Felietony i Porady

Dzieje się ! strona 11/31

Dzieje się !

Uber po raz pierwszy dostarczy książki. I to w Polsce!

9 października 2018, 02:10

Już 11 października w aplikacji Uber Eats będzie można zamówić najnowszą powieść Harukiego Murakamiego, japońskiego prozaika, wielokrotnie nominowanego do literackiej nagrody Nobla, jednego z najbardziej znanych na świecie pisarzy. Książka będzie dostępna w aplikacji przed wprowadzeniem jej do oficjalnej sprzedaży w księgarniach i będzie kosztowała symboliczną złotówkę.       więcej »

Bankructwo Meadham Kirchhoff
17 września 2015, 02:09

Edward Meadham, połówka duetu Meadham Kirchhoff, potwierdził, że marka zostanie zamknięta z uwagi na ogromne długi, którym nie jest w stanie podołać. więcej »

 WYJĄTKOWA PREMIERA MARKI KAZAR W STACJI MERCEDES NA WARSZAWSKIM POWIŚLU
7 września 2015, 02:09

Zdaniem włoskiego pisarza i analityka projektów obuwniczych, Andrei Sivuniego, buty i samochody wydobywają z ludzi te same cechy. Uważa on, że charakter człowieka można określić patrząc na jego buty i samochód.  więcej »

KIERMASH LIVE FESTIVAL W SOKOLE
22 sierpnia 2015, 02:08

KIERMASH czyli lokalne targi poświęcone modzie powoli zadomawiają się w sercach Krakowian. W lipcu mieszkańcy uczestniczyli w wakacyjnej edycji połączonej z dwoma festiwalami dedykowanymi oryginalnemu jedzeniu. W sierpniu również mogą spodziewać się ciekawej fuzji... jednak w zupełnie innych rejonach. Modowy Kiermash zagości bowiem podczas jednego z największych, muzycznych wydarzeń w Małopolsce, a mianowicie podczas Kraków Live Festival więcej »

 
 „Młody Wawrzyn”
17 sierpnia 2015, 02:08

Zachęcamy do udziału w trwającym konkursie malarskim „Młody Wawrzyn”. Jest to przedsięwzięcie o zasięgu ogólnopolskim, poświęcone młodemu malarstwu. więcej »

 Cindy Crawford produkuje serial o modelkach z lat 80-tych.
13 sierpnia 2015, 02:08

Cindy Crawford to żyjąca historia modelingu. Tej długonogiej, seksownej brunetki nie da się zapomnieć. Swoją karierę zaczęła w 1985 roku będąc jeszcze nastolatką. Wystąpiła na okładkach prestiżowych magazynów modowych jak Vogue czy Harper's Bazaar. Gdy miała 22 lata wystąpiła w nagiej sesji zdjęciowej dla Playboya. więcej »

Gdynia dzieciom
9 sierpnia 2015, 02:08

Gdynia dzieciom to jedna z najważniejszych sekcji Festiwalu Filmowego w Gdyni. Organizowana wspólnie ze Stowarzyszeniem Filmowców Polskich i przygotowana merytorycznie przez SFP, należy do najbardziej frekwencyjnych wydarzeń festiwalowych. W 2014 roku wzięło w niej udział 10 000 młodych widzów. więcej »

 
 Znamy już program wakacyjnej edycji Festiwalu Tere-Fere!
28 lipca 2015, 02:07

Trzecie piętro MYSIEJ 3 w pierwszy sierpniowy weekend pełne będzie przepięknych książek i atrakcji dedykowanych dzieciom. Spotkania z autorami i ilustratorami, warsztaty, gry literackie, projekcje filmów, spektakl teatralny – trzecia edycja Festiwalu Książki Dziecięcej Tere-Fere startuje już 1 sierpnia. więcej »

Gala Finałowa Miss Polski na Wózku 2015
27 lipca 2015, 02:07

W sobotę 25 lipca w Amfiteatrze Bemowo odbyła się Gala Finałowa Miss Polski na Wózku 2015. Makijażyści Douglas zadbali, aby wszystkie finalistki miały olśniewające make-up’y, które uwydatniły ich naturalne piękno i blask.  więcej »

WARSZAWIACY KOCHAJĄ BIGBIT!
13 lipca 2015, 02:07

TANECZNA SOBOTA NA PODZMACZU PRZYPOMNIAŁA KLIMAT AMERYKAŃSKICH POTAŃCÓWEK LAT 60.  KOLEJNA ZABAWA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU JUŻ 18 LIPCA. PRZEDWOJENNE SZLAGIERY ZAGRA KAPELA PRASKA, A W FUNKOWY KLIMAT MINIONYCH DEKAD PRZENIOSĄ DIDŻEJE Z SOUL SERVICE. więcej »

 
Domy Mody MODO i Mariusz Brzeziński
7 lipca 2015, 02:07

Miniony weekend w stolicy mienił się wszystkimi kolorami mody. Dla Warsaw Fashion Street zamknięto Nowy Świat, urządzono tam wybieg, ustawiono dziesiątki namiotów, w których projektanci i marki mody autorskiej prezentowali swoje kolekcje.  Wśród partnerów imprezy były również Domy Mody MODO.  Przestrzeń MODO odwiedziło kilka tysięcy osób – każdy oprócz porcji informacji na temat inwestycji miał możliwość zrobienia zdjęcia w fotobudce z MODO,  otrzymania katalogu i materiałów promocyjnych.  więcej »

Premiera kolekcji „Raven” na jesień/zimę 2015/16 Natashy Pavluchenko podczas X edycji Warsaw Fashion Street
30 czerwca 2015, 02:06

 28 czerwca o godz. 20 miała miejsce Gala jubileuszowej edycji Warsaw Fashion Street. Na Nowym Świecie po raz kolejny celebrowaliśmy polską modę. Natasha Pavluchenko pojawiła się na Imprezie od samego początku jej trwania, przez okrągłe dziesięć lat więcej »

Gatta zaprasza na pierwszą taką Wystawę Historii Rajstop podczas Warsaw Fashion Street!
24 czerwca 2015, 02:06

Warsaw Fashion Street to wyjątkowe wydarzenie na modowej mapie Polski, które w tym roku, w dniach 27-28 czerwca, już po raz dziesiąty odbędzie się w stolicy. Dzięki niemu moda z pierwszych stron gazet wyjdzie po raz kolejny „na ulicę”. Tegorocznej edycji towarzyszyć będzie niezwykłe przedsięwzięcie marki Gatta – Wystawa Historii Rajstop. Wszyscy odwiedzający w tym czasie Nowy Świat będą mieli okazję do zapoznania się z niezwykłymi pończoszniczymi ciekawostkami.  więcej »

 
wybierz stronę