Felietony i Porady

Dzieje się ! strona 10/30

Dzieje się !

Pierwszy zwiastun nagrodzonej w Cannes "Zimnej Wojny" Pawlikowskiego

22 maja 2018, 03:05

Studio Opus Film odpowiedzialne za produkcję „Zimnej wojny” zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun najnowszego filmu Pawła Pawlikowskiego. Nagrodzone za najlepszą reżyserię na festiwalu w Cannes, nowe dzieło laureata Oscara za film „Ida” trafi do polskich kin 8 czerwca.   więcej »

 „Młody Wawrzyn”
17 sierpnia 2015, 02:08

Zachęcamy do udziału w trwającym konkursie malarskim „Młody Wawrzyn”. Jest to przedsięwzięcie o zasięgu ogólnopolskim, poświęcone młodemu malarstwu. więcej »

 Cindy Crawford produkuje serial o modelkach z lat 80-tych.
13 sierpnia 2015, 02:08

Cindy Crawford to żyjąca historia modelingu. Tej długonogiej, seksownej brunetki nie da się zapomnieć. Swoją karierę zaczęła w 1985 roku będąc jeszcze nastolatką. Wystąpiła na okładkach prestiżowych magazynów modowych jak Vogue czy Harper's Bazaar. Gdy miała 22 lata wystąpiła w nagiej sesji zdjęciowej dla Playboya. więcej »

Gdynia dzieciom
9 sierpnia 2015, 02:08

Gdynia dzieciom to jedna z najważniejszych sekcji Festiwalu Filmowego w Gdyni. Organizowana wspólnie ze Stowarzyszeniem Filmowców Polskich i przygotowana merytorycznie przez SFP, należy do najbardziej frekwencyjnych wydarzeń festiwalowych. W 2014 roku wzięło w niej udział 10 000 młodych widzów. więcej »

 
 Znamy już program wakacyjnej edycji Festiwalu Tere-Fere!
28 lipca 2015, 02:07

Trzecie piętro MYSIEJ 3 w pierwszy sierpniowy weekend pełne będzie przepięknych książek i atrakcji dedykowanych dzieciom. Spotkania z autorami i ilustratorami, warsztaty, gry literackie, projekcje filmów, spektakl teatralny – trzecia edycja Festiwalu Książki Dziecięcej Tere-Fere startuje już 1 sierpnia. więcej »

Gala Finałowa Miss Polski na Wózku 2015
27 lipca 2015, 02:07

W sobotę 25 lipca w Amfiteatrze Bemowo odbyła się Gala Finałowa Miss Polski na Wózku 2015. Makijażyści Douglas zadbali, aby wszystkie finalistki miały olśniewające make-up’y, które uwydatniły ich naturalne piękno i blask.  więcej »

WARSZAWIACY KOCHAJĄ BIGBIT!
13 lipca 2015, 02:07

TANECZNA SOBOTA NA PODZMACZU PRZYPOMNIAŁA KLIMAT AMERYKAŃSKICH POTAŃCÓWEK LAT 60.  KOLEJNA ZABAWA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU JUŻ 18 LIPCA. PRZEDWOJENNE SZLAGIERY ZAGRA KAPELA PRASKA, A W FUNKOWY KLIMAT MINIONYCH DEKAD PRZENIOSĄ DIDŻEJE Z SOUL SERVICE. więcej »

 
Domy Mody MODO i Mariusz Brzeziński
7 lipca 2015, 02:07

Miniony weekend w stolicy mienił się wszystkimi kolorami mody. Dla Warsaw Fashion Street zamknięto Nowy Świat, urządzono tam wybieg, ustawiono dziesiątki namiotów, w których projektanci i marki mody autorskiej prezentowali swoje kolekcje.  Wśród partnerów imprezy były również Domy Mody MODO.  Przestrzeń MODO odwiedziło kilka tysięcy osób – każdy oprócz porcji informacji na temat inwestycji miał możliwość zrobienia zdjęcia w fotobudce z MODO,  otrzymania katalogu i materiałów promocyjnych.  więcej »

Premiera kolekcji „Raven” na jesień/zimę 2015/16 Natashy Pavluchenko podczas X edycji Warsaw Fashion Street
30 czerwca 2015, 02:06

 28 czerwca o godz. 20 miała miejsce Gala jubileuszowej edycji Warsaw Fashion Street. Na Nowym Świecie po raz kolejny celebrowaliśmy polską modę. Natasha Pavluchenko pojawiła się na Imprezie od samego początku jej trwania, przez okrągłe dziesięć lat więcej »

Gatta zaprasza na pierwszą taką Wystawę Historii Rajstop podczas Warsaw Fashion Street!
24 czerwca 2015, 02:06

Warsaw Fashion Street to wyjątkowe wydarzenie na modowej mapie Polski, które w tym roku, w dniach 27-28 czerwca, już po raz dziesiąty odbędzie się w stolicy. Dzięki niemu moda z pierwszych stron gazet wyjdzie po raz kolejny „na ulicę”. Tegorocznej edycji towarzyszyć będzie niezwykłe przedsięwzięcie marki Gatta – Wystawa Historii Rajstop. Wszyscy odwiedzający w tym czasie Nowy Świat będą mieli okazję do zapoznania się z niezwykłymi pończoszniczymi ciekawostkami.  więcej »

 
Warszawscy dealerzy Volkswagena zapraszają 27-28 czerwca na ul. Nowy Świat w Warszawie na wielkie święto mody i kultury - X edycję WARSAW FASHION STREET.
22 czerwca 2015, 02:06

Wzdłuż ulicy zostanie wyeksponowanych kilkanaście najnowszych modeli wszystkich marek Volkswagen. Niewątpliwą atrakcją będzie futurystyczny VW XL1, zbudowany niemal w całości z włókna węglowego. Xl1 ze zużyciem paliwa 0,9l/100 km jest najoszczędniejszym produkowanym seryjnie samochodem na świecie! więcej »

Toruniu | Festiwal Architektury i Wzornictwa TORMIAR:
3 czerwca 2015, 02:06

Już 12 czerwca rusza TORMIAR, czyli najfajniejszy festiwal designu w mieście;) W ramach tegorocznej edycji pokażemy w nowej odsłonie meble, ceramikę, tkaniny i inne przedmioty codziennego użytku, które powstały w PRL-owskiej toruńskiej spółdzielni artystycznej RZUT. Temat spółdzielczości zdominuje także program konferencji naukowej oraz spotkań i dyskusji. A w programie także Targi designu, warsztaty dla dzieci i Pchli Targ.Zapraszamy na TORMIAR! więcej »

Żołnierz królowej
3 czerwca 2015, 02:06

 Od ponad dziesięciu lat historia zdjęcia królowej Elżbiety II w otoczeniu szkockich żołnierzy regularnie powraca na  łamy prasy i Internetu. Zaskakująco długi żywot ma ta fotografia zrobiona w 2004roku, ale przestaje to dziwić gdy uważnie przyjrzymy się żołnierzowi siedzącemu po prawicy królowej. więcej »

 
wybierz stronę