Felietony i Porady

Dzieje się ! strona 12/31

Dzieje się !

Trailer pierwszego polskiego serialu dla Netflix

12 listopada 2018, 03:11

To pierwszy polski serial oryginalny Netflix, który wciąż pozostaje pod wieloma względami dla nas tajemnicą. Pewnikiem jest jedynie to, że wszystkie 8 odcinków pierwszego sezonu „1983” trafi do widzów dokładnie 30 listopada. więcej »

Premiera kolekcji „Raven” na jesień/zimę 2015/16 Natashy Pavluchenko podczas X edycji Warsaw Fashion Street
30 czerwca 2015, 02:06

 28 czerwca o godz. 20 miała miejsce Gala jubileuszowej edycji Warsaw Fashion Street. Na Nowym Świecie po raz kolejny celebrowaliśmy polską modę. Natasha Pavluchenko pojawiła się na Imprezie od samego początku jej trwania, przez okrągłe dziesięć lat więcej »

Gatta zaprasza na pierwszą taką Wystawę Historii Rajstop podczas Warsaw Fashion Street!
24 czerwca 2015, 02:06

Warsaw Fashion Street to wyjątkowe wydarzenie na modowej mapie Polski, które w tym roku, w dniach 27-28 czerwca, już po raz dziesiąty odbędzie się w stolicy. Dzięki niemu moda z pierwszych stron gazet wyjdzie po raz kolejny „na ulicę”. Tegorocznej edycji towarzyszyć będzie niezwykłe przedsięwzięcie marki Gatta – Wystawa Historii Rajstop. Wszyscy odwiedzający w tym czasie Nowy Świat będą mieli okazję do zapoznania się z niezwykłymi pończoszniczymi ciekawostkami.  więcej »

Warszawscy dealerzy Volkswagena zapraszają 27-28 czerwca na ul. Nowy Świat w Warszawie na wielkie święto mody i kultury - X edycję WARSAW FASHION STREET.
22 czerwca 2015, 02:06

Wzdłuż ulicy zostanie wyeksponowanych kilkanaście najnowszych modeli wszystkich marek Volkswagen. Niewątpliwą atrakcją będzie futurystyczny VW XL1, zbudowany niemal w całości z włókna węglowego. Xl1 ze zużyciem paliwa 0,9l/100 km jest najoszczędniejszym produkowanym seryjnie samochodem na świecie! więcej »

 
Toruniu | Festiwal Architektury i Wzornictwa TORMIAR:
3 czerwca 2015, 02:06

Już 12 czerwca rusza TORMIAR, czyli najfajniejszy festiwal designu w mieście;) W ramach tegorocznej edycji pokażemy w nowej odsłonie meble, ceramikę, tkaniny i inne przedmioty codziennego użytku, które powstały w PRL-owskiej toruńskiej spółdzielni artystycznej RZUT. Temat spółdzielczości zdominuje także program konferencji naukowej oraz spotkań i dyskusji. A w programie także Targi designu, warsztaty dla dzieci i Pchli Targ.Zapraszamy na TORMIAR! więcej »

Żołnierz królowej
3 czerwca 2015, 02:06

 Od ponad dziesięciu lat historia zdjęcia królowej Elżbiety II w otoczeniu szkockich żołnierzy regularnie powraca na  łamy prasy i Internetu. Zaskakująco długi żywot ma ta fotografia zrobiona w 2004roku, ale przestaje to dziwić gdy uważnie przyjrzymy się żołnierzowi siedzącemu po prawicy królowej. więcej »

Balmain dla H&M.
20 maja 2015, 02:05

Kolaboracje wielkich projektantów ze szwedzką sieciówką H&M są już tradycją. Karl Lagerfeld, Roberto Cavalli, Jimmy Choo czy Versace to tylko kilka nazwisk, które podjęły się współpracy z marką.  więcej »

 
Warszawskie Targi Książki – zaproszenie
14 maja 2015, 02:05

Wydawnictwo Sophisti Books ma przyjemność zaprosić Państwa na swój debiut na Warszawskich Targach Książki, które odbędą się na Stadionie Narodowym w dn. 14-17 maja.  To wydarzenie jest dla nas szczególnie ważne – po raz pierwszy będziemy mieć tak szeroki i bezpośredni kontakt z Czytelnikami. Do spotkań i rozmów zaprosimy też naszych autorów. Podczas Targów na naszym stoisku (53/D6) będzie możliwość przeprowadz więcej »

Podwójna okazja do świętowania w Vogue Brasil.
8 maja 2015, 01:05

Swoje urodziny świętuje w tym roku zarówno Vogue Brasil oraz brazylijska top modelka Gisele Bundchen. Gisele obchodzi w tym roku 20-lecie swojej kariery jako modelka, natomiast Vogue celebruje 40-te urodziny. więcej »

AMBER LOOK TRENDS & STYLES 2015
1 kwietnia 2015, 02:04

Top nazwiska i debiutanci. 12 zespołów twórczych, złożonych z projektantów biżuterii i mody, a w roli głównej tradycyjnie bursztyn. Gwiazdą wieczoru był czołowy polski kreator mody,  marka sama w sobie - Mariusz Przybylski.  więcej »

 
Warsztaty stylu i pewności siebie w biznesie
24 lutego 2015, 12:02

Zapraszamy na "Warsztaty stylu i pewności siebie w biznesie", które odbędą się 9.04.2015 w Warszawie.  więcej »

Premiera kolekcji adidas StellaSport
6 lutego 2015, 02:02

 4. lutego odbył się launch najnowszej propozycji od adidas i Stelli McCartney – StellaSport oraz oficjalne otwarcie nowego showroomu marki. Nowe miejsce na modowej mapie miasta tłumnie odwiedzili dziennikarze, styliści, gwiazdy oraz blogerki.  więcej »

‚Arkadius is Dead, Long live P-iFashion‘.
21 stycznia 2015, 02:01

Arkadiusz Weremczuk powraca do mody. Ale żeby powrócić – musi pozbyć się swojej największej konkurencji – samego siebie. Zabija więc Arkadiusa i wystawia mu nekrolog w postaci „żałobnej“ kolekcji, żegnającej swoje dawne życie. Jedyne kolory to czarny, szary i bialy. Jedyne grafiki to zmultiplikowane nekrologi opłakujące Arkadiusa i Arka, stylizowane na żałobne „kafelki“ umieszczane w codziennych gazetach. Ta sama czcionka, te same żałobne wieńce, laury i krzyże, ta sama ramka. A w ramce: więcej »

 
wybierz stronę