Felietony i Porady

Dzieje się ! strona 11/29

Dzieje się !

Jesienny Festiwal Gier Planszowych – przepis na dobrą zabawę

20 października 2017, 03:10

  Chińczyk i warcaby powoli odchodzą do planszówkowego lamusa. Wszystko dlatego, że twórcy najnowszych, bijących rekordy popularności gier, prześcigają się w pomysłach na nietuzinkowe fabuły i interesujące zadania dla graczy. Jesienna edycja Festiwalu Gier Planszowych, która odbędzie się w dwa kolejne weekendy października (14-15 oraz 21-22) będzie nie tylko szansą na sprawdzenie umiejętności graczy, ale też okazją do wygrania nagród w towarzyszących wydarzeniu konkursach.     więcej »

29-30 listopada weekend rabatów w Home Sweet Home!
26 listopada 2014, 02:11

Choć od Świąt dzieli nas jeszcze parę tygodni warto wcześniej zadbać o dekoracje, którymi ozdobisz swój dom. Dzięki corocznemu kiermaszowi Home Sweet Home będziesz mógł kupić piękne przedmioty do swojego domu i prezenty dla bliskich, wydając na nie nawet do 30% mniej.  więcej »

Przed nami XVI edycja Off Fashion
17 listopada 2014, 02:11

Przed nami XVI edycja Off Fashion - hasło przewodnie to Chinatown. Konkurs odbędzie się w dniach 21-22 listopada 2014r Tym razem będziemy się zachwycać światem chińskiej porcelany i jedwabiu, choć prawdopodobnie nie zabraknie odniesień do współczesności. 21 listopada 2014r g. 18.00 w Targach Kielce odbędzie się półfinał konkursu gdzie będziemy oglądać zmagania konkursowe młodych projektantów, zaś 22 listopada to już Gala finałowa Off Fashion tam poznamy 20 finałową i oczywiście najlepszego projektanta offowego. Zapraszamy do Kielc!!  więcej »

55 rocznica od daty wydania pierwszego numeru Vogue Australia z piękną Gemmą Ward na okładce.
14 listopada 2014, 02:11

Gemma Ward to blond piękność pochodząca z Australii. Przez nietuzinkową urodę jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na całym świecie. Została odkryta w 2002 roku i właśnie wtedy jej życie odwróciło się do góry nogami. więcej »

 
 Stadion Narodowy ubrany w tysiące kwiatów, czyli Sekunda&Sieradzan w akcji.
7 listopada 2014, 02:11

 Tego jeszcze nie było! W połowie listopada Stadion Narodowy w Warszawie zmieni się w romantyczny ogród, pełen zmysłowych storczyków Vanda i innych zjawiskowych kwiatów. A wszystko za sprawą duetu florystycznego Sekunda&Sieradzan - znanego między innymi z projektu i wykonania sukni z żywych kwiatów, prezentowanych dwukrotnie podczas Fashion Week Poland - który specjalnie na zaproszenie wydawcy magazynu WEDDING zajmie się florystyczną oprawą bezprecedensowej imprezy - Targów WEDDING.  więcej »

Beyonce tworzy kolekcję dla Topshop.
3 listopada 2014, 02:11

Coraz więcej sieciówek decyduje się na kooperacje z różnymi artystami i projektantami mody. Największa brytyjska sieciówka Topshop jest z tego bardzo dobrze znana. W ich asortymencie często pojawiają się specjalne kolekcje. Współpracowała z nimi Kate Moss, JW Anderson czy Adidas. Tym razem przyszedł czas na Beyonce. Jednak ta kolaboracja nie będzie taka jak wcześniejsze. Piosenkarka postawiła własne warunki, na które sieciówka bez mrugnięcia okiem się zgodziła. Philip Green zaznacza, że razem z artystką budują nowy brand. Wokalistka będzie miała swoje własne biuro w oddzielnym budynku, dwóch projektantów oraz dyrektora kreatywnego. więcej »

Targi WEDDING - tego nie można przegapić!
29 października 2014, 02:10

Targi WEDDING 15 i 16 listopada - na to wydarzenie czeka nie tylko cała stolica, ale cała Polska. Nic dziwnego - po raz pierwszy targi ślubne organizowane są z takim romzachem, profesjonalizmem a przede wszystkim - z taką troską o odwiedzających je przyszłych Państwa Młodych. Bezprecedensowa jest też lokalizacja - impreza na dwa dni przemieni Stadion Narodowy w Warszawie w enklawę luksusu i elegancji. więcej »

 
Nowy magazyn PRIDE
17 października 2014, 02:10

W dniu 30 września 2014 roku, w Dzień Chłopaka, na rynku prasowym pojawił się pierwszy numer komercyjnego kwartalnika "PRIDE", który jest skierowany do gejów. Jest to przekrojowy i różnorodny magazyn o stylu życia. więcej »

"Mamy Dzieci bez mamy…"
7 października 2014, 01:10

25 października 2014 r. odbędzie się impreza "Mamy Dzieci bez mamy…, czyli październikowy dzień dziecka w Teatrze Żydowskim". Wydarzeniu towarzyszyć będzie wyjątkowy, czwarty z rzędu już koncert charytatywny na rzecz Fundacji Mamy Dzieci, założonej przez aktorkę Anetę Todorczuk-Perchuć i Agnieszkę Chrzanowską. Plejada gwiazd stanie na jednej scenie warszawskiego Teatru Żydowskiego, by wesprzeć najbardziej potrzebujące dzieci z Domów Dziecka oraz ich byłych wychowanków. więcej »

Duma i uprzedzenie i zombie
3 października 2014, 02:10

Czym jest mushup? To dzieło, które powstaje po przetworzeniu i uzupełnieniu własnym tekstem jakieś pozycji zaliczanej do klasyki literatury.Tak właśnie stało się z najsłynniejsza powieścią "Duma i uprzedzenie" słynnej brytyjskiej pisarki Jane Austin. więcej »

 
Ślub na Stadionie Narodowym
25 września 2014, 02:09

Do tej pory nie było jeszcze w Polsce równie szalonego konkursu! Narzeczeni, którzy wezmą w nim udział mają szansę wygrać realizację wymarzonego ślubu i voucher na pakiet ślubny o wartości50 000 PLN ! Do udziału zaprosiliśmy te pary, które poznały się w internecie i mają dość odwagi, żeby symboliczne “tak” powiedzieć sobie w świetle reflektorów, na Stadionie Narodowym, podczas ślubnych Targów Wedding. więcej »

 OMEGA otwiera pierwszy butik w Polsce
24 września 2014, 02:09

Plac Trzech Krzyży w Warszawie domem najnowszego flagowego salonu marki OMEGA  więcej »

Galeryja Krakoffska Koena Augustijnena
19 września 2014, 02:09

Co łączy kulturę pogańską z disco polo? Jaka jest pozycja kobiety we współczesnym społeczeństwie i czy wpływ zachodniej kultury zniszczył nasze słowiańskie korzenie? Uczestnicy projektu Galeryja Krakoffska, realizowanego przez Krakowskie Reminiscencje Teatralne w ramach Dance Moves Cities, odpowiedzi poszukają w tańcu. więcej »

 
wybierz stronę