie. Jedyne kolory to czarny, szary i bialy. Jedyne grafiki to zmultiplikowane nekrologi opłakujące Arkadiusa i Arka, stylizowane na żałobne „kafelki“ umieszczane w codziennych gazetach. Ta sama czcionka, te same żałobne wieńce, laury i krzyże, ta sama ramka. A w ramce: więcej »

 
Joni Mitchell została twarzą kampanii Yves Saint Laurent na sezon wiosna/lato 2015
20 stycznia 2015, 02:01

Starsze Panie rządzą modą! W wielu nowych kampaniach zamiast profesjonalnych modelek pojawiają się starsze Panie. Najpierw do internetu trafiły zdjęcia promujące kolekcję Dolce & Gabbana. Obok takich modelek jak Bianca Balti czy Irina Sharipova pozuje też kilka starszych kobiet ubranych w pełne przepychu ubrania. Następnie w kampanii francuskiego domu mody Celine wystąpiła osiemdziesięcioletnia Joan Didion. Urocze staruszki nie tylko promują ubrania, ale też biżuterię. więcej »

Międzynarodowy Konkurs dla Fotografów Mody „Focus on Fashion”
15 stycznia 2015, 02:01

Międzynarodowy Konkurs dla Fotografów Mody „Focus on Fashion” więcej »

Jourdan Dunn na okładce brytyjskiego Vogue jako pierwsza od dwunastu lat czarnoskóra modelka.
12 stycznia 2015, 02:01

Niezaprzeczalnym faktem jest to, że wydanie brytyjskiego Vogue na luty przejdzie do historii mody. Wszystko to za sprawą okładki, na której pojawiła się Jourdan Dunn. O co całe zamieszanie? O kolor skóry modelki. więcej »

 
wybierz stronę