Felietony i Porady

Dzieje się ! strona 11/30

Dzieje się !

"Dziki Brzeg" Piotra Zioły i Flirtini - oficjalny hymn Wisły

11 czerwca 2018, 03:06

Jest to kontynuacja ich wcześniejszej współpracy. Pierwszą odsłoną kolaboracji była piosenka pt. “Bilet”, która trafiła na trzecią część kompilacji “Heartbreaks & Promises”. Muzycy stworzyli utwór w hołdzie dla Wisły. Przyznają także, że utwór powstał z miłości do rzeki, ponieważ to właśnie nad jej brzegiem stawiali swoje pierwsze artystyczne kroki. Zainspirowali się połączeniem dzikości i wielkomiejskości z dwóch brzegów, które się uzupełniają.    więcej »

Warszawscy dealerzy Volkswagena zapraszają 27-28 czerwca na ul. Nowy Świat w Warszawie na wielkie święto mody i kultury - X edycję WARSAW FASHION STREET.
22 czerwca 2015, 02:06

Wzdłuż ulicy zostanie wyeksponowanych kilkanaście najnowszych modeli wszystkich marek Volkswagen. Niewątpliwą atrakcją będzie futurystyczny VW XL1, zbudowany niemal w całości z włókna węglowego. Xl1 ze zużyciem paliwa 0,9l/100 km jest najoszczędniejszym produkowanym seryjnie samochodem na świecie! więcej »

Toruniu | Festiwal Architektury i Wzornictwa TORMIAR:
3 czerwca 2015, 02:06

Już 12 czerwca rusza TORMIAR, czyli najfajniejszy festiwal designu w mieście;) W ramach tegorocznej edycji pokażemy w nowej odsłonie meble, ceramikę, tkaniny i inne przedmioty codziennego użytku, które powstały w PRL-owskiej toruńskiej spółdzielni artystycznej RZUT. Temat spółdzielczości zdominuje także program konferencji naukowej oraz spotkań i dyskusji. A w programie także Targi designu, warsztaty dla dzieci i Pchli Targ.Zapraszamy na TORMIAR! więcej »

Żołnierz królowej
3 czerwca 2015, 02:06

 Od ponad dziesięciu lat historia zdjęcia królowej Elżbiety II w otoczeniu szkockich żołnierzy regularnie powraca na  łamy prasy i Internetu. Zaskakująco długi żywot ma ta fotografia zrobiona w 2004roku, ale przestaje to dziwić gdy uważnie przyjrzymy się żołnierzowi siedzącemu po prawicy królowej. więcej »

 
Balmain dla H&M.
20 maja 2015, 02:05

Kolaboracje wielkich projektantów ze szwedzką sieciówką H&M są już tradycją. Karl Lagerfeld, Roberto Cavalli, Jimmy Choo czy Versace to tylko kilka nazwisk, które podjęły się współpracy z marką.  więcej »

Warszawskie Targi Książki – zaproszenie
14 maja 2015, 02:05

Wydawnictwo Sophisti Books ma przyjemność zaprosić Państwa na swój debiut na Warszawskich Targach Książki, które odbędą się na Stadionie Narodowym w dn. 14-17 maja.  To wydarzenie jest dla nas szczególnie ważne – po raz pierwszy będziemy mieć tak szeroki i bezpośredni kontakt z Czytelnikami. Do spotkań i rozmów zaprosimy też naszych autorów. Podczas Targów na naszym stoisku (53/D6) będzie możliwość przeprowadz więcej »

Podwójna okazja do świętowania w Vogue Brasil.
8 maja 2015, 01:05

Swoje urodziny świętuje w tym roku zarówno Vogue Brasil oraz brazylijska top modelka Gisele Bundchen. Gisele obchodzi w tym roku 20-lecie swojej kariery jako modelka, natomiast Vogue celebruje 40-te urodziny. więcej »

 
AMBER LOOK TRENDS & STYLES 2015
1 kwietnia 2015, 02:04

Top nazwiska i debiutanci. 12 zespołów twórczych, złożonych z projektantów biżuterii i mody, a w roli głównej tradycyjnie bursztyn. Gwiazdą wieczoru był czołowy polski kreator mody,  marka sama w sobie - Mariusz Przybylski.  więcej »

Warsztaty stylu i pewności siebie w biznesie
24 lutego 2015, 12:02

Zapraszamy na "Warsztaty stylu i pewności siebie w biznesie", które odbędą się 9.04.2015 w Warszawie.  więcej »

Premiera kolekcji adidas StellaSport
6 lutego 2015, 02:02

 4. lutego odbył się launch najnowszej propozycji od adidas i Stelli McCartney – StellaSport oraz oficjalne otwarcie nowego showroomu marki. Nowe miejsce na modowej mapie miasta tłumnie odwiedzili dziennikarze, styliści, gwiazdy oraz blogerki.  więcej »

 
‚Arkadius is Dead, Long live P-iFashion‘.
21 stycznia 2015, 02:01

Arkadiusz Weremczuk powraca do mody. Ale żeby powrócić – musi pozbyć się swojej największej konkurencji – samego siebie. Zabija więc Arkadiusa i wystawia mu nekrolog w postaci „żałobnej“ kolekcji, żegnającej swoje dawne życie. Jedyne kolory to czarny, szary i bialy. Jedyne grafiki to zmultiplikowane nekrologi opłakujące Arkadiusa i Arka, stylizowane na żałobne „kafelki“ umieszczane w codziennych gazetach. Ta sama czcionka, te same żałobne wieńce, laury i krzyże, ta sama ramka. A w ramce: więcej »

Joni Mitchell została twarzą kampanii Yves Saint Laurent na sezon wiosna/lato 2015
20 stycznia 2015, 02:01

Starsze Panie rządzą modą! W wielu nowych kampaniach zamiast profesjonalnych modelek pojawiają się starsze Panie. Najpierw do internetu trafiły zdjęcia promujące kolekcję Dolce & Gabbana. Obok takich modelek jak Bianca Balti czy Irina Sharipova pozuje też kilka starszych kobiet ubranych w pełne przepychu ubrania. Następnie w kampanii francuskiego domu mody Celine wystąpiła osiemdziesięcioletnia Joan Didion. Urocze staruszki nie tylko promują ubrania, ale też biżuterię. więcej »

Międzynarodowy Konkurs dla Fotografów Mody „Focus on Fashion”
15 stycznia 2015, 02:01

Międzynarodowy Konkurs dla Fotografów Mody „Focus on Fashion” więcej »

 
wybierz stronę