Felietony i Porady

Super słodycze z dodatkiem chlorelli od Purella Food

Dodano 18 lutego 2016 12:02, przez Patrycja Calińska
Super słodycze z dodatkiem chlorelli od Purella Food

Pomimo coraz większej świadomości żywieniowej, wciąż zdarza się nam popełniać mniejsze lub większe błędy żywieniowe. Często ulegamy słodkim pokusom, nie czytamy etykiet i sięgamy po niezdrowe, sklepowe przekąski. Przeciążamy przez to swój organizm, gromadząc szkodliwe produkty przemiany materii, które powodują zakwaszenie.

Świetną alternatywą dla tradycyjnych słodyczy są słodkości spod znaku superfood. Do ich produkcji używa się naturalnych składników oraz dodatków wspomagających codzienną dietę (jak np. chlorella). W ofercie Purella Food, specjalizującej się w wytwarzaniu super żywności, pojawiły się właśnie dwa nowe produkty. 

Chlorella Natural Energy Bar to baton, który jest połączeniem chlorelli ze zdrowymi składnikami wysokiej jakości, takimi jak daktyle, orzechy czy migdały. To jedyny raw bar na rynku zawierający tak wysoką, dzienną dawkę Chlorelli. Pozwoli ona usunąć toksyny oraz zadbać o odporność. Baton występuje w 3 smakach: żurawina i jagody goji, pomarańcza i baobab oraz orzech i kamu kamu. Jego cena to 4,99 zł.

Greendox to z kolei kuracja oczyszczająca, która wiąże siłę chlorelli z najwyższej jakości błonnikiem mikronizowanym, co pozwala na całkowitą detoksykację organizmu. Chlorella pomaga usuwać szkodliwe produkty przemiany materii, a błonnik wpływa na odpowiednią pracę jelit. Greendox to także niskokaloryczny posiłek, który dostarcza wszystkich niezbędnych wartości odżywczych i pomaga dbać o szczupłą sylwetkę. Na rynku dostępne są trzy smaki: mango, czekolada i owoce leśne. Cena opakowania to 24,99 zł.

Oba produkty dostępne są w drogeriach Rossmann. 

Źródło: materiały prasowe

 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !