Felietony i Porady

Zacznij i wytrwaj. Bez wymówek. - nowa akcja marki 4F

Dodano 10 marca 2016 12:03, przez Informacja prasowa
Zacznij i wytrwaj. Bez wymówek. - nowa akcja marki 4F

Wraz z pierwszymi wiosennymi promieniami słońca, budzi się w nas chęć do wznowienia lub rozpoczęcia aktywności sportowej. Sport sprzyja nie tylko dobremu samopoczuciu i kształtowaniu atrakcyjnej sylwetki, ale przede wszystkim pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia dorosła osoba powinna w ciągu tygodnia podejmować:

- umiarkowaną aktywność fizyczną trwającą co najmniej  150 minut lub

- intensywną aktywność fizyczną trwającą co najmniej 75 minut lub

- kombinację aktywności umiarkowanej i intensywnej

Badania GFK Polonia z 2015 r. pokazują, że w grupie wiekowej 15-69, odsetek Polaków spełniających przynajmniej jeden z powyższych warunków wynosi zaledwie 15,5%. Jeżeli mieścisz się w tej nielicznej grupie – gratulujemy. Jeśli jednak nie, czytaj dalej, pomożemy zacząć i wytrwać. 

Co powstrzymuje nas przed pójściem na trening? Najczęstsze wymówki to: nie mam czasu, nie mam wsparcia ze strony bliskich, moje zdrowie na to nie pozwala, nie mam aktywnych znajomych, brak mi funduszy, w pobliżu nie ma siłowni (więcej tu:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLBntmIHQUz6f1NJU8Up22LTrPiiOHBBGP )

A jaka jest Twoja wymówka? Z myślą o wszystkich osobach, które chcą wygrać z każdą wymówką, marka 4F uruchomiła stronę internetową www.zacznijwytrwaj.com. Wystarczy wypełnić kwestionariusz, by przez kolejne 28 dni otrzymywać indywidualny program treningowy od naszych trenerów – Adrianny Palki, Marcina Zontka oraz Tomasza Stańczyka. Korzystając z porad profesjonalnych trenerów, mamy gwarancję bezpieczeństwa oraz pewność, że trening przyniesie nam oczekiwane korzyści. Cykl treningowy trwa 28 dni, ponieważ taki czas potrzeby jest do wyrobienia nawyku, a ideą programu jest właśnie włączenie aktywności sportowej do codziennego kalendarza. Dla najbardziej wytrwałych uczestników przygotowane zostały nagrody: spersonalizowane koszulki z wymówkami i atrakcyjne akcesoria sportowe z kolekcji 4F. Można także wygrać profesjonalny, trzymiesięczny program treningowy z jednym z naszych trenerów .

Do Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 zostało jeszcze tylko i aż 5 miesięcy. Kibicujmy sportowcom nie tylko z naszej kanapy, ale także towarzysząc im w aktywności sportowej. Podejmij z nami wyzwanie - zacznij i wytrwaj!

Autorem koncepcji kampanii i opiekunem kreatywnym jest Mona Kinal, Dyrektor Marketingu 4F i 4F Junior. 

Zdjęcia wykonał Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Make-up i włosy: Aneta Kostrzewa/I LIKE PHOTO

Art Director: Piotr Matejkowski

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !