Felietony i Porady

Dobra Forma strona 3/7

Dobra Forma

Pielęgnacja 365, czyli idealne ciało nie tylko w wakacje

17 maja 2016, 10:05

Posiadanie perfekcyjnego ciała bez fałdki tłuszczu to marzenie większości z nas. Już od wczesnej wiosny rozpoczynamy serie ćwiczeń, próbujemy diet „cud”, ograniczamy słodkości. Ciężka praca przynosi efekty, ale jak zatrzymać je na dłużej, aby pięknym ciałem cieszyć się nie tylko w trakcie lata, ale przez cały rok? więcej »

5 sposobów, dzięki którym szybciej zgubisz „zimową oponkę”!
23 lutego 2015, 02:02

Zimowe chłody, brak słońca i niska temperatura sprawiają, że spada nasza aktywność, kalorie przestają mieć znaczenie, a ciepły koc i kanapa stają się centrum naszego wszechświata. Nie jest odkryciem, że w tym czasie ubieramy się w tzw. „zimową oponkę”. Jak się jej pozbyć przed letnim sezonem? Oto 5 sposobów które Ci w tym pomogą! więcej »

 "Wielka moda na wielkiej scenie"- wystawa Galerii Opera
20 lutego 2015, 02:02

Zanieczyszczone powietrze, gleby, wody, efekt cieplarniany, dziura ozonowa oraz kwaśne deszcze to palące problemy współczesnego świata. Są one skutkiem wielu lat zaniedbań zarówno wielkich koncernów jak i każdego z nas. Wszyscy mamy wpływ na środowisko, by był pozytywny, od najmłodszych lat kształtujmy postawę proekologiczną już u dzieci. więcej »

Jedz afrodyzjaki
11 lutego 2015, 02:02

Dobrze wiemy jak dobra kuchnia potrafi skutecznie rozpalić zmysły i dodać wigoru. W końcu przez żołądek do serca trafiła niejedna miłość.  Ludzie  od zawsze w pożywieniu  szukali sposobów na wzmocnienie erotycznych doznań. więcej »

 
Mamy bal, czyli baby- shower vs pępkowe
11 lutego 2015, 02:02

Mamy to! Polskie mamy wreszcie mają swój bal. Zwyczaj, który od lat króluje na Zachodzie, wreszcie na dobre zadomowił się w Polsce. A baby- shower, bo o nim mowa, stał się rzeczywistą odpowiedzią na pępkowe. I  to chodzi! więcej »

Walentynki po królewsku
6 lutego 2015, 02:02

Święto zakochany w europie obchodzone jest od średniowiecza, w Polsce popularność zyskało dopiero w latach 90., mimo to wielu zakochanych czeka na nie z niecierpliwością… Planując Walentynowy prezent dla ukochanej osoby warto już teraz zastanowić się co ucieszy ją najbardziej. Romantyczny weekend za miastem może okazać się strzałem w dziesiątkę.  więcej »

Q-Sobie
29 stycznia 2015, 01:01

Firma Q-Sobie powstała z moich marzeń o stworzeniu miejsca dla kobiet, w którym ktoś, czyli akurat ja ;) zadba o ich ciało. Miejsce jest nieduże, ale dzięki temu bardzo przytulne.Proponuję indywidualne sesje jogi, oraz/albo masaż ciała.  więcej »

 
Bielizna termoaktywna Gatta – idealne rozwiązanie na zimowe szaleństwo
27 stycznia 2015, 02:01

Trwają ferie zimowe, które są idealnym terminem na wyjazd w góry z przyjaciółmi lub rodziną. Niezależnie od tego czy będziemy zdobywać górskie szczyty, czy szusować po białym puchu, dobrze dopasowane ubranie, a w szczególności bielizna, jest kluczowa dla naszego komfortu cieplnego. Dlatego Gatta proponuje bieliznę termoaktywną, która idealnie sprawdzi się w chłodniejsze dni.  więcej »

Czy wiesz jak zabezpieczyć bagaż przed zimowym urlopem?
26 stycznia 2015, 02:01

Zbliżają się ferie zimowe. Po świątecznym lenistwie wielu z nas planuje na ten czas wyjazd w góry. Zimowe szaleństwo jest świetną okazją do aktywnego wypoczynku, jednak nasze plany może pokrzyżować zagubiony bagaż. Czy wiesz że, prawie co 10 bagaż na lotniskach ginie bezpowrotnie? więcej »

 Każdy brzuch jest inny, czyli moda na... DNA
20 stycznia 2015, 02:01

Przychodzimy na świat ze sporym zestawem wyróżniających nas cech – mamy je zapisane w genach. Genetyka, stała partnerka medycyny, stała się też nieodłączną towarzyszką… dietetyki. Dieta oparta na analizie DNA, czyli genodieta, to hit wśród gwiazd Hollywoodu i najnowszy trend dietetyczny nad Wisłą. Roma Gąsiorowska, Martyna Wojciechowska, czy Kasia Cichopek – to niektóre z celebrytek, które już spróbowały genodiety. więcej »

 
Jak grzeszymy za kierownicą? Dzwonienie, picie i jedzenie na porządku dziennym.
16 stycznia 2015, 02:01

W ankiecie online, przeprowadzonej przez TNS na zlecenie LeasePlan, udział wzięło ponad 3 tysiące kierowców flotowych z 20 krajów. Jednym z badanych aspektów było korzystanie z urządzeń mobilnych w czasie jazdy. Z ogólnego zestawienia wynika, że 7 na 10 kierowców korzysta podczas prowadzenia z telefonów (73%) a jedna piąta badanych (22%) wysyła wiadomości tekstowe lub sprawdza portale społecznościowe w czasie jazdy. Kobiety robią to częściej niż mężczyźni (23% wobec 19%). więcej »

Czy wiesz jak zabezpieczyć bagaż przed zimowym urlopem?
12 stycznia 2015, 02:01

Zbliżają się ferie zimowe. Po świątecznym lenistwie wielu z nas planuje na ten czas wyjazd w góry. Zimowe szaleństwo jest świetną okazją do aktywnego wypoczynku, jednak nasze plany może pokrzyżować zagubiony bagaż. Czy wiesz że, prawie co 10 bagaż na lotniskach ginie bezpowrotnie? więcej »

Co najczęściej gubią Polacy?
8 stycznia 2015, 02:01

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez firmę mySafety Sp z o.o., ponad połowa Polaków przyznaje, że przynajmniej raz w życiu zgubiła jakiś drobny przedmiot osobistego użytku. Aż ¼ badanych zgubiła klucze, nieco mniejsza część portfele i okulary, a 10 procent ankietowanych przyznaje się do zgubienia telefonu komórkowego lub dokumentów. więcej »

 
wybierz stronę