Felietony i Porady

Dziecko w restauracji. Jak sobie poradzić?

Dodano 25 stycznia 2016 11:01, przez Informacja prasowa
Dziecko w restauracji. Jak sobie poradzić?

Rodzinne wyjście do restauracji to świetny pomysł na wspólne popołudnie. Pozostaje tylko jedno pytanie: jak się  odpowiednio przygotować do wspólnego obiadu na mieście? O czym zapominać nie wypada? I wreszcie: który moment jest najlepszy na pierwsze wspólne wyjścia?

Vademecum małego smakosza

Każdy moment jest dobry na restauracyjny debiut szkraba. Ważne jednak, aby miejsce, w którym zamierzacie spożyć posiłek, było przyjazne najmłodszym. Dobra atmosfera w lokalu jest tak samo ważna jak jakość i smak serwowanych dań. Dlatego zwracajcie uwagę na opinię innych i wybierajcie te miejsca, które szczycą się życzliwym, przyjaznym, uśmiechniętym personelem, strefą  dla najmłodszych (np. kącikiem zabaw czy biblioteczką) i specjalnym, dziecięcym menu. To suma czynników, która bez wątpienia dobrze wpłynie na atmosferę waszego pierwszego, wspólnego wyjścia i sprawi, że debiut dziecka w restauracji będzie udany. 

Najważniejszy przy stole

O komfort malca należy dbać w każdej sytuacji. I chociaż standardem nowoczesnych restauracji są foteliki dla dzieci, to trzeba pamiętać o tym, że i zapotrzebowanie na nie jest ogromne. Zwykle na wyposażeniu restauracji jest od jednej do (maksymalnie) kilku sztuk. A to nie daje nam pewności, że dziecko zje posiłek w odpowiednich warunkach. Chyba, że zabierzemy ze sobą specjalne, przenośne krzesełko (np. TULI), które ma wiele zalet. Jest wygodne, lekkie, łatwe w montażu i bezpieczne w użyciu. Szybko i bezproblemowo można je przymocować do dowolnego krzesła i tym samym zapewnić dziecku wygodę w czasie posiłku poza domem. A i w domu sprawdzi się doskonale. Regulowane zapięcia to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu w każdej sytuacji.

Krzesełka TULI są przeznaczone dla dzieci, które potrafią utrzymać się w pozycji siedzącej: dla niemowląt od 6. miesiąca życia do lat 2.

Przenośne krzesełko Tuli cena: 119 pln www.babymama.pl

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !