Felietony i Porady

ARTIS - nowe miejsce na sportowej mapie Warszawy

Dodano 25 kwietnia 2016 12:04, przez Informacja prasowa
ARTIS - nowe miejsce na sportowej mapie Warszawy

W połowie kwietnia na warszawskim Wilanowie otworzył swe podwoje najnowocześniejszy klub fitness w Polsce. ARTIS Wellness Club to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach, dla których ruch i zdrowie są ważnymi elementami życia. Powstał dla ludzi, którzy wierzą w ideę wellness i chcą w świadomy sposób osiągać stan równowagi organizmu. 1600 mkw. w Royal Wilanów to nie tylko powierzchnia do ćwiczeń siłowych i zajęć grupowych, lecz także strefa zdrowia i rehabilitacji, centrum wellness & spa, fit bar oraz sala dla dzieci. ARTIS został zaliczony do klasy premium, czyli grupy ekskluzywnych klubów na całym świecie, które łączy najwyższy standard sprzętu i świadczonych usług.

Z szerokiej oferty producentów sprzętu ARTIS postawił na najwyższą linię marki Technogym, będącą połączeniem funkcjonalności, ergonomii i designu. Treningi na tych urządzeniach pozwalają zrealizować indywidualne cele treningowe z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii. Wszystkie maszyny zostały zaprojektowane z ogromną precyzją zarówno w wykończeniu, jak i biomechanice ruchu – nie obciążają stawów osoby ćwiczącej, oddziałując dokładnie na ćwiczoną grupę mięśniową. Urządzenia aerobowe w klubie zostały wyposażone w najnowocześniejsze ekrany z opatentowanym systemem Unity, który daje możliwość przeglądania internetu, instalowania gier i aplikacji, biegania po prawdziwych trasach biegowych, czy oglądania telewizji. Klubowicze dodatkowo mogą korzystać z innowacyjnego systemu MyWellness Cloud, który daje możliwość planowania i zapisywania swoich treningów wykonanych w domu lub klubie, korzystania z programów treningowych i żywieniowych przygotowanych specjalnie dla nich przez trenera, a także odtwarzania ulubionych multimediów podczas ćwiczeń.

Należy pamiętać, że klub fitness to nie tylko doskonałe urządzenia treningowe – to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to wyjątkowe miejsce. Pasjonaci wierzący w ideę zdrowego trybu życia i pragnący krzewić ją wśród innych. ARTIS zebrał najlepszych specjalistów: wykwalifikowaną kadrę trenerską i rehabilitantów, pod okiem których codziennie ćwiczą klubowicze. Stała opieka trenerska, indywidualne programy treningowe, konsultacje i zabiegi prozdrowotne oraz relaks w strefie wellness & spa to usługi, z których skorzystać mogą  członkowie klubu. ARTIS to nie siłownia, lecz prawdziwy "klub" ze swoją społecznością, wydarzeniami, zawodami, miłą i przyjazną atmosferą, w którym jego członkowie czują się dobrze, a dodatkowo są zadowoleni z wyników tu osiąganych – lepsze samopoczucie, zdrowie, czyli wyższa jakość życia.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !