Felietony i Porady

Wzornictwo przemysłowe zawędrowało nawet do sypialni

Dodano 26 maja 2010 07:05, przez Redakcja
Wzornictwo przemysłowe zawędrowało nawet do sypialni

Ekskluzywna seks zabawka Delight Click 'N' Charge będzie walczyć o miano najlepiej zaprojektowanego produktu w prestiżowym konkursie TOP DESIGN award 2010. Zwyciązców konkursu poznamy 27 maja w Poznaniu, podczas wydarzenia arena DESIGN.

Stworzony z aksamitnego sylikonu medycznego Delight Click 'N' Charge, jest jednym z 33 produktów, które zakwalifikowały się do 2. etapu konkursu TOP DESIGN award. Jury złożone z wybitnych specjalistów, pod przewodnictwem Pawła Balcerzaka, viceprezesa Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych, podczas konkursowych eliminaciji  wybrało produkty, które w najlepszy sposób odzwierciedlają normy współczesnego wzornictwa przemysłowego pod względem walorów estetycznych, innowacyjności, funkcjonalności i jakości wykonania. Jury zbierze się ponownie 27 maja aby wyłonić zwycięzcę, ogłoszenie wyników oraz wystawa produktów nominowanych odbędzie się w ramach tegorocznego wydarzenia arena DESIGN.

***

arena DESIGN to wydarzenie dedykowane  współczesnemu wzornictwu i architekturze, kładące szczególny nacisk na związki szeroko pojętego projektowania z biznesem. Ideą wydarzenia jest stworzenie platformy dialogu i współpracy dla przedsiębiorców, projektantów i architektów.  W tym roku arena DESIGN odbędzie się równolegle z premierową edycją Targów Designu moodFORM.

arena DESIGN
27-30 maja 2010
Poznań

Źródło: Materiały organziatora

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !